Grāmatzīmes

Kapteinis Vēju

Citi nosaukumi: Master of Light

MasteroftheWindsOnline - bezmaksas multiplayer online spēle, bez maksas, veikti mīļākie daudziem spēlētājiem ir fantāzijas žanra. Tiešsaistes spēli MasteroftheWinds ievērojama ne tikai par to, kas pieder pie šī žanra. Ir vērts atzīmēt savu identitāti, jo, lai saglabātu to tirgū šodien, ir ļoti grūti spēle produkti.

RegistratsiyavigreMasteroftheWinds ļoti vienkārša un nav nepieciešams daudz sava laika. Lai sāktu, Jums būs nepieciešams nākt klajā ar spēli nosaukumu, ar kuru tiks parakstīts spēli, un pēc tam norādiet paroli, lai piekļūtu savam kontam un e-pasta adresi, uz kuru jums tiks paziņots, ka reģistrācijas MasteroftheWinds pabeigta.
MasteroftheWinds online spēle, kas jau ir visas standarta pazīstami daudziem fantāzijas sacīkstēm - cilvēkiem, Orcs, Goblins, dwarves, elfi un troļļi. Izstrādātāji nolēma nevis filozofēt izmanīgi un izmantot jau iecienījuši daudzi rakstzīmes.

Lielākā atbrīvotas no visām sacīkstēm ir cilvēki - visvairāk elastīgu, pielāgojamas un cēlu zīmes pieder cilts cilvēku precīzi. Tas ir interesanti, ka katra rase ir savs unikāls valoda, kurā runā tās pārstāvji, gan universāla dialektā, ar kuru komunikācija notiek starp rasēm, ir arī klāt. Sakarā ar to, spēlēt MasteroftheWinds kļūst daudz interesantāk.
Šajā spēlē ir pietiekami daudz profesiju, kas var aptuveni iedalīt kaujas un kaujai. Sākumā spēle, jūs varat izvēlēties vienu no trim pamatskolas klasēs, kas noteiks savu raksturu attīstības Nozare: debitants - cīnīties klase Everyman - izvēle tiem, kas dod sīvas kaujas ceļu tirgotāju un studentu burvis - bāzes klase visiem, kas sapņo saprast visus noslēpumus burvju un gudrību.

Katram no viņiem ir pamata pazīmju kopums, ka attīstības gaitā var uzlabot: veiklību, izturību, izlūkošanas, izturību, šarmu un gudrību. Arī spēlē ir dažādi maģijas, piemēram, burvju ūdens, uguns, gaiss, zeme, labo un ļauno, kā arī tādas unikālas veida maģija, piemēram, burvju ķermeni un garu burvju.

Ja jums ir apnicis bezgalīgas cīņas un kareivīgi dzīvesveids nav apelācijas jums, - sāk spēlēt spēli MasteroftheWinds tiešsaistē, jūs vienmēr varat izvēlēties ceļu uz mieru, iesaistīties pētniecībā jaunu zemju pētījumā dīvaini valodām, dažādas plēsīgo resursus un izveidot unikālas preces . Šis ceļš var būt lielisks avots papildu finansējumu un ekspertīzi, bet neaizmirstiet, ka sižeta šajā spēlē, jums lielāku apņēmību un vēlmi cīnīties, lai aizsargātu savu cieņu un labā cīnās par taisnīgu iemeslu. In MasteroftheWinds spēlēt būs interesanti visiem mīlētājiem sarežģīts un episkā stāstus.

Ja ir jau runāt par stāstu, situācija bija līdzīgs šim.
Son Elven dievs Loteriana, Alkabadur nolēma, ka ir arī tiesības izveidot būtnes, kuri uzskata, ka viņu bērnus. Bet viņa domas bija melnas un maģija - vāja, un līdz ar to burvju pasaulē piepildīta hordes briesmīgi radījumi. Alka-Badur ir hounded no Augstākās padomes dieviem un atrada patvērumu nepieejamos kalnos, kur viņš turpināja eksperimentēt ar tumšo maģiju.

Viņa eksperimentu kulminācija bija rase ir tieši pretēja elfu cilts - Orcs biedējošu un pārsteidz ar savu neglītumu. Tik ļauna, lēnām, bet noteikti, un triumfēja pēc kāda laika vecā veids pasaulē kritušo. Tas nozīmē, ka tagad ikviens var kļūt par dievu. Un karš izcēlās.

Play spēli online MasteroftheWinds būtu jauki, arī tāpēc, ka kvalitātes dizainera interjeru. Grafikas spēlē patīkami apmierināti ar to autentiskumu un oriģinalitāti. Viss ir sagatavots ļoti mierīgi un skaidri jautājumi par to, dīvaina lieta slēpjas zem nosaukuma "koku" lietotājs nerodas.

Kopumā igraMasteroftheWinds tikai tiešsaistē atstāj patīkamu pieredzi, un ne tikai tāpēc, ka tas ir cienīgs pēctecis tradīcijām fantāzijas žanra, nevis tāpēc, ka tas ir labs sižets, dinamisku kopienu spēlētāju, nevis tāpēc, ka izstrādātāji ir darīt visu iespējamo, lai ka viņu produkts ir izstrādāts, un vienmēr ir bijis ar pienācīgu līmeni. Ne šīs. Un tāpēc, ka šī spēle ir "twist" - patīkamu un relaksējošu atmosfēru, kas ir, lai nodrošinātu, ka uzturēšanās šajā spēlē ilgāk. Un ticiet man, jūs to izdarītu, jums nav žēl to vienu bitu.
Reģistrējieties un pierādīt, ka jums ir vērts to, lai kļūtu par īstu dievs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more