Grāmatzīmes

Zaudēja Paradise

Citi nosaukumi: Zaudēja Paradise

Aizmirsi Paradise online - fantastiska bezmaksas multiplayer spēle ar elementārparaugu cīņas prasīga pieteikumu taktiku. Jūs atradīsiet sev milzīgo vietās un nebeidzamu PVP aizstāvēt savas tiesības pastāvēt. Cīņa notiek starp tautieši un ārvalstniekiem negaidīti. Jums būs tūkstošiem potenciālo pretinieku! Bet zvanu var mest tikai reālu spēlētāju. Mobs, kas spēlē pasaulē vienkārši nav. Notikumiem risināties trīsdimensiju telpā, kas rada realitātes izjūtu. Apmierinātu ienaidnieks var būt jebkurā vietā uz zemes, zem zemes, ūdenī, pilsētās, meži vai tuksnešiem. Spēle LP iemācīt jums pieņemt svarīgus lēmumus, justies un koordinēt cīņu, sadarboties ar citiem spēlētājiem un izmisīgi throwing karstākie kaujas. Bet ne visi no spēles stāsts ir samazināts tikai uz karu. Jums var būt iespēja atpūsties no cīņas un pat tie diezgan mierīga lietām. Turklāt, sākot ar Aizmirsi Paradise jūs varat spēlēt, lai draugiem vai pat pēkšņi apprecas. Nepalaidiet garām iespēju pavadīt savu brīvo laiku ar prieku!

Pirms ienirt virpulī neaizmirstamu piedzīvojumu, jums ir izveidot kontu. Par iespēju, lai lejupielādētu spēles klients tiks informēts beigās radītājiem projekta. Aizmirsi Paradise reģistrācija notiek šādi:

- Taken nolīgumu. Administrācija ir vērsta uz lietotājiem, ir tas, ka, ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, tas ir labāk ne, lai izveidotu kontu;

- Jāaizpilda reģistrācijas forma: spēlētāja vārdu, e-pastu (ar apstiprinājumu), parole (ar apstiprinājumu)

- Izvēlieties vēlamo valodu un norādīt pareizo laika joslu,

- Reģistrācijas apstiprinājuma kods tiek ievadīts - divus vārdus, ko redzat attēlā.

Play spēli online Aizmirsi Paradise jūs varat gadījumā, ja jūsu dators atbilst šādām minimālajām sistēmas prasībām:

- Operētājsistēma Windows XP/Vista/7;

- Procesors Intel Pentium G620 vai AMD Athlon II X2 250,

- Video NVIDIA GeForce GTS 450 vai ATI Radeon HD 5750;

- 2 GB RAM un 3 GB brīvas vietas cietajā diskā.

Tātad, jūs tikai iesākumam spēlēt Aizmirsi Paradise , un pirmā lieta, kas jāatceras - jums ir jābūt vērstai uz to unikalitāti raksturs. Viņa varonis, pateicoties milzīgajām iespējām, kas ir pieejamas katram lietotājam, varat veikt unikālu. Jūsu spēkos, lai mainītu visu, no izskatu un raksturu nosaka mājas viņa raksturu un cīnīties pret veiktspēju. Nerimstoši sūknē, protams, ja jūs vēlaties, lai gūtu panākumus šajā fantastisku pasauli. Laika gaitā jums būs pieejama ne tikai spēcīgu ieroču, bet daudz vairāk. Starp citu, saistībā ar ieroču jums tiek dota diezgan pienācīgu diapazonu. Spēlēt Aizmirsi Paradise Jūs, izmantojot gan kopīgs abām rasēm ieročiem, piemēram, granātas, bises, mīnas, naži, Taizer un īpašs katram no sacīkstēm. Pieejama earthlings "hornless", "Ash", "Asp", "skif", "Blackbird", un attiecībā uz Wanderers - "Julie", "Balam", "Kabbah," " Chakka "" Pulaha ". Salīdzinoši bruņas arī izvēlēties no tā, kas būs. Izlīdzināt varoņa ķermeni un jums ir nepieciešams, lai iztikt bez uzticamu kostīms. Tautieši izmanto gaismas bruņas "Orlan" smags bruņas "Dzhaganat" PES un "Kraken". Wanderers izvēlas valkāt vai masti bruņas "Nunkul" vai smago bruņas "Bach-Pac" vai PES "Shukpi."

Kā jūs, iespējams, sapratu, pat sākumā spēlētāja ir jāpieņem svarīgs lēmums, lai ikvienam, lai pievienotos. Kā jau minēts, ir divas rases. Vai jūs būtu uz pusi no Terran vai robežosies Wanderers, tam principā un būs atkarīgs no likteni. Svarīgi ir izvēle kuģi. Jūs varat kļūt kapteinis tuvcīņa un mācīties nepārspējamu mērkaziņas un pārvaldīt apbrīnojams kaujas transportlīdzekļus.

Spēle Aizmirsi Paradise ietver resursu ieguvi. Starp citu, ikvienam ir iespēja iegūt raktuves savā īpašumā, un iegūt labu peļņu. Bet īpašnieks raktuves vienmēr ir jābūt modriem. Ir kopums, kas vēlas to prom. Nedod nemīlētās ienaidniekiem! Mazāk jūsu iekārtas bojājums cīņu laikā, jo vairāk resursu jums.

Jau testēšanas stadijā, spēle var lepoties ar šķirni. Un tā kā projekts ir attīstības, tuvākajā nākotnē veidotāji sola daudz jaunu un interesantu elementu. Pievienojieties mums un balsot par sev visas priekšrocības, jautru spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more