Grāmatzīmes

MechRage

Citi nosaukumi: Mechrage

No planētas realitāti pēc kodolsprādziena, dominējošo stāvokli mākslīgais intelekts, brutāli konfrontācijas kolonizatori, kas cīņā par katru kvadrātmetru un kaujas milzu robotiem - MechRage tiešsaistes pasaulē tika radīts tiem, kas ir aizraušanās ar zinātnisko fantastiku un kiberpanku stilu. Tiešsaistes pārlūka spēle MechRage - ir masveidā multiplayer stratēģijas pirmajā personā, kurā jūs stāvēt varens Mech robotu un radīs savu koloniju, lai aizsargātu viņu un uzvarēt jaunas teritorijas.

Lai spēlētu šo spēli MechRage ietilptu gandrīz jebkurā datorā ar operētājsistēmu Windows 98/ME/2000/XP/Vista x32/Seven, Procesors Intel Pentium III 800 MHz vai labāks, 256 MB RAM un grafikas karti vismaz 64 Mb. Lai spēlētu jums, izņemot savienojumu ar internetu, jums būs nepieciešams pārlūku spraudnis instalēta Adobe Flash Player versiju ir ne zemāka par 10. 0. Jūs varat izmantot Internet Explorer, lai izvēlētos vismaz versiju 8. 0, FireFox nav zemāka par 6. 0 versiju, Google Chrome vai Opera.

Pievienoties spēles MechRage pieejams vairākos veidos:

 • Autorizācija izmantojot looki-kontu
 • Izmantojiet savu kontu Facebook reģistrācijas
 • Reģistrētiem lietotājiem Google

Ja neviena no metodēm nav uzvalks jums, tad iet caur standarta procedūru (reģistrācijas MechRage) par ofsayte spēli.

MechRage online reģistrācija šajā posmā ir beigusies.

MechRage online spēle nav rakstzīmju atlases procedūru, bet vienkārši piešķir jums kažokāda, kas kļūs paplašināt savu šajā kiberpanku realitātē.

Turklāt MechRage online spēle, kurā nepastāv dalījums frakcijas, kā tādu, un sistēma rindās, nevis parasto.

Ir tikai specializācija - atkarībā izplatību īpašu taktisko darbību robots, tā var būt

 • Warrior
 • Iznīcinātājs
 • Spy
 • Shooter
 • Guard
 • Tank
 • Nesprāgušās
 • Transporter

Ja mēs runājam par personīgo sasniegumu jūsu varonis robots, tas būtu jauki, lai paceltos ranga militārais komandieris - vislielākais spēle rank. Ar šo statusu jūsu varonis būs vairāk iespējas spēlē. Jūs varat piedalīties demonstrējumu cīņas, kas būs nopelnīt vairāk un uzkrāt punktus un pieredzi.

Arsenal WarLord kažokādas ir diezgan laba:

 • Flamethrowers
 • Laser lielgabals ar vairogu
 • Rocket

Nu, protams, spēlēt MechRage būtu grūti bez viņas armija robotiem. Novietojot to droši stājas liela mēroga cīņas un iegūt jaunas teritorijas, lai paplašinātu savu koloniju. Jūs varat arī pievienoties vienai no aliansēm un koloniālo karu ar spēcīgāku pretinieku. Vēl viens svarīgs faktors Fur un militāro reputāciju - piemēram, ja jūs meklēt vieglu laupījumu un uzbrukums vājš pretinieks, zaudē cieņu pret sabiedrotajiem. Īsāk sakot, ja jūs spēlēt MechRage aktīvā, cienīgu un ar noteikumiem, jūs varat veikt pienācīgu militāro karjeru.

Bet tie, kam tas nav īpaši svarīgi, var spēlēt spēli online MechRage pretējā virzienā un pilnībā izteikties risināšanā stratēģiskos uzdevumus. Jo īpaši par spēli - lai izveidotu bāzi un attīstītu infrastruktūru - galvenā prioritāte jūsu varonis. Veidot savu datu bāzi, jums ir nepieciešams, lai sāktu montāža veikals, kas radīs darba roboti. Ja pietiekams skaits no tiem, tad doties uz būvniecību citās iekārtās. Iegūst būvniecības resursu, piemēram, zelta, silīcija un titāna, meklētājprogrammu zirnekļi. Jūs varat arī aprīkot ieguves vārpstu un iegūt resursus no turienes.

Viens spēlētājs drīkst veidot līdz pieciem datu bāzēm. Katrs no tiem ir viņa liktenis - pamats uzbrukuma operācijām, aizsardzības, vai universālo (tas atkarīgs no tā, kāda veida ēka tiks veidota uz tās teritorijā). Ar nepieciešamajiem resursiem, jūs varat izveidot datu bāzi par visu veidu, kas ievērojami stiprinās savu pozīciju šajā spēlē.

No visa iepriekš minēto, var secināt, ka spēlēt spēli online MechRage būs tikpat aizraujoša kā faniem stratēģiju, un tiem, kuri ir ieinteresēti arcade kara kosmisko raksturu. Nu, tu mierīgi un līdzsvaroti spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more