Grāmatzīmes

Masas efekts

Citi nosaukumi: Masas efekts

Mass Effect - spēle, kas tika lemta panākumiem. Tā ir veidota fantāzijas žanra labākajās tradīcijās. Pat neskatoties uz dažām līdzībām ar KOTOR, projekts ir populārs. Turklāt attīstītāji meistarīgi slēpj plaģiātu ar jaunu lielisku dzinēju. Spēles grafika ir lieliska, ka cīņa un šaušana ir reāli, visi žanra pamatelementi ir pilnībā reprezentēti vienā vārdā, nekas nevar sūdzēties spēlētājiem. Uz priekšu tiksies ar galveno varoni, kas kopā ar pāris biedriem ceļo pa starpgalaktiskās telpas plašumiem. Jūsu personības rīcībā būs mūsdienīga zvaigznīte, ko sauc par Normandiju.

B Mass Effect RS jums būs jāsaskaras ar pazīstamām dilemām, varonim būs jāizvēlas, kura puse, laba vai ļauna, pievienoties. Intergalaktiskajās konferencēs tiek nolemts planētu un visu galaktiku likteņi. Jā, viss ir pārāk nopietns, bet ko tu domā?

Par stāstu par jūsu varoni tika uzskatīts par sākumu, vispirms būs nepieciešams lejupielādēt Mass Effect. Lai to izdarītu, ir pietiekami, lai atrastu spēles izplatīšanu vienā no jūsu iecienītākajiem straumēm. Turklāt, visi uz īkšķa - vispirms atlasiet sava rakstura personību, izveidojiet savu unikālo biogrāfiju un jūs varat droši doties ceļojumā. Atkarībā no tā, kādu biogrāfiju vēlaties izvēlēties, spēles dialogi mainīsies, kā arī uzdevumu skaits. Mass Effect, rakstzīmes var piederēt dažādām klasēm.

  • Psionik
  • Soldat
  • Technik

.Lai arī ir pieejamas vairākas jauktas klases. Rakstzīmju redaktors aizņem vismaz pusstundu no jums, bet tas ir izstrādāts tik labi, ka pavadītais laiks paliks nepamanīts.

B masu efekta misijas parādās no nekurienes. Izstrādātājiem ir izdevies padarīt projektu intriģējošu, kad šķiet, ka gandrīz viss būs saistīts ar spēlētāju, zemes gabals kļūst tik straujš, ka nav iespējams nojaukt spēles acis. Mēs vienkārši nevaram klusēt par to, ka beigās jūs atradīsiet īstu Holivudas darbības trilleri, ne mazāk. Nu, kopumā, tu saprata, ka jums ir nepieciešams lejupielādēt spēli, jūs nevarat palaist garām šo, vai ne?

B Mass Effect ieroči vismodernākās un spēcīgākās varoņiem. Tātad tas būs diezgan viegli tikt galā ar svešzemju ienaidniekiem. Tomēr jums nevajadzētu atpūsties pirms laika, mēģiniet uzsākt pāris misijas. Rakstzīmes varēs baudīt visas civilizācijas priekšrocības, kas būtiski dažādo spēli un padara to dinamiskāku. Starp kaujām, jūs varat dot rīkojumus saviem sabiedrotajiem, kā arī norādīt mērķus. Tas, ka patiesība ir vissvarīgākā, būs tikai tad, kad saskarsies ar šiem pieredzējušajiem priekšniekiem, kas atvērsies jums augstā sarežģītības pakāpē.

Nu, vai jūs vēl neesat gatavs aizpildīt savu iecienītāko spēļu kolekciju ar jaunu kopiju? Skaidrības labad mēs iesakām iepazīties ar video piekabi, kas paredzēta Mass Effect prezentācijai, kas detalizēti apraksta visas projekta priekšrocības.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more