Grāmatzīmes

Mass Effect 3

Citi nosaukumi: Mass Effect 3

Diemžēl, aizraujoši un interesanti, zinātniskās fantastikas žanrs šodien var droši glabāt Sarkanajā grāmatā. Un, lai gan zināma fantāzijas stāstus par kuģi un draudīgi ārvalstniekiem regulāri, lai rank viņiem sākotnējā sci-fi žanra var stiept. Atgādināt, ka zinātniskās fantastikas tiek uzskatīts par vienu, kas nav pretrunā ar sasniegumus mūsdienu zinātne, kas, protams, nevar teikt par šo filmu, nevis par spēlēm, jo ​​īpaši. Tomēr, Mass Effect 3 - spēle, kas mēģina atdzīvināt reālo fantāziju. Pamanīt, ka izstrādātāji padziļināti jāizpēta visas funkcijas un īpašības žanra pirms sākāt darbu triloģija. Pat vissarežģītākās pasakains brīži spēlē izskatās dabiski aizdot sevi ar loģikas likumiem un paskaidrojumiem (labi, protams, ja jūs neesat kritiķis, un nebūs rakt pārāk dziļi, cenšoties atrast neatbilstību no brīža realitāti). Laba un pareiza sci-fi spēle - tā ir vispiemērotākā atbilde Mass Effect 3 gab.

Pamatojoties uz zinātnisko ideju projekta pieņēmusi šādu "nulles elements", kas ļauj mainīt daudz dažādu objektu patvaļīgu robežās. Spēles izstrādātāji ir jāļauj sevi domāt, ka tuvāk XXII gadsimtā šis postenis, tas - Mass Effect - tiks izmantota jebkur un visur (Mass Effect 3 komandējumi kaut kādā veidā pierādīt to darbībā, ja jūs vēlaties, lai varētu saprast! ). Un tas būs aktuāli visās cilvēka dzīves un darbības: dzinējos gaisa un kosmosa kuģu, ieročus, sadzīves priekšmetus. No pirmā acu uzmetiena tas var likties diezgan mulsinoši un nereāli, tomēr, lai saprastu vairāk nopietni, jūs varat atrast izskaidrojumu visiem cilvēkiem bez izņēmuma. Turklāt visvairāk sirreālu elements Mass Effect 3 - ierocis, kas darbojas, mainot siltuma izlietne, un tas ir zinātniska pamata. Kā jūs varat redzēt, ka spēles veidotāji to pašu radīšanas nāca ar vislielāko atbildību. Un tas nav svarīgi, cik kombinācija kvalitātes spēle, un vairāk vai mazāk reāls stāsts ir panākumu atslēga?

Pirms jūs vēlaties, lai lejupielādētu Mass Effect 3, domāt par to, ja jūs esat iepazinušies ar iepriekšējiem projekta daļu. Ja tā nav, patiess prieks par spēli nevarēs saņemt. Stingri iesaka steidzami panākt. Turklāt, pirmo un otro daļu masu efekts ir ne mazāka kā galīgā projekta triloģijā. Nonākšana spēli, jūs zināt, ka leģendārais varonis Shepard tika atlaists no organizācijas, bet ilgu laiku bez darba, protams, paliek, nevarēja. Jau pazīstami Mass Effect 3 burtiem un jaunpienācēji palīdzēs varonis atkal glābt Zemi no iebrukuma pļāvējiem. Visbeidzot, fani gaidīja projekta rezultātu - visi storylines saplūst trešajā daļā. Spilgti iedomāties, viss jums ir gatavi par spēli var aplūkot līdz Mass Effect 3 piekabe video. Ticiet man, jūs nevarat palikt vienaldzīgs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more