Grāmatzīmes

Muižas kungi

Citi nosaukumi:

Manor Lords ir ļoti reālistiska reāllaika stratēģijas spēle. Grafika spēlē šī žanra labāko pārstāvju līmenī. Balss spēle tiek veikta kvalitatīvi, mūzika ir gaumīgi izvēlēta un ar laiku nenogurst.

Tradicionāli spēles sākumā īsas apmācības laikā jums tiks parādīts, kā mijiedarboties ar saskarni. Tālāk jums būs patstāvīgi jāizstrādā stratēģija, kas novedīs pie panākumiem jūsu mazajā apmetnē.

Kļūt par viduslaiku kungu nav tik viegli, kā varētu šķist. It īpaši, ja vēlaties kļūt par labu valdnieku sev pakļautajiem cilvēkiem. Spēles laikā jūs iegūsit iespēju to pārbaudīt.

Šeit aprakstītā darbība notiek mūsu ēras 14. gadsimtā apgabalā, ko sauc par Frankoniju.

Ņemot vērā tikai dažus vagonus, kas ir pilni ar jūsu pakļautībā esošajiem kolonistiem, jums jāmēģina nodibināt nelielu ciematu un pēc tam attīstīt to līdz tiem laikiem pietiekami lielas pilsētas izmēram.

Jums būs jākontrolē vairākas apmetnes dzīves jomas vienlaikus:

  • Izpētiet apkārtējās zemes resursus
  • Iegādājieties pietiekami daudz akmens, koka un pārtikas, lai jūsu ciems augtu
  • Atrodiet auglīgu zemi, kas piemērota lauksaimniecībai, un apsējiet laukus
  • Apgūstiet jaunas tehnoloģijas, tas ļaus jums attīstīt ražošanu
  • Izveidojiet kazarmas un apmācības nometnes, lai apmācītu karavīrus

Kā var viegli saprast no šī saraksta, būs ļoti grūti visam izsekot, taču laika gaitā dažus procesus būs iespējams automatizēt.

Izstrādātāji centās padarīt spēļu pasauli un iedzīvotāju dzīvi pēc iespējas tuvāku to dienu cilvēku reālajai dzīvei. Kad apmetne tiks uzcelta, centrālajā laukumā atradīsies tirgus, kas toreiz bija lietu kārtībā. Dzīvojamās un amatniecības ielas no tās atšķiras visos virzienos. Sakārtojiet ēkas pēc saviem ieskatiem, nepiesaistot tos pie spēles laukuma režģa, rotējiet tās, kā vēlaties, atbilstoši savam priekšstatam par to, kā ielām vajadzētu izskatīties.

Apgūstiet jaunus amatus, to ir ļoti daudz, sākot no kalēja un beidzot ar biškopību. Visu apdzīvotā vietā saražoto var pārdot ar peļņu.

Jo veiksmīgāka kļūs jūsu pilsēta, jo lielāka būs vēlēšanās to visu atņemt ar spēku. Rūpēties par aizsardzību. Zemnieki, kas bruņojušies ar dakšām un izkaptīm, cīnās ne pārāk efektīvi. Veidot militāro vienību, būvēt kazarmas un mācību nometnes, kur apmācīt militārām lietām piemērotus jauniešus.

Cīņas notiek reāllaikā. Cīņas sistēma nav pārāk sarežģīta, tā ir vairāk ekonomiska, nevis militāra stratēģija. Bet sagadījās tā, ka tajos laikos bez militārām lietām vispār nevarēja iztikt biežo karotāju un laupītāju bandu dēļ.

Spēlei ir sezonas maiņa. Spēlēt Manor Lords ziemā nav viegli, it īpaši, ja jūsu pilsēta iepriekšējā dienā bija iesaistīta kaujā un cieta smagus zaudējumus. Ziemai labāk sākt gatavoties laicīgi, pretējā gadījumā to būs grūti izdzīvot bez zaudējumiem.

Manor Lords lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam platformā vai izstrādātāja oficiālajā vietnē.

Ja vēlaties kļūt par viduslaiku kungu ārkārtīgi reālistiskā simulācijā spēles laikā, instalējiet spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more