Grāmatzīmes

Imperiju marts: Kara karš

Citi nosaukumi: Imperiju marts: Lordu karš

Komānija ar spēli Empires: War of the Kings.

Gameloft piedāvā savai tiesai Marsh Empire: War of Kings ir mobilā spēle, kurā varat spēlēt stundas. Šī ir multi-player stratēģija, kas jau virsrakstā nosaka signālu. Ja esat iepazinies ar šo žanru, jūs viegli sapratīsiet, ko darīt:

Empires:"Kara karš"ir lejupielādējams bez maksas, un, ja vēlaties paātrināt sūknēšanas procesu vai iegūt retu artefaktu, ir maksas saturs.

 • Izvēlieties fraction
 • Izvēlieties vairākas armijas
 • Vilciena armija
 • Enable in alliances
 • Rezervējot resursus
 • attīstot ekonomiku
 • Ēku būvniecība un labiekārtošana
 • Piedalīšanās komandējumos un kampaņās
 • Papildus mobilajai versijai datorā var lejupielādēt arī Empires: War of the Kings martā, un pēc tam cīņas lielajā ekrānā izskatīsies vēl iespaidīgāk, un norēķins parādīsies visās detaļās.

  Iz galveno izvēli.

  Players ir aicināti noteikt vienu no frakcijām:

  • Kings no augsti kalniem
  • Kings no North
  • Smilšu deserts

  Faktiski katram pārstāvim ir dažas atšķirības reljefa dēļ, taču tie nav tik radikāli, lai tie patiešām būtu svarīgi. Izvēlieties to, kurš patika vislabāk, jo panākumi ir atkarīgi no jūsu turpmākajām darbībām. Un tomēr, ļaujiet mums pieminēt īpašības, kuras katram monarham piemīt.

  Koroli ir plaķēti ar tērauda bruņām un meistarīgi apgūst zobenu. Bonus ir 5% ātrāks gājienu laikā un jo ātrāk atpūsties ēku. Viņu vienības ir kareivju bruņinieki. Ziemeļu karali ir lieliski braucēji, un 10% priekšā atpūtai mācībās. Viņu vienības ir diezgan noderīgi boraņi. Sultāni pilnveido šķēpa meistarus. Var uzskatīt, ka viņiem ir 5% vairāk karaspēka, kas ir svarīgi turpmākajam skaitļu pieaugumam un cīņām. Arī viņu frakcijas ir 10% ātrāk pētniecībā, kas dod ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar saviem konkurentiem. Viņu vienības ir slepenas slepkavas.

  Tomēr spēle Marsh Empires: The Kings of the Kings ļauj mums vispirms pārbaudīt sevi katra pārstāvja lomai, lai izdarītu galīgo izvēli.

  Citas spēles iezīmes.

  Spēlētājiem ir nepārtraukti jāuztur rokās pulss, vienmērīgi attīstot visus virzienus. Imperiju marts: Kara karš, spēlei ir viss, kas nepieciešams harmoniskam progresam, galvenais ir nevis kļūdīties.

  Viegli viss ir aktīvs. Īpaši palīdz iestāties aliansē ar citiem spēlētājiem. Tomēr, lai kļūtu par grupas daļu, nepietiek, tam ir jābūt noderīgam aktīvi reaģēt uz aicinājumu pēc palīdzības, dalīties ar resursiem un zināšanām. Tikai šajā gadījumā, kad jums nepieciešama palīdzība, aicinājums atbildēt ir daudz ātrāk un labprātāk. Ja jūs izveidojat armiju, dariet to kompetenti. Nepievērsieties maksimālajam uzbrukuma pieaugumam, atstājot vāju aizsardzības daļu.

  Neaizmirstiet uzlabot ēkas, jo ar katru jauno līmeni viņi strādās efektīvāk. Izņemot resursus, nemēģiniet iznīcināt mīnas un mežus, vai arī pabeigt visus uzdevumus. Ja pēkšņi tiks uzbrukts un izlaupīts tavs ciems, tiks izpostīti arī daudzi krājumi. Atlikušos aktīvos uzdevumus būs daudz vieglāk atjaunot. Pievērs uzmanību savam varonim, dodot viņam noderīgas spējas. Nemēģiniet visu tūlīt aptvert, labāk koncentrēties uz konkrētākiem talantiem, kas būs noderīgi skaidri definētiem uzdevumiem.

  Spēļu marts Empires: War of Lords piedāvā plašu iespēju klāstu. Kaut gan nevar teikt, ka norādes ir būtiski atšķirīgas no šī žanra spēlēm, tām neapšaubāmi ir individuāla pieeja.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more