Grāmatzīmes

Magic World 2

Citi nosaukumi: Magic World 2

Un gras Magic World 2 - aizraujoša multiplayer spēle no uzņēmuma SHANDA spēlēm. Spēlētāji sagaida bīstamu un aizraujošu pasauli cīņas, kur katrs var izteikt sevi ar labāko roku un parādīt savu vērtību cīņā.

Pirms spēles, pārbaudiet, vai datora iestatījumus un sistēmas prasības spēles. MW2 online spēle , kas ir šādas minimālās sistēmas prasības:

- Operētājsistēma: Win dows XP/Vista/7;

- Procesors: Intel Core 2 Duo;

- 1 GB RAM

- Video: Nvidia GeForce 7600 128 MB

- 5 GB brīvas vietas cietajā diskā;

- Interneta pieslēgums.

Nākamā procedūra ir nepieciešama reģistrācija MW2 online . Šī procedūra notiek tieši uz vietas spēles un aizņem tikai dažas minūtes. Izvēloties pārbaudītu MW2 , ievadiet šādi:

- E-pasts,

- Paroles;

-, Kā arī nepieciešamību, lai lasītu un piekrītu šī līguma noteikumiem.

Nākamais, jums ir nepieciešams lejupielādēt spēli klientu. To var atrast tieši uz vietas, un izvēloties "Lejupielādēt", lai sāktu lejupielādi. Pēc tam, kad fails ir lejupielādēts, vienkārši palaist to un sekojiet norādījumiem uz. Šajā reģistrāciju šajā spēlē MW2 galiem, un jūs esat gatavi spēlēt.

In MW2 spēlēt ir iespējams šādās klasēs: Warrior, Druid mags Archer un Fighter . Katrai klasei ir savas priekšrocības un trūkumi, salīdzinot ar citām, tāpēc play MW2 nepieciešami raksturu, kas vislabāk atbilst personīgās taktiku kara atskaņotāju.

Warrior - raksturs, kas ir labs gan uzbrukuma un aizsardzības. Sakarā ar to, tas var tikt izmantots visos cīņas veidiem. Ar spēcīgu bruņas un ķivere, viņš ir ļoti labi aizsargāts, un ienaidnieki nav viegli pārspēt viņu. Warrior ieroči ir zobens un vāle, un ar savu prasmi cīņas mākslas un spēju rokās ieročus, lai viņam briesmīgs pretinieks.

Archer - ir rases elfi, ir neticami ilgmūžību un veiklību. Sakarā ar to viņiem ir prasmes, kas nav pieejamas parastiem cilvēkiem. Galvenais ierocis ir loks bulta, ar kuru viņš var hit ienaidnieks no attāluma. Tā predlezhit bultas lielāko daļu grāmatas par kontinenta vēsturē, jo tie ir labs Minstrels.

Mage - ir raksturs, kas var savaldīt elementus un prātus citas rakstzīmes. Viņa garīgā attīstība būtu papildus iespējas, lai kaujas, viņš ir neticami spēcīga. Kā ierocis burvis izmanto burvju stick un burvju sfēru. Vienīgais trūkums ir burvis tuvcīņa, ja tā ir zemāka nekā citās klasēs.

Druid - pārstāvis sena rase, kas jau sen dzīvoja mežā, un dzīvoja tur līdz šim, ja tās netraucēja dēmonus. Un grata tiešsaistes spēles MW2 par druids - tas nozīmē būt saskaņā aizbildniecībā dabas spēku, kas palīdz druids iznīcināt savus ienaidniekus un aizstāvēties pret viņiem. Viņu ieroči cīņā - šīs kaujas disku un pātagu.

Unit - īpašs klases spēle, priekšrocība, kas ir tuvcīņa, kurā viņam nav vienāds visā pasaulē. Tas reiz bija mierīga sacensības, kas nebija ieinteresēta karā, bet bīstami pasaule piespieda viņus apgūt cīņas mākslas. Pēc gadu ilgas mācības viņi ir sasnieguši izcilības virsotni tuvcīņa, un tagad ikviens, kas nāk uz tiem tuvākajā attālumā pietiekami patīkamu. Kaujas, viņi izmanto skarbs un handguards.

Un gras MW2 ir lielisks pārstāvis multiplayer spēles, grafikas, kas ir par augstākā līmeņa kvalitāti. Ērti un viegli spēle ir arī saskarne. Tādējādi , lai spēlēt spēli online MW2 ir ne tikai interesants, bet arī ērti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more