Grāmatzīmes

Mehāniskā arēna: robotu kāršu atklāšana

Citi nosaukumi:

Mech Arena: Robot Showdown ir ļoti interesanta darbības spēle mobilajām platformām. Šajā spēlē jūs sagaida augstākās kvalitātes grafika, lieliska balss spēle un mūzikas izvēle. Spēles mērķis ir iznīcināt ienaidnieka robotus, uzlabojot un pumpējot savus.

Kad sāksiet spēlēt Mech Arena: Robot Showdown, jums būs pieejams tikai viens robots, taču laika gaitā jūs varēsiet ievērojami paplašināt savu mašīnu parku.

Tradicionāli sākumā spēlētājiem būs īsa pamācība, kurā viņi jums pastāstīs un parādīs minimāli nepieciešamo informāciju, un pēc tam jums pašiem būs jāiedziļinās visās spēles smalkumos.

Spēlei nav sižeta, kas ir saprotams, tās ir tikai robotu cīņas kaujas arēnā. Bet, ja jūs domājat, ka spēlē viss ir ļoti vienkārši un vienkārši, tad tas tā nav.

Ir daudzas atrašanās vietas, un tās visas atšķiras viena no otras. Šķēršļi un kalni uz tiem ļauj izmantot dažādas cīņas taktikas iespējas. Kļūstot pieredzei, jūs varēsiet noskaidrot, kura taktika ir vislabākā konkrētai vietai un kaujas vienības veidam.

Visas vienības ir sadalītas vairākās klasēs, katrai no kurām ir savas stiprās un vājās puses.

  • Lidojoši roboti var īslaicīgi pacelties virs kaujas lauka, taču šīs spējas uzlādēšanai nepieciešams laiks
  • Mazi un veikli pārvietojas ļoti ātri pa kaujas lauku, bet tiem ir vājāki ieroči
  • Spēcīgas distances vienības nodara milzīgus postījumus, var uzbrukt no tālienes, taču tajā pašā laikā ir diezgan neveiklas

Piemēram, šie ir daži cīnītāju veidi, taču patiesībā spēlē ir daudz vairāk. Jums ir jāizmēģina dažādas iespējas un jāizlemj, kura no tām jums patīk spēlēt visvairāk.

Jūs varēsiet mainīt savu robotu ieročus un bruņas, tas var ievērojami mainīt viņu spēku kaujas laukā.

Spēlē varat cīnīties gan pret AI, gan pret īstiem spēlētājiem PvP mačos.

Protams, būs grūtāk uzvarēt pret cilvēku, AI šeit ne vienmēr uzreiz reaģē uz uzbrukumiem un ienaidnieka robotu var iznīcināt ātrāk, nekā tas sāk cīnīties.

Papildus ienaidnieku iznīcināšanai spēles laukumā ir jāiegūst īpaši punkti, uzvar komanda, kas to izdarīs pirmā.

Uzlabošanas materiāli, jaunu robotu fragmenti un dekorācijas, ko iegūstat no īpašiem konteineriem, kas ir vairāku veidu.

To atvēršana prasa laiku, tas var ievērojami atšķirties atkarībā no konteinera veida. Piemēram, zelta atvēršana prasīs daudz ilgāku laiku nekā sudraba.

Mēģiniet nepalaist garām dienas un regulāri ieskatieties spēlē. Ir dienas un iknedēļas balvas dalībai.

Veikalā var iegādāties dažāda veida krāsojumus, ieročus, bruņas un citas detaļas saviem robotiem. Dažas preces tiek pārdotas par spēles valūtu, dažas par īstu naudu.

Tāpat kā daudzas citas spēles, šeit tiek rīkoti īpaši pasākumi sezonas brīvdienām, kā arī akcijas spēļu veikalā un atlaides.

Mech Arena: Robot Showdown bezmaksas lejupielāde operētājsistēmai Android, varat sekot saitei lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai kļūtu par cīņas robota čempionu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more