Grāmatzīmes

Pazudušais šķirsts

Citi nosaukumi:

Lost Ark Action MMORPG spēle. Spēlei ir lieliska grafika un neparasti iespaidīgi efekti kaujas laikā. Balss spēle ir lieliska, mūzika ir labi izvēlēta.

Spēles attīstība ilga ilgus 8 gadus. Bet, neskatoties uz to, pēc izlaišanas daudzi uzskatīja, ka spēle neatšķiras no citām šī žanra spēlēm. Bet tagad, pēc dažu gadu atjauninājumiem, spēli patiešām var uzskatīt par vienu no labākajām.

Pirms spēlējat Lost Ark, izveidojiet varoni, izvēlieties klasi un piešķiriet tai nosaukumu.

Spēlē ir 20 klases, taču tās visas ir sadalītas vairākos veidos.

 • Mag
 • Mūks
 • Šāvējs
 • Slepkava
 • Radītājs

Izvēloties klasi, jāņem vērā, ka spēles laikā to mainīt nebūs iespējams. Ja izrādīsies, ka kļūdaini izvēlējāties nepareizo klasi, kurā vēlaties spēlēt, jums būs jāsāk no jauna.

Labākais veids, kā paaugstināt savu varoni, ir pabeigt stāsta kampaņu. Šī ir sava veida ļoti progresīva apmācība un arī interesanta. Papildus sižetam ir daudz papildu uzdevumu.

Šeit jūs atradīsiet milzīgu skaitu dažādu vietu. Visi no tiem atrodas vairākos kontinentos. Katrs kontinents atšķiras no pārējiem. Visur ir sava daba, fauna un ienaidnieki, kurus tur var satikt. Arī atmosfēra uz tām ir dažāda, tās ir kā dažādas pasaules.

Ko darīt spēlē, jūs viegli atradīsit:

 1. Varat veikt pamata vai papildu uzdevumus.
 2. Savāc bruņu un citu priekšmetu kolekcijas.
 3. Aizpildiet Meklētāja atlantu.
 4. Šeit ir iknedēļas un ikdienas pasākumi.
 5. Pabeidziet un attīstiet savu īpašumu, ja jums patīk šāda veida izaicinājumi.
 6. Uzdevumi var būt atsevišķi vai kolektīvi.

Līmeņošana sākumā ir diezgan vienkārša, tas ļaus ātri sasniegt citus spēlētājus, ja esat nesen spēlējis. Turpmāka attīstība kļūst grūtāka.

Ar ieroču pumpēšanu viss ir līdzīgi. Spēles sākumā jūs to viegli uzlabosiet, bet pēc tam tas sāk prasīt daudz vairāk resursu un ne vienmēr beidzas labi.

Par laimi, ja jauninājums neizdodas, ierocis nebojājas, bet iztērētos resursus nevar atgriezt.

Cīņas sistēma ir ārkārtīgi daudzveidīga, un tikai trāpīt visiem ienaidniekiem ar vienu sitienu šeit nedarbosies. Prasmju skaits ir iespaidīgs, turklāt katra no prasmēm ir modificējama. Bet tas vēl nav viss. Īpaši vai parastie triecieni var veidot kombinācijas. Pielietojot paņēmienus kaujas laukā, izvēlieties pareizās kombinācijas, lai cīnītos ar ienaidnieku grupu vai priekšnieku aizbildņiem, tas jums atvieglos spēli.

Spēle joprojām nav pamesta un saņem regulārus atjauninājumus, jūtams, ka izstrādātājiem šis projekts patīk. Viņi dara visu iespējamo, lai spēle būtu interesanta gan iesācējiem, gan veterāniem.

Te par ko nav jāmaksā, jebkurā gadījumā dabūsi jebkādus bruņu ieročus un materiālus, tikai tas aizņem kādu laiku. Ja vēlaties procesu paātrināt, tad tas ir iespējams, maksājot reālu naudu. Papildus acīmredzamam pirkumam šādi jūs izsakāt pateicību izstrādātājiem.

Jūs varat lejupielādēt Lost Ark

bez maksas datorā, noklikšķinot uz saites šajā lapā. Spēle ir bezmaksas.

Sāciet spēlēt, jūs gaida milzīga fantāzijas pasaule, daudzi draugi un neticami piedzīvojumi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more