Grāmatzīmes

Zaudēja sektors

Citi nosaukumi: Zaudēja sektors

Game Aizmirsi Sector - bezmaksas MMORPG ar Gājienu cīņas, notikumiem, kas risināties reālā laikā. Tā ir skarba pasaule, kurā izdzīvošana nepieciešams gudrs stratēģiju un taktiku. , Ko transportē atpakaļ 2035, un pirmais iespaids ir, ka tie ir postapokalipsticheskoe laikā. Tas ir gandrīz taisnība, kaut arī bija globāla katastrofa. Vainot četru gadu kara, un bija pavadījis lielāko daļu pilsētas. Laikā briesmīgajiem sadursmēs nogalināti 99% no pilsētas iedzīvotājiem. Tas viss sākās ar farmakoloģisko izrāvienu. Izgudroja narkotiku "REBIS" sakarā ar to īpašībām ir kļuvis tik vēlama visiem, ka cilvēki nevarēja laipni dalīties ar to. Devējs otro jaunību, uzreiz reģenerēt šūnas, palīdz neass noraidījumu implanti, atbrīvojot sāpes medikamenti ir izraisījis konfliktu starp iestādēm un kopējo cilvēku. Cilvēki nespēj samierināties ar to, ka valdība, dalot tos pēc "līmenim sociālo atbildību." Aizvainota nolēma aizstāvēt savas tiesības. Uzsākta 2031, karš beidzot norima, bet feds un koalīcija turpinās konflikts, cenšoties iegūt vairāk, jo daudzi no neatkarīgām valstīm un pilsētām. Šie neatkarīgie pilsētas un attiecas Broxton - vieta, kur darbība notiek spēle.

Lai spēlētu šo spēli online Aizmirsi nozarē jums būs nepieciešams lejupielādēt un instalēt to savā datorā. Zaudēja sektors reģistrācija ļaus piekļūt spēli, un jūs varat atgriezties uzsākta jebkurā laikā. Kontu radot, ir šādi: Ierakstu e-pasta adresi, paroli, apstiprināja parole, pārrakstīt kodu no attēla, pieņemšanas noteikumiem. Pievienoties spēlē Lost nozares un darbības uzsākšanas būs veiksmīga, un jums tiks atvērts fantastisku pasauli piepildīta ar piedzīvojumu, ja jūsu dators atbilst šādām minimālajām sistēmas prasībām sarakstu:

- Operētājsistēma Windows XP / Vista / 7 (32/64)

- 1 procesoru. 8 GHz (vai augstāks)

- Kartes klase NVIDIA GeForce 6800 / ATI Radeon X850, 256 MB;

- Brīva vieta uz cietā diska 500 MB;

- 1 GB RAM

- Online vismaz 256 kbps.

Kā jūs zināt, kas beidzas pilsoņu karš nedeva vēlamo mieru Broxton. Tā sāk spēlēt Lost sektors, jūs nevarat izvairīties karadarbību. Grupēšana pašvaldībām turpina cīnīties ar krimināllietu un anarhistu organizāciju. Abas puses ir savas frakcijas. Likums un kārtība pārstāv šādiem arodbiedrības: militārās vienības E81, Athanor-LABS, policijas Vanguard. Anarhija konfrontēt tos, Ekskavatori, Kontrabandisti, Ieslodzītie, Resistance, Kolekcionāri, Geeks, alianse un Chaos. Kas vēlas pievienoties un sākt aktīvi aizstāvēt savu viedokli. Ir Aizmirsi nozare tiešsaistē un neitrālas puses. Piemēram, līga nodrošina tirgotāju tirdzniecības un pasta sakarus starp pilsētām. Esi uzmanīgs, jo spēle ir pilna ar Lost sektora neparedzētu pārsteigumu. Dažreiz, tirgotājiem un pārstāvji karojošās grupas var šifrēt slepenas emisāri no vecās valdības un pretestību.

Tātad, jūs esat barged šajā nebeidzamo putru, kādi pārsteigumi jūs spēlēt Lost nozari? Pirmkārt, plašs klāsts ar ieročiem. Izvēle ir dota iekšzemes, ārvalstu, un vienlaikus militāro aprīkojumu. Plus un ietērptu neatšķiras trūkums. Otrkārt, liela iespēja iepazīt pilsētu. Izpētiet šo daļēji pamesta metropoli, justies brīvi. Treškārt, reāli cīnās, kura laikā var brīvi pārvietoties, izmantojot jumta, grīdas, kāpnes. Turklāt, ir iespējams izmantot paslēptuves. Ceturtkārt, apbrīnojami precīzi lidojumu simulācijas lodes un sadursmes ar vidi. Piektkārt, iespēju piedalīties grand klanu cīņas un uztveršanas pilsētu. Co-op režīms ļauj tikt galā labāk ar PVE un PvP uzdevumiem. Turklāt pretinieki cīņās var dzīvot spēlētājiem. Un tas ir daudz interesantāk, nekā konkurēt ar mākslīgo intelektu.

Aizmirsi Sector sākt spēlēt tagad, patstāvīgi izvērtēt tā pamatotību. Ticiet man, jums nebūs jāatstāj vīlies, jo uzņēmums zaudēja Nozaru Technologies ir darījusi visu iespējamo, lai šo. Baudīt un ļaujiet jūs vienmēr laimīgs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more