Grāmatzīmes

Manhunt

Citi nosaukumi: Manhunt

Spēle Manhunt ir neparasta pretrunīga datorspēle. Šī spēle ir veidota žanrā žanrā Maskēšanās darbību, darbību, kas notiek trešajā personā.

Datorspēļu Manhunt varat lejupielādēt tikai pieaugušo spēlētājiem. Par nepilngadīgām lietotājiem piekļūt spēli ir slēgts. Manhant spēli jūs varat lejupielādēt jebkurā citā vietā, kas nodrošina šādu iespēju. Tā, piemēram, tas var izdarīt uz straumes.

Jums ir unikāla iespēja redzēt video spēli Manhunt. To var izdarīt uz spēles oficiālajā mājas lapā vai youtube. In video atklāj pamatinformāciju par spēli, rakstzīmes ir pārstāvētas, ieročus un daudz ko citu.

PC Manhunt - ir unikāla spēle ar neticami rakstzīmes. Ar dažiem no tiem jūs varat iepazīties šajā pārskatā:

1. James Earl Nauda ir galvenais varonis spēli. Šis raksturs tika piespriests nāvessods, injicējot, bet viņš bija "izglābts." James nopietns un drūms. Viņš vislabāk var nogalināt ienaidnieku.

2. Lionel Starkweather \ direktors ir galvenais antagonists spēli. Viņš vadīja pēc profesijas. Izmanto, lai būt ļoti slavens, un tagad noņemt nepiedienīgus filmas. Tā uzrauga varonis un informē, izmantojot speciālu aprīkojumu.

3. Ramirez ir viena eyed Hispanic. Viņš ir līderis Dogs of War, kā arī palīgs Starkweather. Viņš izmanto brutālu spēku, liekot banda paklausīt. Viņa ierocis - bise un snaiperis šautene. Naudas nogalina viņu.

4. Piggs ir viens no izciļņiem spēli. Viņš dzīvo bēniņos direktora. Viņš nēsā ādu un galvu jauniešu bullēns.

5. Tramp - ir raksturs, kas ir parasts klaidonis. Vienā no nodaļām Kash nācās pavadīt to kaut kādā virzienā.

6. Reportieris ir žurnālists, kurš mēģina atrisināt lietu Starkweather. Cache ir jāveic viņu dzīvoklī, lai tā varētu iegūt pierādījumus par noziegumu Starkweather.

7. Gary Sheyffer ir galvenais no policijas Karser City. Šī rakstzīme ir pakļauts Starkweather. Pēc slepkavības viņa priekšnieks, viņš tika apsūdzēts korupcijā.

8. Līderis Cerberus Cerberus ir komandieris spēles laikā, kā arī nosūta galveno varoni dažādās vietās. Viņš tika nogalināts ar varonis.

9. White Rabbit ir cilvēks, tērpies truša kostīmā. Šis raksturs Starvezera piekritējs. Viņa ierocis - bise. Nogalināja varonis.

Manhant spēle, kas ir bagāti pretinieki

1. Kapuces ir ielas slepkavas. Viņi izmantoja lauznis, nūjas, stekus.

2. Skins ir banda skinheads, kas medī par galveno varoni.

3. Dogs of War ir grupa militāro veterāni, kā arī profesionālās devība mednieki.

4. Galvaskausus ir grupa, Satanists, kas liek masku un drēbes ar kapucēm.

5. Bērni ir garīgi atpalikuši fatties ar tieksmēm pedofiliem. Viņi valkā maskas leļļu.

6. Slepkavas ir ķekars psihopāti, kuri cieš no garīgas slimības.

7. Policija Carcer City ir Carcer City policija

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more