Grāmatzīmes

Lost Planet

Citi nosaukumi: Lost Planet

Spēle Lost Planet ir multiplayer datorspēle. Šī spēle ir veidota stilā šāvēja un pasākumiem, kas notiek tajā pirmajā personā.

Datorspēļu Lost Planet varat lejupielādēt tikai pieaugušo spēlētājiem. Par nepilngadīgām lietotājiem piekļūt spēli ir slēgts. Lejupielādēt Lost Planet ¬ var būt jebkurā citā vietā, kas nodrošina šādu iespēju. Tā, piemēram, tas var izdarīt uz straumes.

Jums ir unikāla iespēja redzēt spēli Lost Planet video. Tas var būt par spēles oficiālajā mājas lapā vai youtube. In video atklāj būtību spēli, rakstzīmes tiek pārstāvētas un citu interesantu informāciju par spēli.

Lost Planet Šis pārskats būs jūs iepazīstināt ar ievadu spēli. Jūs uzzināsiet par gameplay, sistēmas prasībām par spēli un galveno spēļu veidiem.

Spēle Lost Planet ietver aizraujošu galveno bosu cīņas, kas rodas ekstremālās vietās. Jums ir iespēja kontrolēt spēli mehanizētās bruņas.

Šeit Jūsu atskaņotājs ir atkarīga no siltumenerģijas zudumu. Tas ir saistīts ar klimatu teritoriju, kurā cīņa notiks.

Ja jūs zaudējat visu jūsu spēks ir, tad otrs spēlētājs būs spējīgs sniegt jums dažus no savas enerģijas. Lai to izdarītu, spēle izmanto jaunu ieroci, kas ļauj spēlētājiem, lai ikviens dzīvs.

In-Game Lost Planet spēlētājiem tiks piešķirts pieredzes punktus. Jūs varat nopelnīt vairāk punktus, spēlējot perfektā stilā un veikt papildu uzdevumus misiju.

Kad esat beidzis spēli, neatkarīgi no sarežģītības pakāpes, jūs varat izmantot savu raksturu kampaņai. Saņēma punktus, jums ir iespēja izmantot, lai atbloķētu kostīmi vai veikt pilnīgu pielāgošanu jebkuru rakstzīmi.

Filmas darbība risinās uz E. N. III.

EDN III ir planēta, uz kuras notikumi notiek spēlē. Tas bija mērķis, kā arī mēģinājumi kolonizāciju cilvēkiem, Zemes kļuva neapdzīvojama.

Spēle ir vairāki colonizations. Mājas kolonizācija - 80 gadus Tiesu gadsimtā.

Tas ir pirmais kolonizāciju. Daudzas iekārtas tika būvētas, lai rīkotos iedzīvotājus, tostarp vairākās pilsētās. Kolonizācija izrādījās veiksmīga. Tomēr, tā kā kolonija sāka augt cilvēki saskaras ar jauna veida ārpuszemes dzīvību, kas pazīstama kā Akrid.

Akrid skaidri bija naidīgi spēki, bet kolonisti nebija pietiekami spēcīgas rokas, lai cīnītos Akrid. Viņi bija spiesti atkāpties no E. N. III. Kaujas laikā, cilvēce atklāja jauna veida enerģijas avota siltumenerģijas orgāniem Akrid.

In-Game Lost Planet jūs varat cīnīties ar dažādiem ieročiem. Tas var būt

1. Nazis.

2. Šaujamierocis.

3. Pistols.

4. Bises.

5. Snaiperis rīkiem.

Lost Planet spēlē tu vari spēlēt, ja jūsu dators atbilst šādām prasībām:

1. Intel Core2 Duo - procesors.

2. 1 GB - RAM.

3. 13 GB - HDD (cietā diska).

Ievadiet pasaulē Lost Planet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more