Grāmatzīmes

Kušanas World Online

Citi nosaukumi: MWO

Daudz cīņu ar monstriem un ārvalstniekiem, lai aizsargātu cilvēku rasi no izmiršanas un atgriezties savā pārākumu uz planētas, kas tika zaudēta pēc globālas kataklizmas - tie ir mērķi un uzdevumi nākamajiem kosmosa stratēģiju "kušanas pasaulēm" vai kūstošā World Online.

Lai atskaņotu kušanas pasaulē tiešsaistē, jums būs nepieciešams dators ar uzstādīto operētājsistēmu, Windows Vista vai Windows 7 Procesors Pentium 3 700MHz vai labāks, vismaz 512 MB RAM. Interneta pieslēgums ir jābūt lielākam par 512 Kb sekundē. Iestatījumu ekrānā, iestatiet izšķirtspēju vismaz 1024x768 un 16 bitu krāsu. Tieši spēle, jums ir nepieciešams pārlūks: Internet Explorer vismaz versija 8. 0, FireFox nav zemāka par 6. 0 versiju, Google Chrome vai Opera ar spraudnis Adobe Flash Player versiju nav zemāka par 10.

Pievienoties spēlē Melting World Online notiek ar standarta procedūru. Oficiālajā mājas lapā spēles, nospiediet "play", tad jums būs veidlapas aizpildīšanas datu reģistrācijas Melting World Online. Ievadiet savu lietotāja vārdu, derīgu e-pasta adresi un paroli. Nākamais, pieņemt licences līgumu un veikt primitīva aritmētika pēc - "., Lai sāktu spēlēt" Atliek tikai pārbaudīt, vai veiksmīgi aktivizētas Melting World Online Online reģistrācija un cīnīties!

Ja Jums ir par spēlētājiem, kuriem nepatīk sarežģīt savu rūpīgu atlasi sākumā spēles raksturs īpašībām un citām lietām veidu, tad jūs noteikti šeit. Tiešsaistes spēli Melting World Online pret absolūti vienkāršs - jūs piešķirat pilots un auto-robots, kas būs vadīt. Jūs varat izņēmuma kārtā, lai iepazītos ar to parametrus. Nākotnē, tās var uzlabot un papildināt visu, labi, šajā posmā spēli Melting pasaulē tiešsaistē, tāpat kā viņi saka, ka, ņemot vērā. Kā jūs progress caur līmeņos, jūs varat uzkrāt punktus un iegūt vairāk roboti (kamēr jums līdz astoņiem), un noma pilotiem. Un, ja spēle Melting Pasaules portālā neļaus jums klīst, izvēloties raksturs, ierocis izvēle jums kompensēt to pilnībā. Artilērija, ložmetēji, pretgaisa raķešu palaišanas iekārtas, granātmetējus, gaismas un plazmas lāzeri, uc uc Pie katra ieroča tās spektrs darbības un piemērošanu, lai labi atspoguļo, un, kad tas ir noderīgas jums.

Melting World Online online spēle, kur jūsu izmēģinājuma sistēma tādas līmeņu šajā prasmju attīstības līmeņus. Ar savu izaugsmi un augt savas prasmes, lai gan tie ir izplatīti visu savu komandu, vienalga, cik daudz tas nebija roboti un pilotiem algotņi. Sami cīņas veikti soli režīmā (kas ir gluži dabiski, RTS). Varbūt dažreiz tas ir atkarību spēle, bet, no otras puses, - ir pienācis laiks, lai lemtu par taktiku, vai atcerēties to, ko robotu nekā bruņoti, jo tad, kad tie jau ir astoņi neizbēgami sāk plekste. Un, starp citu, jo šo stratēģiju, ir vēl viena lieta, kas ir saistīts spēlēt spēli online Melting World Online prātu, nevis pārdroši - ". Punkti darbības" a Vienkārši runājot, ierobežot jūsu soļus. Šie punkti ir iztērēti diezgan ātri, un to krājumi munīcijas atkarīgs no jūsu robotu (bruņas, ieroči, utt ) Tā sver (burtiski un pārnestā nozīmē) darbības pilotiem un robotiem - lai jūsu priekšrocības.

Spēlēt spēli Melting World Online tiešsaistē un attīstīt savu raksturu (komanda), Jums tiek piedāvāti trīs jomās: uzlabot taktiku uzbrukuma (lai attīstītu precizitāti, diapazonu, bojājumu), tvertne (tas nozīmē pievērst uzmanību izdzīvošanas prasmes), vienkārši strādāt ieguvums viņa komandai (remonta robotus nodarbojas uzskaiti, tās izpēti un ražošanu, uc ). Ko tas dod vai attīstīt visos virzienos, kad jums izlemt.

Nu, protams, Melting World Online spēlēt vienatnē kaut kas nav īsti. Grupas cīņas un duels slepeni tika būtiski dažādot spēle, un, ņemot vērā pieredzi, būs daudz vairāk noderīga, nekā cīņa priekšniekiem singles. Tātad, uzaicināt savus draugus (vai pievienoties klanu) un parādīt savas spējas stratēģis Fanta-ārējā pasaule Kušanas World Online! Spēle MWO - tieši tas, ko jūs meklējat!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more