Grāmatzīmes

Medal of Honor Warfighter

Citi nosaukumi: Medal of Honor Warfighter

Spēle Medal of Honor Warfighter - tika izlaists 2012 gadā. Spēle ir neticami pārdomāta spēle. Spēle ir ļoti patīkams spēlēt, ikviens varēs baudīt šajā laikā, kas glabā šeit. Spēle Medal of Honor Warfighter pc ir vēl viens skaists meistardarbs, kas tiek veikts žanrā 3D rīcības.

Uzzīmē šķietami banāls nekur. Valiant un drosmīgi karavīri Amerikas Savienotajās Valstīs meklē nākamo osamubinladena. Jūs joprojām nesāpēs, lai palīdzētu tiesām, kas cieš no Somālijas pirātiem, kas un skraidīt pa jūru, meklējot. Dialogi bieži uzkurināt situāciju - rokās džihāda ideologi ieguva briesmīgi saīsinājums PETN!

Jo Medal of Honor Warfighter misijas ir ļoti dažāda, un tas ir ļoti interesanti daļa no spēles, kad faktiski ir viens un tas pats, spēle tiek atkārtots vairākas reizes - tas ir nospiedošs, un pati spēle kļūst ļoti garlaicīgi.

Kad esat lejupielādēt spēli, jūs sapratīsiet, kāpēc, ka spēlēt Medal of Honor Warfighter neticami aizraujošs un interesants.

Šīs spēles izstrādātājs, kas slavens uzņēmums - Bīstamības Close spēles. Izstrādātāji cēla šo projektu neticami daudz interesantu aspektu šajā stāstā, daudz aizraujošu materiālu. Jums ir galvenie kareivji jūs un tikai jūs varat izveidot vidi, kas ir karsē līdz viršanas punktam tērauda. Jūsu raksturs būs iespēja spēli vairākas reizes, lai mainītu formu laikā, jo viņš būs virzīties pa karjeras kāpnēm, un tādēļ - lai mainītu savu izskatu.

Pirms uzsākt procesu spēli, jums ir nepieciešams instalēt to uz jūsu personīgo datoru. Pirmkārt, iet uz oficiālo mājas lapā šajā spēlē (http://www. ea. com / medaļa-of-goda-warfighter), no šīs vietnes, lejupielādēt setup failu spēli. Tagad jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu, pirms jūs lejupielādēt failu, vīrusu un ļaunprātīgu sastāvdaļām pēc antivīrusu liecina, ka vīruss ir atklāts, jūs varat uzstādīt šo failu uz jūsu personīgo datoru. Bet pirms jūs vēlaties, tas viss tika darīts, mēs iesakām, ka jūs meklēt internetā - Medal of Honor Warfighter video, tas palīdzēs jums saprast mazliet šajā spēlē, jo jūs varat redzēt, kāda spēle "darbība", kā notikumi risināties . Mēs esam pārliecināti, ka jūs vēlaties, lai vēl vairāk iedziļināties šajā atmosfērā.

Veikt laiks, lai lejupielādētu Medal of Honor Warfighter, ļoti interesants projekts, ļoti aizraujoši. Jums būs priecīgi ienirt stāsts un sajust to līdz galam. Tas ir neticami pievilcīgs projekts, kurā jūs vēlaties spēlēt pilnīgi visiem, kas augstu vērtē un ievēro žanra - rīcības.

Nu, mēs vēlamies Jums jauku laiku ar šo spēli. Ticiet man, ikviens var atrast kaut ko par savu šajā projektā. Par katru, šī spēle atvērs savas durvis. Ļaus savus uzticīgos spēlētājus un nākotnes iedzīvotājiem spēļu telpu ar savu neticami pasaulē! Baudīt! Jums tiešām patīk! Novēlam Jums tikai uzvaru! Jums ir izdevies! Veiksmi spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more