Grāmatzīmes

vīrietis vai vampīrs

Citi nosaukumi:

Man or Vampire ir spēle, kas apvieno divus žanrus, pārvietojoties pa pasauli kā RPG, un kaujas laikā spēle visvairāk atgādina uz gājieniem balstītas stratēģijas. Spēlei ir laba sešstūra grafika, laba balss spēle un mūzikas izvēle. Šeit tev ir jāizpēta milzīga fantāzijas pasaule asistentu komandas pavadībā, pa ceļam attīstot sava rakstura un komandas cīnītāju prasmes.

Pirms spēlējat Man vai Vampire, apmeklējiet rakstzīmju redaktoru un izveidojiet galveno varoni, izvēloties izskatu un parametrus, kā vēlaties.

Spēles galvenais varonis ir vampīrs un viņš var pārvērst savus pavadoņus par vampīriem vai izmantot tos kā pārtiku.

Jūs pieņemat darbā

cīnītāju savā komandā par naudu. Dažreiz, iepriekš sarunājoties ar viņiem, jūs varat ievērojami samazināt īrēšanas cenu.

Katram no cīnītājiem ir maksimālais līmenis, virs kura tie nevar attīstīties. Vēlams to ņemt vērā, pieņemot darbā.

Spēlē ir vairākas cīnītāju klases:

  • Warriors ir lieliski tuvcīņā, taču ir neaizsargāti pret tāliem uzbrukumiem
  • Strēlnieki nodara ievērojamus bojājumus ar bultām, atrodoties attālumā no ienaidnieka, taču tuvcīņā ilgi neizdzīvo
  • Magi, tāpat kā strēlnieki, ir ļoti lieli cīnītāji no distances, viņiem nepatīk tuvcīņa, viņiem ir ļoti mazs dzīvības krājums
  • Atbalsta magi un dziednieki, kas palīdz atjaunot jūsu karotājus, var vājināt ienaidnieka cīnītājus, bet tuvcīņā ir praktiski neaizsargāti

Mēģiniet izveidot komandu tā, lai tajā būtu visu klašu cīnītāji un kaujas laikā papildinātu viens otra stiprās puses.

Kā vampīrs, jūs varat pārvērst jebkuru no jūsu vadībā esošajiem karotājiem par līdzīgu, to apēdot un ar to nostiprinot savu raksturu. Pēc pārvērtībām karotājs varēs turpināt cīnīties jūsu komandā un pat kļūt par daudz spēcīgāku cīnītāju. Precīzi, cik stiprāks viņš kļūs pēc pagrieziena katrā gadījumā, nav iespējams paredzēt, bet dažreiz tas dod milzīgu īpašību pieaugumu.

Vai arī, ja tas ir pārāk vājš priekš partijas, jūs varat to iznīcināt un apēst tās dvēseli šajā procesā. Tā rezultātā, saņemot dažāda veida vielas, ko izmantoja ieroču, bruņu vai komandas prasmju uzlabošanai.

Pēc transformācijas cīnītājs pārstāj iegūt pieredzi, pacelties un nevar tālāk attīstīt spējas, tāpēc pirms transformācijas labāk savas prasmes uzpumpēt uz maksimumu.

Personāži sazinās savā starpā un atšķiras pēc intelekta līmeņa, tāpēc viņi labāk satiek, ja viņu intelekts ir aptuveni vienāds.

Pārvietojoties pa karti un pildot uzdevumus, jebkurā laikā, ja tuvumā nav ienaidnieku, tev ir iespēja teleportēties sevi un savu komandu uz patversmi, lai atvilktu elpu un papildinātu spēkus.

Gājienu kaujas sistēma nav pārāk sarežģīta, būs viegli saprast, kas jādara. Lielākajai daļai pretinieku ir samērā viegli cīnīties, ja atceries attīstīties un izveidot spēcīgu komandu. Bet jūs varat satikt priekšniekus, un tos ir ļoti grūti uzvarēt, katram no viņiem ir vajadzīga pareiza taktika.

Jūs varat lejupielādēt

Man or Vampire bez maksas operētājsistēmā Android tieši šeit, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tieši tagad, jaunpienācējus gaida drūma pasaule, kas piepildīta ar maģiju, vai jūs varēsiet tur izdzīvot?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more