Grāmatzīmes

BELLOWS. Zeme

Citi nosaukumi: BELLOWS. Zeme

BELLOWS. Zemes tiešsaistes spēli - MMORPG spēles postapokapsticheskaya klientu fantastiski tēmas. Šī unikālā kombinācija neticami notikumiem ar pieskārienu fantāzijas un apbrīnojams nākotnes tehnoloģijām. BELLOWS. Zemes reģistrācija jūs aizvedīs uz nākotni, kur savām acīm var vērot to, kas notiek pasaulē, kas ir tik izmainīts kodolkaru. Katastrofa brauca cilvēkus plašums telpas un rezultātā mutācijas būtnēm, kas palika uz planētas. Kukaiņi un dzīvnieki pārvērtās bīstamām monstriem un mutantu nicknamed dzimumzīmēm, jo ​​dzīvo pazemē, un tas nežēlīgi. Cilvēki, kas atgriežas pēc daudziem gadiem uz Zemes būs cīnīties pret visu šo ļaunumu. Nepieciešams, lai iznīcinātu asinskārs radības norovyaschih uzbrukumu visnegaidītākajās brīdi. Cilvēce paņēma celtniecības datu bāzes un izveidojot aizsardzības pasākumus, lai iegūtu detaļas par patvērumu no briesmām, visu veidu. Un, kad runa ir par nepieciešamību atstāt patvērumu un iziet ārā, mums ir jāizmanto milzīgs kažokādas. Patiešām, Zemes atmosfērā, pat gaiss ir saindēta! Tāpēc, ka tie, kas būs spēlēt plēšas. Zeme būs jāiemācās pielāgoties un pielāgoties dažādiem apstākļiem.

Tā, ka jūs varat lejupielādēt spēli bez problēmām BELLOWS. Zemes, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst šādu sarakstu nepieciešamos parametrus:

- Operētājsistēma Windows XP / Vista / 7;

- Procesors 1000 MHz

- 64 MB video karte, kas atbalsta OpenGL 1. 2;

- 256 MB RAM.

Datums BELLOWS spēlē. Earth caurlaides klientam. Jums ir nepieciešams, lai ievadītu savu lietotājvārdu un paroli, un nākt klajā ar segvārdu. Arī apstiprina atbilstību noteikumiem par spēli. Tas ir viss, tagad nav šķērslis ceļā uz aizraujošs piedzīvojums!

Spēlēt spēli BELLOWS. Tu piezemēsies uz pusi vienā no esošajām tautām. Ir tikai trīs

1. Opara reiz tika izmantots, lai atsauktos uz karavīru karstākajā punktā karadarbības. Turklāt ieslodzīto no citām valstīm arī nosūtīti šeit. Jūs varat tikai iedomāties šādu kontingentu! Bet kādu laiku kļuva par neatkarīgu valsti, un šobrīd vada savu politiku.

2. Krada ļoti atdalīts tauta. Tas sastāv no neatkarīgas pilotiem, kas, principā, vēl dzīve nav pārstāv.

3. Nepieciešams - tauta, kur kārtas valda, un iedzīvotāji nepacietīgi tauriņi likuma priekšā. Piloti un zinātnieki šīs tautas mīlestība tiesiskumu un ir gatavi upurēt, ja vien viņa valdīs mūžīgi.

Katrai tautai ir sava pilsēta, kurā ir visas nepieciešamās iekārtas. Šeit ir saraksts ar ēkām, kas varētu tikt izmantotas iedzīvotājiem: kažokādu veikals, veikalu iekārtas, noliktavu, pētniecības stacija, augu modifikācijas Plēšas, remonts stacijas, rūpnīcu iekārtas, rūpnīcas prasmes. Katrā vietā ir atsevišķu spēļu funkcijas.

Spēlētājiem ir statuss, ko nosaka ar darbībām, kas tiek veiktas saistībā ar citas rakstzīmes. Jums var būt statusu neitrāla, algotņu vai dumpoties. Bet kas jūs esat, un kurā pusē nebūtu cīnīties, jums ir nepieciešams rūpēties par savu attīstību. Jums ir sūknis galvenās īpašības - spēja (spēja savu ieroci, izmantot aizsardzību, un tā ), Kā arī papildu informāciju, ko sauc prasme. Prasmes ir sadalīti kategorijās, piemēram, snaiperis, ražošana, specializētas tirdzniecības.

Lai BELLOWS. Zeme bija ērti spēlēt, jums ir nepieciešams rūpēties par labi bruņotu un citu noderīgu aprīkojumu. Arsenāls ieroču spēle ir iespaidīgs. Šeit ir šautenes un lielgabali, un phasers un granotomety, un lāzeri un enerģijas ieročus un citas nāvējoši lietas. Turklāt jums ir iegādāties munīciju, kas ietver čaumalas, kārtridži, plazma, raķešu maksas Phaser daļas. Attiecībā uz pārējo pieejamo aprīkojumu spēļu diskus, reaktori (barošanas iekārtas), čipsi (papildu vienības, kas ļauj paaugstināt dažu rakstura īpašībām), remonta komplekti, shockers, teleportatory stacionārie ekstrakcijas moduļi (moduļu izmanto) un papildu moduļi kalnračiem un transportu. Nu, protams, galvenā spēle elements - roboti, saukts kažokādas. Tie ir cīnītāji, izlūkošana, transports, vaislinieku. Kā redzams no pašiem vārdiem, roboti veic dažādas funkcijas.

Spēle BELLOWS. Zemes sagatavojusi daudz interesantu viesiem. Uzdevumi ir mācīšanās veidu, un tiem, kas pieprasa nogalināšanu monstriem un savākt laupīt. Monstri sev milzīgu šeit. Šis Vaboles un lodes, un zirnekļiem un tārpiem un lāči un horseflies un citu dubļi. Ar šo pašu laupīt, piemēram, attiecas Venom Sac Spider, Scorpion pincer, ūsu Mantis, Worm segmentā, Crystal Green, Magma konteineru un vairāk. Viss, kas var iegūt, veicot uzdevumus, kas var tikt saglabāti tilpnē. Ir vērts pieminēt, ka turēt, baidoties, ka tas veicina drošības posteņiem.

Spēle ir viss sekmīgai veicināšanai uz augšu, galvenais - nav slinks centienus. Pievienoties virtuālo pasauli un parādīt visiem savu talantu! Lai jums vienmēr smaidīga veiksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more