Grāmatzīmes

Mahjong

Citi nosaukumi:

Mahjong ir ļoti sena vai pat sena spēle. Šī ir puzzle spēle ar austrumu saknēm un daudziem nosaukumiem, piemēram, Mahjong Solitaire vai Shanghai Solitaire. Grafika ir reālistiska, it kā jūsu priekšā būtu īsts galds ar spēļu žetoniem. Skaņas celiņš nav zemāks par attēlu.

Ja iepriekš neesi spēlējis šo spēli un nezini noteikumus, neuztraucies, pirms sāc spēlēt madžongu, vari iziet nelielu pamācību un uzzināt, kāda ir spēles būtība.

Šī ir diezgan vienkārša spēle, lai gan to nevar saukt par vieglu.

Šeit jums būs diezgan daudz iespēju:

  • Pielāgojiet fonu pēc saviem ieskatiem
  • Pabeigt ikdienas uzdevumus
  • Iestatiet personiskos rekordus un sekojiet līdzi savai statistikai

Un vēl daudz vairāk, ko uzzināsiet, instalējot spēli.

Spēle ir viena no vecākajām, un tai ir vairākas šķirnes. Tās atšķiras mazās niansēs, bet kopumā tā ir viena un tā pati spēle.

Spēles uzdevums ir izņemt no laukuma identisku žetonu pārus, taču ir nosacījums, šādas čipus nedrīkst bloķēt un to izņemšana nedrīkst traucēt pārējās žetonus. Spēle beidzas, kad vairs nav neviena parole, ko var noņemt vai kad lauks ir notīrīts.

Vispirms mēģiniet noņemt žetonus no augstākajām kaudzēm. Noņemiet flīzes, kas atklāj visvairāk žetonu turpmākai spēlei. Neaizmirstiet atcelt savu pārvietošanos. Varat atsaukt neierobežotu skaitu bez maksas veikto kustību.

Jo ātrāk un ar mazāku atcelšanu notīrīsiet laukumu, jo vairāk punktu jūs nopelnīsit. Spēlē jūs gaida vairāk nekā 1000 bezmaksas laukumi. Šis skaitlis var palielināties līdz ar spēļu atjauninājumiem.

Izvēlieties fonu, kuru vēlaties redzēt vislabāk, un iegūstiet iespēju to apbrīnot, risinot mīklu. Foni nepārtraukti pieaug, pateicoties gādīgajiem izstrādātājiem.

Regulāri pārbaudiet. Katru dienu tajā atradīsi jaunus dažādas sarežģītības uzdevumus, kurus būs interesanti veikt. Pabeidzot tos, jūs iegūsit jaunu pieredzi un citas mazas lietas, kas ļaus jums pielāgot spēli atbilstoši savām vēlmēm.

Spēle attīsta domāšanu un palīdzēs stimulēt garīgo aktivitāti gados vecākiem cilvēkiem. Šī ir laba alternatīva krustvārdu mīklām un citām galda spēlēm. Skaņas spēles laikā ir ļoti autentiskas un var nomierinoši iedarboties uz cilvēka psihi. Mūzika ir īpaši atlasīta tā, lai palīdzētu koncentrēties uz problēmas risināšanu.

Lai spēlētu šo aizraujošo spēli, nav jāatrodas vietā, kur pieejams WIFI vai mobilais internets. Spēlējiet bezsaistē jebkuru laiku bez ierobežojumiem. Šī funkcija var palīdzēt pavadīt laiku lidojuma vai garu ceļojumu laikā pa vietām, kur nav stabila interneta savienojuma.

Varat bez maksas lejupielādēt

Mahjong operētājsistēmā Android, sekojot saitei šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, un jums vairs nebūs jādomā par to, kā izmantot brīvu minūti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more