Grāmatzīmes

Mass Effect leģendārais izdevums

Citi nosaukumi:

Mass Effect Legendary Edition atkārtots izdevums no slavenās Mass Effect Visuma spēļu triloģijas. Visas trīs daļas ir saņēmušas izmaiņas, bet visvairāk tas ir jūtams pirmajā daļā, jo būtībā ir vērts to apsvērt. Spēles laikā jūs nodarbosities ar galaktikas glābšanu no ienaidnieku bariem nelielas vienības priekšgalā, kuru vadīs bezbailīgais karotājs Džons Šepards.

Spēle sākas ar rakstzīmju redaktoru, kurā jūs izvēlaties galvenā varoņa dzimumu un izskatu. Pirmajā daļā tas ir jauninājums; pirms atkārtotas izlaišanas tas nebija iespējams.

Grafika ir ievērojami uzlabota, tā ir kļuvusi daudz patīkamāka spēlēt, taču attēla kvalitāte joprojām neatbilst mūsdienu spēlēm. Spēles gaita ir uzlabota, tā vairāk līdzinās trešajai daļai. Mērķēšanas sistēma ir kļuvusi vienkāršāka.

Otrajā daļā ir mazāk izmaiņu, taču tās ir. Ieroči tagad tik ātri nepārkarst, un tas ļauj spēlēt ar lielāku komfortu. Tagad jums nav jāšauj žurnāls no automātiskās šautenes un nekavējoties jāsteidzas uz patversmi. Spēles gaita ir palicis gandrīz nemainīgs, taču daudzi uzskata otro daļu par labāko. Iespējams, tāpēc izstrādātāji centās neveikt būtiskas izmaiņas.

Trešā daļa ir kļuvusi grūtāka. Maksimālajā grūtības pakāpē spēle ir interesantāka. Turklāt tagad ir vēl vairāk uzdevumu un misiju, kas ļaus ilgāk uzkavēties triloģijas beigu daļā.

Citādi tas joprojām ir tas pats spēļu cikls. Jums būs jātiek galā ar Getu, Kolekcionāriem un Pļāvējiem ar Leviatāniem, izglābjot ne tikai cilvēci, bet arī visas sugas, kas apdzīvo spēles Visumu.

sacīkstes spēlē diezgan daudz:

 • Azari
 • Mati
 • Cilvēki
 • Salārieši
 • Turians
 • Hanārs
 • Elcors
 • Krogans
 • Kvarāni
 • Vorka
 • yagi

Un tas pat nav pilnīgs visu spēļu pasaules iedzīvotāju saraksts. Izstrādātāju fantāzija tika pilnībā izspēlēta. Ne visas rases ir humanoīdi, ir pat inteliģentas medūzas.

Spēles sižets ir labs, spēle rada atkarību. Jūsu pieņemtie lēmumi var ietekmēt turpmākās spēles daļas.

Cīņas sistēma spēlē ir interesanta. Ir vairāki ieroču veidi.

 1. Pistoles
 2. Uzbrukuma šautenes
 3. Bises
 4. Snaipera šautenes
 5. Granātas
 6. Kinētiski, garīgi uzbrukumi

Visus ieročus var uzlabot. Turklāt dažādiem gadījumiem var būt atšķirīgas iezīmes. Piemēram, ir pistoles, kas šauj sērijveidā, kas ir visefektīvākās no tuva attāluma, vai otrādi, kas nodara vairāk bojājumu no attāluma, bet tām ir mazāks uguns ātrums. Tas pats ar citiem ieroču veidiem.

Munīcija ir atšķirīga. Ļauj caurdurt bruņas vai nodarīt papildu bojājumus ar uguni un pat elektrību, kas ir īpaši efektīva pret robotiem.

Paaugstinot līmeni, varat izvēlēties, kuras spējas attīstīt.

Visiem komandas locekļiem ir savi talanti, kāds labāk uzlauž datorus, kāds ir spēcīgāks tuvcīņā, un kāds atrodas diapazonā. Jūs varat arī uzlabot viņu talantus, paaugstinot līmeni.

Kaujā jūs varat dot komandas savai komandai un izvēlēties viņiem ērtākās pozīcijas.

Mass Effect Legendary Edition bezmaksas lejupielāde uz PC, diemžēl nedarbosies. Šo izdevumu var iegādāties Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Ja jūs kaut kā palaidāt garām šo spēļu ciklu, tad šis izdevums ir labākā iespēja spēlēt Mass Effect Legendary Edition. Visi galvenie trūkumi ir novērsti un ievērojami uzlaboti! Sāciet spēlēt tieši tagad, šis neticami aizraujošais stāsts jūs gaida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more