Grāmatzīmes

Marvel Avengers Alliance

Citi nosaukumi: Marvel Avengers Alliance

Game Marvel: Avengers Alliance - ir Gājienu sociālā spēle, kas tika nominēts. Par Marvel: Avengers Alliance plānots tiešsaistes versiju Android.

Tā kā šī spēle ir pārlūku, galvenais, lai tā darbotos - tas ir savienots ar internetu. Labākais jaunas spēles - tas ir vairāk spēcīgs datoriem.

In brīnums: Avengers Alliance reģistrācija nedod jums daudz nepatikšanas. Lai reģistrētos, jums būs nepieciešams veikt šādas darbības:

1. Dodieties uz tīmekļa vietni, kas veltīta šo spēli.

2. Rakstīts pirmo šūnu adreses jūsu pasta iesūtnes.

3. Ievadiet stipru paroli, izmantojot burtu un ciparu.

4. Rakstīt mēnesi, dienu un dzimšanas gads.

5. Noklikšķiniet uz pogas « Spielen ».

Nospiežot pogu, tas automātiski dod savu piekrišanu visiem noteikumiem, līgumiem un citiem tiešsaistes spēli Marvel: Avengers Alliance.

Spēle MAA iepazīstinās jūs ar visām tās īpatnībām un varoņiem.

Play brīnums: Avengers Alliance būs jums, zinot visas sešas klases, kas ir izveidotas spēlē:

1. Universals - neitrāls klases. Tā ir stiprās un vājās puses, attiecībā uz citām klasēm. Zināmi Vagoni - ir Angel, zvērs, lakstīgalu, Rogue, Punisher.

2. Blaster. Tie ir spēcīgāka Bruisers. Šī klase ir nāvīga sitienus un ignorē aizsardzības Bruisers kad uzbrukt viņiem. Bet tie ir vājāka ģilde. Slavens varoņi Blaster - tas Iron Man, Cable, Human Torch, Storm, Dr Strange, Phoenix, Havok, Ms Marvel, Scarlet Witch. Tās parasti ir augsts statuss uzbrukumu.

3. Cīkstonis. Bruisers spēcīgs pret scrapper, bet vājš pret Blaster. Zināmie varoņi cīkstonis - etoHalk, Džagernauts, Colossus, Thor, Hercules, viņa-pontons, Valkyrie, Thundra, Wonder Man un X-23. Tās parasti ir augsts aizsardzību un augstu veselību.

4. Scrapper. Tie ir spēcīgāka Spies. Parādīt vājumu cīņā pret Bruisers. Zināmie varoņi Scrapper - ir Deadpool, Wolverine, Daredevil, Luke Cage, dzelzs dūre, Spider-Sieviete, Seth, Ghost Rider, Magik, Quicksilver, Omega Sentinel, Shatterstar un Union Jack. Tās parasti ir augsts statuss precizitāti.

5. Spiegiem. Viņiem iespēju būt spēcīgāka ģilde, bet vājāka Scrapper. Spies slavens varoņi - ir Black Cat, Spider-Man, Black Widow, Invisible Woman, Kitija Pryde, Psylocke, Tigra, lapseņu un sātans. Tās parasti ir augsta precizitāte un spēja izvairīties.

6. Taktika. Spēcīgi taktika pret Blaster, bet daudz vājāka nekā spiegiem. Slavens varoņi taktika - ir Hawkeye, Captain America, Mr Fantastic, Black Panther, Cyclops, Black Knight, War Machine, Emma Frost, Fantomex, Henks Pym, Red Hulk, glābšanas, Magneto un žņaugs. Daudzi no viņiem ir sabalansēts valsts.

In brīnums: Avengers alianse būs jums sirdsdarbība, jo lielākā daļa no personāžiem jūs zināt, no bērnības, un viņi jau sen ir sajūsmā par jums.

Atklājiet pasaules brīnums: Avengers Alliance Online ar visām tās funkcijām un piedzīvojumiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more