Grāmatzīmes

Marvel triecienspēki

Citi nosaukumi:

Marvel Strike Force ir MMORPG no supervaroņu visuma, kas zināms visiem spēlētājiem. Kā vienmēr, šī izstrādātāja spēlēm ir augsta līmeņa grafika, profesionālu aktieru balss spēle un mūzika, kas nevienu neatstās vienaldzīgu.

Spēles sākumā jūsu komandu veidos tikai pāris varoņu. Kampaņas gaitā jūs varat iegūt daudz vairāk savā vadībā. Bet neaizmirstiet apmācīt, aprīkot un paaugstināt līmeni tos, kuri jau cīnās ar ļaunumu jūsu komandā.

Spēlē jūs satiksit šādas rakstzīmes:

  • Loki
  • Zirnekļcilvēks
  • Kapteinis Amerika
  • Dzelzs vīrs

Un daudzi citi, pat neticamie Halks un Supermens.

Bet jūs nevarat iztikt bez ļaundariem, no kuriem dažus būs diezgan grūti uzvarēt.

100 000 rakstzīmju ir dažādās klasēs — no vienkāršas līdz leģendārai. Katra varoņa klasi var uzlabot, ja atrodat pietiekami daudz kāršu, lai to izdarītu.

Kad viņš paceļas klasē, viņa spēks ievērojami palielinās un pat tiek atvērtas jaunas spējas. Katram cīnītājam ir savas unikālās prasmes. Jūs droši vien jau zināt, ko katrs no supervaroņiem spēj.

Komandas sastāvam ir nozīme. Pareizi izvēlēti supervaroņi vai supernelieši spēs izturēt gandrīz jebkuru pretinieku. Eksperimentējiet, atklājot katra varoņa stiprās puses un to, kā viņi darbosies kopā ar citiem cīnītājiem.

Protams, visas pasaules liktenis būs uz svariem, tāpēc rūpīgi pārdomājiet savas darbības, no tām daudz kas ir atkarīgs.

Cīņas sistēma nav sarežģīta, jūs izlemjat, kad un kurš no jūsu varoņiem izmanto īpašas prasmes. Šīs prasmes prasa laiku, lai uzlādētos, tāpēc ir svarīgi tās izmantot īstajā brīdī, un tad ir jāgaida.

Cīņa pret AI vai citiem spēlētājiem visā pasaulē, izmantojot interneta tehnoloģiju.

Dienas, nedēļas un ikmēneša balvas, kas neļaus aizmirst par spēli nevienu dienu. Ja dažās dienās nevarat spēlei pievērst lielu uzmanību, neuztraucieties. Lai saņemtu savas dāvanas, vienkārši atnāciet uz pāris minūtēm un pārbaudiet, ko dara jūsu neuzvaramā komanda.

Valsts svētku dienās, sezonas svētku un sporta sacensību laikā izstrādātāji bieži rīko šiem pasākumiem veltītus pasākumus. Šādās dienās jūsu varoņiem ir daudz ekskluzīvu balvu un retu tērpu. Spēlējiet Marvel Strike Force, pateicoties tam, jums nekad nebūs garlaicīgi.

Turklāt bieži tiek izdoti atjauninājumi, parādās jauni varoņi, kostīmi un ekipējuma priekšmeti.

Ir pieejams spēļu veikals ar regulāri atjauninātu sortimentu. Ir iespējams veikt pirkumus par spēles valūtu vai par reālu naudu. Būtībā tās ir dažādas dekorācijas un izmaiņas, kas ietekmē varoņu izskatu, taču daži pirkumi var padarīt spēli jums nedaudz vieglāku. Biežāk apmeklējiet veikalu.

Varat lejupielādēt

Marvel Strike Force bez maksas operētājsistēmā Android tieši no šejienes, izmantojot saiti šajā lapā.

Ja jums patīk Marvel Visuma varoņi un vēlaties tos visus satikt, spēle jums dos šādu iespēju! Instalējiet to un sāciet spēlēt tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more