Grāmatzīmes

Burvju meistars

Citi nosaukumi:

Master of Magic ir klasiskās stratēģijas atjaunināta versija. Grafika ir nopietni pārveidota, faktiski visas faktūras un rakstzīmes ir radītas no jauna. Mūzika un balss spēle spēlēja no klasiskās versijas.

Spēle nav tikai stratēģija, tā apvieno divus žanrus, uz gājieniem balstītu stratēģiju un RPG. abpusēji izdevīga kombinācija.

Izvēlies tēlu pēc savas patikas un pēc neliela treniņa būsi gatavs iekarot fantāziju pasaules.

Spēle ir ļoti interesanta un aizraujoša, tāpat kā klasiskais izdevums.

  • Izvēlieties no 14 burvjiem no dažādām skolām un rasēm
  • Attīstiet savas spējas, ir vairāk nekā 60
  • Apgūstiet vairāk nekā 200 burvestības
  • Izveidojiet savu komandu no vairāk nekā 196 vienību veidiem
  • Savāc daudzus unikālus priekšmetus
  • Paklausiet savai gribai divas blakus esošās pasaules Arcanus un Mirror

Pabeidzot visus šos uzdevumus, šajā spēlē jūs iegūsit daudzas stundas, kas piepildītas ar neticamiem piedzīvojumiem.

Izplatiet savu ietekmi jaunās valsts teritorijās un pakļaujiet visas teritorijas. Tas nav tik viegls uzdevums, kā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena, un bez sabiedrotajiem jūs nekad netiksit. Sapulciniet sev apkārt visus līdzīgi domājošus cilvēkus, kurus satiksit plašajās spēļu telpās. Bet neaizmirstiet, jums ir jābūt vienīgajam vadītājam.

Vadi karalisti, algo armijas, tas ir ļoti svarīgi uzvarai. Armijām nav jābūt cilvēkiem, tajās var būt ļoti dažādas radības, piemēram, kara pūķi, orki, gnolli, troļļi. Var nolīgt arī seno elfu vai rūķu rasu pārstāvjus, viņi ir labi un spēcīgi cīnītāji. Katram kaujas vienību veidam ir savas stiprās un vājās puses, ir svarīgi to ņemt vērā, vadot tos kauju laikā.

Jums patiks spēlēt Master of Magic, pateicoties tā gandrīz neierobežotajām iespējām. Jūs pat varat mainīt apkārtējo pasauli pēc saviem ieskatiem. Šādām izmaiņām būs nepieciešams veikt maģiskus rituālus, pielietot alķīmijas prasmes un izmantot savus slepenos spēkus.

Cīņas sistēma ir diezgan sarežģīta, kaujas laukā ir svarīgi izvēlēties pareizo taktiku, kurā visi jūsu cīnītāji palīdzēs viens otram un varēs mijiedarboties, papildinot viens otru.

ienaidnieka vienības un jūsu karaspēks mainās pārmaiņus, tāpēc jums būs laiks domāt un dot pavēles savai armijai. Jums kā vadītājam ir iespēja atbalstīt savus karotājus ar spēcīgiem burvestībām un laikus pielietot dažādas dziras.

Jūs neesat vienīgais spēcīgais burvis valstībā, jums būs daudz konkurentu, no kuriem jāuzmanās. Ja viņiem ir iespēja, viņi noteikti mēģinās jums kaitēt.

Spēle nepiedāvā neko jaunu, tā pieder pie klasikas, tajā ir pareizās proporcijās viss, kas līdzīgām spēlēm bija veiksmīgas pirms daudziem gadiem. Šeit tam ir pievienota jauna uzlabota grafika, kas praktiski garantē panākumus.

Master of Magic bezmaksas lejupielāde uz PC, diemžēl nedarbosies. Spēle tiek pārdota oficiālajā vietnē un vairākos portālos. Bieži piedalās izpārdošanā, kur var dabūt ar labu atlaidi.

Sāciet spēlēt, lai kļūtu par karaļvalsts valdnieku pasaulē, kas piepildīta ar maģiju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more