Grāmatzīmes

Marvel Super Hero Squad

Citi nosaukumi: Marvel Super Hero Squad, Marvel superhero komanda

Marvel Super Hero Squad - varonīgi pārlūka spēle. Veidotāji spēli uzņēmums gazillion Entertainment. Spēle ir paredzēta jauniešiem (bērnu) paaudzei. Uzņēmums centās radīt mājīgu kakts cienītājiem komiksi un fantsticheskih varoņiem, un ir vērsies šo lietu ar humoru.

Zeme ir briesmās! Var nākt pie glābšanas komanda super varoņiem. Kas, starp citu, jūs veidojat. Spēle tiek spēlēta visi pazīstami ar super varoņiem. Rakstzīmes spēli par divdesmit, un tie visi ir komiksu varoņiem Marvel. Spēlēt Marvel Super Hero Squad ir, lai būtu panākumi.

Game Marvel Super Hero Squad piedāvā, pirms jūs pievērst uzmanību sistēmas prasībām, un tas ir vienkārši:

• Dators vidējās parametrus;

• savienojums ar internetu.

Tāpat kā jūs varat pāriet uz procesu spēli, bet tas nebija tur. Marvel Super Hero Squad reģistrācija stāv ceļā. Tagad jums vienkārši ir jāiet soli pa solim un pareiza datu reģistrācijas posmos:

• apmeklēt oficiālo spēli Sailly;

• Izvēlieties "Start",

• norāda datumu, mēnesi un gadu jūsu dzimšanas,

• izvēlieties savu dzimumu (vīrietis vai sieviete)

• ievadiet savu lietotāja vārdu, pārliecinieties, ka tas ir vismaz sešas rakstzīmes,

• izmantot paroles vismaz astoņas rakstzīmes

• Atkārtot izgudrots pirms paroli;

• piekrītu, ka ir liekot ķeksīti, noteikumi un politika konfidencialitātes

• ievadīt adresi jūsu pašreizējo e-pasta adresi;

• vēlreiz izvēlieties "Next".

Un jums super varonis. Jūsu galvenais mērķis šajā spēlē Marvel Super Hero Squad online ir veidot super komanda un varoņa aizstāvot savu Visumu no neliešu un sliktu rakstzīmes. Un visi visā spēlē būs jums mazākiem uzdevumiem, kuru izpilde tiks piešķirti pieredzes punktus. Vienā no režīmiem piedzīvojumu jūs varat spēlēt sešas storylines. In kaujas režīmā, jūs varat konkurēt ar citiem varoņiem, aizmirstot par galvenajiem uzdevumiem.

Jo Marvel Super Hero Squad, jūs varat spēlēt kā labu raksturu, un ir nelietis. Labas rakstzīmes spožāko no tiem, piemēram: Captain America, Thor, Hulk, Wolverine, Iron Man, Silver Surfer, Falcon, Spider-Man un daudziem citiem. Un, lai gan katram no tiem ir savas unikālas īpašības.

Jo Marvel Super Hero Squad var identificēt šādas funkcijas:

1), jūs pat varat cīnīties četri;

2) Pierādīt mākslu kaujas, atkarībā no reljefa kaujas;

3) piedalīties duels;

4) ir iespējams piekļūt sekundāro rakstzīmes un kostīmi,

5) Jūs varat cīnīties komandā

6) ar atklāšanas fraktāļu Infinity apveltīt savu varoni super pilnvaras,

7) Arī citi scenāriji,

8) būs pieredze neaizmirstamu piedzīvojumu stāsts seši uzņēmumi.

Game Marvel Super Hero Squad ļauj spēlēt par brīvu. Dod iespēju sajust krāsainā pasaule komiksu grāmatām. Var redzēt visus komiksu grāmatu rakstzīmes. Grafika spēlē nedaudz komiksu karikatūra stils. Kāpēc viņa uzņemas aplis jaunākiem faniem. Super varoņiem ir gaida jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more