Grāmatzīmes

Lords & Knights

Citi nosaukumi: Lords & Knights

Lords un bruņinieki tiešsaistes - bezmaksas daudzspēlētāju viduslaiku stratēģijas spēle tēmas. Jūs varat atgriezties tālā pagātnē un izveidot savu impēriju, kas labos darbību strauji augt un plaukt. Sākumā, jums iemesta valdījumā pilsētas iedzīvotāju dēļ nepiemērotos biotopu apstākļiem. Uz zemes, jums piešķirto jūs atradīsiet žāvētas lauku tukšu māju un pat banda nožēlojams izskata karavīru. Tas viss izskatās diezgan nomācoši, - bet nav panikas! Jūs ne tikai galā lai viss kārtībā un veidot varenu karavīru armiju, kas arī ir labi apmācīti, un jums ir safasēti atbilstoša līmeņa pilsētu infrastruktūru un paplašināt savu teritoriju. No jūsu centību atkarīga no tā, vai nopelnīt reputāciju citiem kungiem, un tā var justies īsta kapteiņa viduslaiku cietoksni. Jūsu impērija nākotne ir tavās rokās!

Play Lords & Knights iespējami pārlūku un viedtālruņiem un tablešu datoriem. Sistēmas prasības ir ļoti minimālas. Piemērots ir tāds platforma: iOS 4. 3, Android 2. 2. Pats galvenais - piekļuve internetam. Kompānijas projekti ir vienmēr atšķiras XYRALITY GmbH pieejamību un kungi un bruņinieki spēle nebija izņēmums. Pāriet uz spēle jums būs nepieciešams, lai izveidotu kontu. Lords & Knights gads - tiek aizpildot dažus laukus, proti, e-pasta adresi un paroli, kā arī pieņemt noteikumus lietošanu un privātuma politiku. Tas ir viss, bizness ir burtiski minūti!

Apvienotās rindās aktīvās kopienas spēle pasaulē, jūs atradīsiet sev uzticamus sabiedrotos un cīnīties ar ienaidniekiem cienīgs. Tiem, kas būs kungi un bruņinieki spēlē trūkums sāncenšiem ir jūtama. Galu galā, daudzi citi lietotāji ir potenciāli jūsu pretinieki. Kā pavadoņi, tām vajadzētu spēt atrast. Jūs nevarat uzticēties pirmo atnācējs, iemācīties atpazīt nodomus šo feodāļiem, sastapsies pa ceļam. Iestāšanos aliansē varēs izpētīt un iekarot kaimiņu zemēm. Bet sacensībā par laupījumu neaizmirstiet kontrolēt savas aizsardzības spējas. Jūsu valsts nav pasargāta no uzbrukuma, un kas zina, kas nāk prātā ielauzties jūsu labā. Starp citu, izmantošana taktiskās un stratēģiskās iespējas, ir viens no faktoriem, kas ietekmē šo uzvaru no apsildāmās cīņas galvenajiem faktoriem. Un, protams, uzticams armija. Veidojot grupas, jums vajadzētu rūpēties par ka viņi veidoja dažādas vienības. Jo katrs no viņiem savus talantus un prasmes, viņi būs noderīga dažādās situācijās, kas rodas par kaujas.

Kas vēl ir nepieciešams, lai labklājību impērija, tāpēc, ka pietiekami resursi. Lords & Knights spēlēt - tad nepārtraukti jāuztraucas par resursu ieguve un uzturēt rezerves uzraudzībā. Lords & Knights spēle dod iespēju izmantot šādus resursus: koka, akmens, rūdas, vara, sudraba, zelta. Atsevišķa kategorija tiek pasniegtas. Paturiet prātā, ka pilsētas iedzīvotāji var palīdzēt dažādos veidos, lai augt un attīstīties. Tāpēc palīgvielas labprāt ņemtu savās misijās, tiklīdz pasūtīt. Tie var tikt galā lieliski ar ienesīgs darbavietas. Nu, teiksim, lai sakārtotu sulīgs festivālu pils vai organizēt gadatirgus. Tā būs noderīga uzdot zinātniekiem izstrādāt jaunas tehnoloģijas. Piemēram, kas nevēlas, lai būtu atdzist militāros transportlīdzekļus? Atbilde ir acīmredzama, tāpēc to zinātnieki pulcējas bibliotēkā un dot viņiem darbu. Nekas sliņķis, lai labumu!

Ir vērts pieminēt par ēku celtniecību. Kopā 13 būtu jūsu pili. Katrs objekts savu misiju. Tātad, Citadel, Arsenal Tavern, Bibliotēka, Nocietinājumi, Market, Farm, Woodman, Materiāls Koks, Karjers, Iekraušanas Stone Mine, Ore Noliktava - visi ir daļa no jūsu būtni. Neaizmirstiet, ka ēkas ir jāuzlabo, ja jūs vēlaties, tiešām bija labs tiesnesis.

Atbildība īpašnieka viduslaiku cietoksni, un tiešām daudz jums nebūs nekādu brīvu brīdi! Bet kungiem un bruņinieki spēlēt online tik interesanti, ka visi šie jautājumi būs tikai patīkama. Vēlas dažādot savu brīvo laiku - tā, kāda ir problēma? Kungiem un bruņinieki pārbaudiet waiting for you. Izbaudiet fun spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more