Grāmatzīmes

Medieval Total War

Citi nosaukumi: Medieval Total War

Medieval Total War - datoru Gājienu spēle, ierosinot stratēģiju. Spēle Medieval: Total War ir otrā sērija Total War, otrajā slampāt talantu un iedvesmu ražotājiem. Seko Shogun: Total War pēc diviem gadiem. Spēle Medieval Total War karaļvalstij, kā jaunu posmu savā spēli pasaulē. Šī ir iespēja padarīt sevi kā sapņotājs līderis un lielisku taktiku armijas vēsturisko rakstzīmes.

Tas ir teikt, ka jūs varat spēlēt Medieval: Total War lejupielādēt un izmēģināt savu roku. Tas ir vienīgais veids, un tas jums būs nepieciešams klātbūtni dažu programmu, lai lejupielādētu spēles uz datora. Bet vispirms izlasīt aprakstu ierosināja Viduslaiku Total War spēles un apskatīt visus Viduslaiku veidu: Total War ekrānšāviņi un video par gameplay.

Play Medieval: Total War jums nomodā no personas, pārliecināts par savām spējām un iespējām bruņinieku. Jūsu galvenais un vienīgais mērķis šajā spēlē ir veidot savu impēriju ietvaros noteiktās teritorijās - Eiropā, Ziemeļāfrikā un Tuvajos Austrumos. Tikai šeit jums parādīt savas zināšanas un prasmes globālo stratēģiju un solis taktiskās cīņas, kas notiek reālajā laikā. Un tad mums vajadzētu teikt, ka ir divi režīmi spēle: vienu soli, kas ietver atrast raksturs kartē, un attīstība armijas un labā impērijas vai frakcija cīnās reālā laika 3D formātā.

World Games Medieval: Total War ir sadalīta divdesmit frakcijas, bet ir pieejama tikai divpadsmit. Lai atbilstu sākumposmā frakcijas ir trīs varianti:

• Almohads;

• Kingdom of England;

• Bizantijas impērijas,

• Ēģipte

• Svētā Romas impērija.

Almohads - ir lielisks jātnieki un tehnoloģijas vēlīnā periodā.

Kingdom of England - pārstāvji no labākajām loka un spēcīgu smago kājnieki. Bet trūkst daudzveidības jātnieki.

Bizantijas impērija - ir labs stratēģiskais novietojums, labākajiem jaunajiem karaspēku un ienaidnieka armiju, bet nav daudz veidu tehnoloģiju un vēlu periodu šaujampulvera.

Ēģipte - Fatimid dinastija ar pienācīgu jātnieki, bet vājā kājnieki.

Svētā Romas impērija - visiem iespējamiem parametriem karaspēks apmierinātu vislabāko sniegumu, bet ne vēlākā periodā.

Arī visā spēlē ir jauna frakcija, piemēram, kā Zelta Ordas - pārstāvji visspēcīgākais kavalērija, kājnieki bet vārgs.

Medival Total War spēle sagaida, lai jūs, lai cīnītos par savām atklātām vietām, uzrāda tās labākās kvalitātes grafika. Viduslaiku pasaule nes viņa krāsains un neparasts. Arī spēle ir interesanta ar to, ka tā izmanto un vēsturisko skaitļi, un tie ir labāki raksturlielumi, piemēram, Ričards Lauvassirds un El Cid. Un daudz uzmanības pievērsta reliģijas frakcijas, kas palīdz veidot lojalitāti iedzīvotāju.

Vispār, mēs tikai lejupielādēt medival totāls karš, un jūs esat gatavi cīņai. Good luck spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more