Grāmatzīmes

Medieval 2: Total War

Citi nosaukumi: Medieval 2: Total War

Medieval 2: Total War - datorspēle Gājienu kaujas. Spēle Medieval 2: Total War reprezentatīvas turpmākās spēles, izmantojot vienu pēc Medieval: Total War. Tāpat kā iepriekšējās sērijas spēles, un šo iespēju nav pietiekami fani visā pasaulē. Tikai attīstību mūsu stāstus ar jums, šeit nāk tādas pašas izmaiņas pasākumos: atklāšana šaujampulvera, iebrukuma citu apdzīvoto vietu un visādas citas lieliskas notikumiem.

Par lielāko sērijas spēles, tik perfekti saskaņots stratēģiski un ekonomiski ideāls, jūs varat runāt un runāt bezgalīgi. Galu galā, tas ir ļoti labs projekts. Uzņēmums Creative Assembly nav daudz pārmaiņas ir iesniegusi virkni iepriekšējo spēli Romas: Total War, un rezultāts bija spēle Medival 2 Total War. Tas ir tikai īstie fani, vai tiem, kas spēlēja citā sērijas spēles, saprotu, ka būtiskas izmaiņas, kas bija noticis.

Labāka izmaksas jūs mēģināt spēlēt sev, un tad izdarīt secinājumus. Vispirms mums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Medieval 2: Total War, ar visu nepieciešamo datorprogrammu lēkt. Bet vispirms, mēs iesakām jums pārlūkot viduslaiku 2: Total War ekrānšāviņi un video, un lasīt līdzi mūsu stuff, lai gan veidotāji pārdomāts iespēja iesācējiem - mācīšanās procesu. Varbūt satraukumu amatnieku - izglītības spēle obligāti pasāžas.

Tāpat kā iepriekšējās sērijas spēlē viduslaiku 2: Total War jūs veikt vienu no valdošajām partijām. Šeit ir divdesmit viens frakcija, no kuriem tikai septiņpadsmit spēlē, un tikai pieci ir pieejami sākotnēji iesācējiem:

• Kingdom of England;

• Karaliste Francija,

• Svēto Romas impērija;

• Republika Venēciju;

• Spānijas Karalisti.

Kingdom of England - pārstāvji no dažādām elites loka un spēcīgu kājnieki. Par nelielu JavaScript iespējas jātnieki.

Karaliste Francija - ir profesionāla armija, žandarmi, smago jātnieki.

Svētā Romas impērija - visas īpašības spēcīgu armiju, bet ne vēlāku periodu.

Republika Venēcijas - ar klātbūtni vājas jātnieki un jūras kājnieku vienībām ir spēcīgākais un miliciju.

Spānijas Karaliste - ir spēcīga un profesionāla kavalērijas, kājnieki, armijas un jūras kara flotes.

Par visu turpmāko spēli ir bijusi atkarīga no izvēlētā frakcija. Tāpēc jāpievērš uzmanība uz to. Jūs kā labāko līderi būtu jāiegulda tik daudz pūļu un spēlē militāro kartēm ārpus savām mājām un aprīkošanu un aizsargāt savu īpašumu.

Šeit ir liela uzmanība reliģiju. Pieliek visas pūles, kas būtu pāvests zināja par jūsu komplimentus. Un neticīgajiem ātri izņemti no spēles.

Game Medieval 2: Total War atzinīgi gatavi un vēlas, lai uzvarētu visa izvērsta stratēģiskā un ekonomiskā nozīmē cīnīties darbību. Spēle neatstās vienaldzīgu un piesaistīs augstas kvalitātes grafika. Mūzika šķiet pazīstams, jo nav daudz ir pārvietots kopš pēdējā versija maina spēles noteikumus.

Tas maksā tikai, lai atrastu vietu un spēle Medival 2 Total War lejupielādētu. Un jums ir iekarot pasauli savas stiprās un talantus. Tu spēlē labi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more