Grāmatzīmes

Marsaction: Infinite Ambition

Citi nosaukumi:

Marsaction Infinite Ambition kosmosa stratēģija mobilajām ierīcēm. Izcilas kvalitātes grafika iepriecinās spēlētājus. Muzikālie skaņdarbi ir labi izvēlēti, balss aktierspēle kvalitatīva. Spēlē jums ir jāpārvalda kosmosa bāze, kas atrodas uz Marsa.

Ir diezgan interesants sižets.

Darbība notiek tālā nākotnē. Marsu ir kolonizējuši cilvēki. Kolonizācijas laikā šī planēta izrādījās jau apdzīvota. Uz tās dzīvo draudzīgi insektoīdi, kuriem cilvēce devusi nosaukumu Swarm.

Daudzus gadus viss bija kārtībā, un tad šai kukaiņu rasei bija mutācija, kas padarīja tos neticami agresīvus. Uz Marsa ir apdraudēta kolonistu pastāvēšana. Jums ir jāpalīdz kolonistiem izdzīvot, un papildus tam jums ir jānoskaidro, kas izraisīja šādu mutāciju radījumos, kas iepriekš bija draudzīgi cilvēkiem.

Kad sāksit spēlēt Marsaction Infinite Ambition, jums tiks dota kontrole pār nelielu bāzi ar izdzīvojušiem kolonistiem.

Pirms pieņemt liktenīgus lēmumus, jums būs jāiziet neliela apmācība. Tāpat kā daudzās citās spēlēs, ir svarīgi iemācīties mijiedarboties ar spēles saskarni.

Pēc tam ķerieties pie lietas, netērējiet laiku, jo jūs atradīsit diezgan daudz grūtību.

  • Izpētiet planētas
  • teritoriju
  • Iegūstiet nepieciešamos resursus, lai paplašinātu savu bāzi un izstrādātu transportlīdzekļus un ieročus
  • Atrodiet izdzīvojušos cilvēku apmetnes un evakuējiet izdzīvojušos, taču uzmanieties no agresīvas vietējās faunas
  • Izstrādāt tehnoloģijas un modernizēt ražošanas ēkas
  • Izveidojiet spēcīgu armiju un aprīkojiet to ar vismodernākajiem ieročiem
  • Iznīcini bara dalībniekus un mēģiniet atklāt viņu neticamās nežēlības raksturu

Būs grūti paspēt visu izpētīt un saplānot. Bet tieši nepieciešamība pārdomāt katru nākamo soli padara spēli tik interesantu. Mums ir vajadzīgs pastāvīgs līdzsvars it visā. Jūs nevarat tērēt pārāk daudz resursu bāzes paplašināšanai, riskējot atstāt to neaizsargātu. Bet arī nav iespējams visu tērēt armijai, var izrādīties, ka nepietiek resursu, lai uzturētu tik lielu karaspēka skaitu. Mēģiniet pakāpeniski attīstīt visas darbības jomas.

Savervē kosmodromā ienākošos karavīrus un sapulcina talantīgu karotāju komandu. Katram komandierim ir savas unikālās prasmes, kas attiecas uz visu viņa vadīto karotāju grupu.

Uz planētas, kas ir kļuvusi naidīga, jūs varat satikt ienaidniekus, kas ir tik spēcīgi, ka nevarat tikt galā viens. Bet neesiet izmisumā, jūs varat satikt citus spēlētājus visā pasaulē un izveidot aliansi. Tas palīdzēs gan ātrāk attīstīties visiem tās dalībniekiem, gan stiprināt vienam otra karaspēku kauju laikā.

Spēļu veikals ļauj iegādāties trūkstošos resursus, unikālus artefaktus un varoņus par spēles valūtu vai reālu naudu. Sortiments tiek periodiski atjaunināts, un ir ļoti dāsnas atlaides.

Varat lejupielādēt

Marsaction Infinite Ambition bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, izglābiet kolonistus, kas iesprostoti nāvējošā slazdā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more