Grāmatzīmes

Lords Online

Citi nosaukumi: Lords Online

Online spēles Lords online - multiplayer Gājienu stratēģijas spēle ar RPG elementiem izveidotas labākajās tradīcijās fantasy spēles. Augstas kvalitātes 3D grafikas un animācijas, spilgts un unikāls burtiem, dinamiska spēle, un jūs atradīsiet to Lords tiešsaistē. Uzreiz brīdināja, ka pasts īpašnieku, ja Mail. ru reģistrācija Lords online spēle nav nepieciešama. Par pārējo (ja tāds ir) piekļuve rotaļlietai ir tradicionāli. Tātad, mēs noklikšķiniet uz "play", tad ir veids, "reģistrācija Lords tiešsaistē». Lūk, ievadiet lietotājvārdu, paroli un e-pasta kastīti adresi, tad pieņemt lietotāja līgumu un "iepazinies ar spēles noteikumiem." Tas ir tā - jūsu tiešsaistes Lords online reģistrācija ir pabeigta.

Jau kādu atvieglojumu kādam - uz pretējo, bet Lords tiešsaistes spēli tiešsaistes nebūs mulsināt jūs ar daudzām klasēm un rasēm. Noteikt izvēle varonis (viņa rases) ir diezgan vienkārši. Lai gan apraksts pirms vērts lasījumā, protams.

Tikai viena no trim sacīkstēm tu spēlē Lords tiešsaistē - Cilvēki Shaba vai ansambļiem Aleph.

Cilvēki - mazāk manāms attiecībā uz funkcijām, bet ideāls sabiedrotais jebkurā aliansei. Man ir paskaidrot, ka izlīdzināšanai, jūs varat izvēlēties vienu varonis - Kungs, vai visu armiju. Tas attiecas uz visiem trim rasēm.

Shaba Race - viena no cilts kriontsev nozarēs ir liels potenciāls (fiziskā nozīmē). Pārstāvji šajā sacensībā visvairāk agresīvi noregulē. Viņu mērķis - veidot uz kauliem ienaidniekiem savā valstī.

Race Aleph - otrā daļa krionskogo cilts, mierīga, bet diezgan bīstami kaujas skrējiens. To funkcija - burvju spējas. Viņi tos nepiemēro sliktā nozīmē, bet godīgā cīņā, un tas ir viņu galvenais, starp citu, ir diezgan spēcīgs ierocis.

Kad esat nolēmis, lai rase savu varoni, jums ir nepieciešams, lai izvēlētos grīdas un dod viņam vārdu. Pēc tam izvēlieties vietu kontinentā Ma'an, kas sāks attīstīt savu raksturu un savu impēriju. Tad, Lords online spēli jums nekas nav ko iejaukties. Come on! Sākt veidot savu pili, apmācīt kareivjus iemaņas vai meklēt oāzes un uzbrukt viņiem. Oasis - ir avots, no saviem resursiem. Būtu jāaizsargā visu laiku, jo, kā mednieki pazudušo. Vairāk Oasis - liela priekšrocība salīdzinājumā ar citiem spēlētājiem. Jūs varat saņemt tos, uzbrūkot citiem pilis. Bet tas ir nepieciešams apsvērt, vai cīnīties vienatnē? Galu galā, pretinieki visi vienādi, tāpēc, ka tas ir riskanti. Bet šeit, ja jūs pievienoties aliansei sevi dažas no šīm lietām var iegūt ļoti pat.

Bet Lords online online spēle ir ne tikai stratēģiska rakstura. Šeit jums būs attīstīt izturību jūsu raksturu, kā arī citus parametrus. To var panākt, izmantojot izglītību un apmācību saviem karavīriem. Spēcīgi un disciplinēti kareivji - spēcīga un jāievēro Alliance - spēcīgu impēriju. Papildus cramming savu karaspēku, lai vērtētie brilles notiks ar jūsu varonis, lai veidotu un paplašināt ēku, lai veiktu dažādas ceremonijas. Nauda ir svarīga, jo brilles arī. Viņiem ir nopelnīt veicot dažādas quests un piedalīties pasākumos. Tie, šeit ir daudz.

Play Game Lords online online fun ziņā spēle un patīkama ziņā grafikas. Reālistisku ainavu un labi sagatavoti ainavas organiski papildina šo aizraujošo fantāzijas pasauli. Tas viss sintēzē apspiest stratēģis un rolevika. Un, ja jūs esat ventilatoru no slavenā rotaļlietu "Heroes 3", tad pats ārsts ir nozīmējis Jums spēlēt spēli online Lords tiešsaistē. Uzmundrināt savu veselību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more