Grāmatzīmes

Magicka: Wizard Wars

Citi nosaukumi: Burvība

Magicka: Wizard Wars - atjaunināta dinamiskā MOBA (PVP Arena), kurā jūs darbojies kā elementu burvis. Bet vispirms vispirms.
Lai iekļūtu spēlē, jums ir nepieciešams Steam konts, kā arī spēļu klients. Izmantojiet esošo vai Magicka: Wizard Wars reģistrāciju. Turpmāk tvaika palaidējā mēs atrodam savu spēli un lejupielādējam to.

Game Process

Kopš maģijas spēles moba žanrā, tad jums ir jācīnās ar citiem burvjiem, kā jūs. Spēlē ir četru veidu cīņas:

 1. klasiskā arēna (jūs uztverat nārstošanas punktus, atņemat pretiniekam punktus un uzvarat, un neaizmirstiet nogalināt ienaidnieku);
 2. vāc dvēseles (iznīcinot NPC mobus kartē, vācot savas dvēseles, tādējādi vājinot pretinieka statujas aizstāvību, pēc jūsu komandas vācot 200 dvēseles, jūs aizvedat uz ienaidnieka statuju un ātri nojaucat - jūs uzvarējāt);
 3. dale (viens pret vienu cīnās ar citu burvis - pārbauda manuālo veiklību un zināšanas par elementu kombinācijām - spēcīgākās uzvaras);
 4. treniņš (jūs trenējat maģiskās prasmes mazā kartē).

Combat process

Ty - burvis, kas kontrolē elementus:

 • ūdens
 • dzīve
 • shield
 • auksti
 • rāvējslēdzējs
 • nāve
 • land
 • ound

. Tās ir jūsu pamatprasmes, kuras jūs varat apvienot, lai uzbruktu, aizstāvētu un uzspiestu burvju uzlabojumus. Tas viss notiek, nospiežot katram elementam piešķirtos taustiņus. Tātad, vairogs + zeme + zeme dos jums akmens bruņas no fiziskiem bojājumiem, un, piemēram, uguns + zeme + zeme - ugunsgrēks ar lielu kaitējumu. Vairogs + nāve - būs četras bumbas, kas pāris sekundēs eksplodē un radīs rādiusā bojājumus.

Uzskata, ka spēles laikā jūsu prasmes, gan uzbrūkot, gan dziedējot, ietekmēs gan savus sabiedrotos, gan jūsu ienaidniekus - esiet uzmanīgi!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka katram burvim ir sava attīstības filiāle (pēc katras kaujas jūs nopelnāt punktus un tērējat savas rakstura prasmes), katra filiāle piešķir prēmijas noteiktam elementam un vājina citu. Izmantojiet šīs zināšanas kaujas laukā, un jums būs grūtāk uzvarēt.

Ultimate Skills

Katrs Magicka Magicka: Wizard Wars ir četras galīgās prasmes, kurām nepieciešams laiks, lai atgūtu pēc lietošanas. Divas prasmes, kas dos spēku un divas prasmes, kas radīs lielu kaitējumu (apgabalā vai vienā mērķī). Pēdējā gadījumā kaitējumu var piemērot sev.

Fitting magik

. Katram burvim ir laika nišas drēbēm, no kurām katra piešķir prēmijas vai nu pašam burvim, vai noteiktiem elementiem. Pareiza kombinācija ļaus jums piederēt vienam vai citam elementam 100 procentos. Bet neaizmirstiet, uzlabojot vienu elementu, jūs vājināt citu. Burvju ierocis - nodarbojas ar fiziskiem bojājumiem, un tam ir arī fiziska kaujas tehnika (turot labo pogu). Katram ierocim ir šī tehnika.

A pēdējo pāris vārdu

Pēc pāris stundu spēlēšanas Magicka: Wizard Wars, tu saproti, ka rotaļlieta ir atkarīga. Dinamiskās cīņas dod tai šarmu (viena cīņa ilgst ne vairāk kā 20 minūtes). Pazemīgs burvju kopums vienlaicīgi izrādās ļoti daudzveidīgs, un katrā cīņā jūs uzzināsiet kaut ko jaunu. Ja jūs esat dinamisku cīņu ventilators, tad šī spēle izskatīsies kā svaiga gaisa elpa starp citām moba spēlēm!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more