Grāmatzīmes

Magnum Quest

Citi nosaukumi:

Magnum Quest ir tipisks idlerpg pārstāvis. Grafika spēlē ir lieliska, labas detaļas, attēls izskatās ļoti jauki. Spēlē jūs attīstīsit un izveidosit savu cīnītāju komandu cīņām fantāzijas pasaulē.

Pirms spēlējat Magnum Quest, izdomājiet sev nosaukumu un izvēlieties iemiesojumu. Spēlē jūs atradīsit daudz interesantu lietu. Cīņas ar mānīgiem ienaidniekiem, kā arī ar citu spēlētāju vienībām. Dažādu artefaktu ieguve pazemes cietumos. Reidi pēc resursiem un bosu cīņas.

Jūsu rīcībā būs 5 varoņu komanda, jūs izlemjat, kāda veida varoņus pievienot savai komandai. Katrs varonis pieder noteiktai frakcijai.

Spēlē ir sešas frakcijas.

  • Cietoksnis.
  • Zvēri.
  • Mežs.
  • Ēna.
  • Gaisma.
  • Tumsa.

Cīņas laikā augšējā kreisajā stūrī redzēsit frakciju bonusus. Kad visi komandas varoņi piederēs vienai frakcijai, būs vairāk bonusu. Varoņi var attīstīties trīs veidos. Pirmais ir paaugstināt vienu no četrām spējām, kas raksturīgas katram varonim. Otrais paša varoņa līmeņa pieaugums, tas dod īpašību pieaugumu. Un trešais, kas dod visjūtamāko pieaugumu, ir varoņu klases pieaugums.

Visi spēles varoņi ir sadalīti sudraba vai zelta klasē. Apvienojot vairākas sudraba klases varoņu kārtis, var iegūt zelta varoni ar vienu zvaigzni, klases zvaigžņu skaits palielinās tāpat.

Katram varonim ir inventāra vietas. Inventāra līmenis var arī palielināties, jo tas tiek jaunināts.

Spēles varoņi tiek izsaukti. Zvans ir četru veidu.

  1. Kartēm šim nolūkam ir jāsavāc noteikts skaits varoņu karšu. Ja karšu nepietiek, par trūkstošajām var norēķināties ar kristāliņiem.
  2. Draudzības nozīmītēm.
  3. Un zvans no frakcijas, ierosinātie varoņi šajā gadījumā tiek atjaunināti ik pēc 24 stundām.
  4. Kauliņu izsaukšanai.

Spēlē ir ātras balvas, katru dienu saņemat vienu šādu balvu bez maksas, par nākamajiem jums ir jāmaksā kristāli.

Pabeigt līgumus, tos aizpildot, jūs nopelnīsit izsaukuma kubus. Par zelta kubiem var izsaukt zelta varoņus, par sudraba kubiem var izsaukt sudraba.

Misijas atnesīs zeltu un sfēras prieka sūknēšanai. Tie var būt saistīti ar stāstu kampaņu, būt ikdienas vai iknedēļas.

Turklāt ir arī reidi, kas sadalīti vairākos posmos. Reidos jums ir jādomā par katru darbību. uz. dažām darbībām var būt neparedzamas sekas. Piemēram, jūs varat pieiet pie dārgumu lādes, bet tas izrādīsies lamatas un jums būs jācīnās ar spēcīgu vai ne tik spēcīgu pretinieku. Pēc uzvaras šādās cīņās jūs izvēlaties vienu no trim kartēm ar noderīgām īpašībām.

Kā jūs varat saprast, spēlē ir daudz uzdevumu katrai gaumei. Katrs varēs izvēlēties, kas viņam patīk visvairāk.

Magnum Quest bezmaksas lejupielāde uz android Varat, ja sekojat saitei šajā lapā!

Izveidojiet savu bezbailīgo karotāju komandu un izcīniet uzvaras, attīstot cīnītājus! Sāciet spēlēt tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more