Grāmatzīmes

Lords Mobile

Citi nosaukumi:

Lords Mobile MMO stratēģijas spēle, kuru varat spēlēt jebkur, jo spēle ir paredzēta mobilajām platformām. Spēlē jūs redzēsit izcilas kvalitātes grafiku, ja jūsu ierīcei ir pietiekama veiktspēja. Varoņu balss spēle izklausās ļoti reālistiski, un to izpilda profesionāli aktieri.

Spēlē jūs izveidosit neuzvaramu armiju, kuru vadīs varoņa vadonis, un vadīsit cīņas reāllaikā.

Pirms iesaistīšanās cīņā pret citiem spēlētājiem, jums ir jāpabeidz neuzbāzīga apmācība, kas parādīs spēles pamatus. Turklāt spēli vislabāk ir sākt ar stāstu kampaņu, kurā varat likt lietā savas prasmes. Apkopojiet nelielu armiju viena no varoņiem vadībā, kuru jūs vispirms atvērsit.

Spēlē ir vairāk nekā četrdesmit līderu varoņu. Katram no viņiem ir savas unikālās prasmes, kas attiecas uz viņa vadītajiem karotājiem.

Turklāt ir četri karaspēka veidi un vairāk nekā seši militāro formējumu veidi. Tas viss sniedz daudzas iespējamās kaujas formējumu kombinācijas. Pareizā proporcijā, apvienojot dažādus karotājus, jūs varat iegūt gandrīz neuzvaramu armiju.

Laika gaitā jūs varēsiet vēl vairāk uzlabot savu stratēģiju kaujas laukā un izveidot pareizo komandu atkarībā no tā, ar kuru ienaidnieku jūs saskaraties.

Playing Lords Mobile būs ļoti interesanta un aizraujoša, jo tā ir spēle ar milzīgu atvērtu pasauli.

Izpētiet apkārtējo pasauli, ko ietekmē agresīvu briesmoņu sajūgi un cīņas, meklējot senus artefaktus, kas var ievērojami palielināt tos atradušā vadoņa armijas spēku.

Veidojiet savu impēriju, iekarojot jaunas zemes un iegūstot vēl vairāk resursu, lai atbalstītu lielvaras karotājus.

Iegūstiet jaunus draugus un paziņas visā pasaulē, tērzējot ar citiem spēlētājiem. Veidojiet alianses un atbalstiet viens otru kaujas laukā.

Šeit jūs gaida daudzi spēles režīmi:

  • Edge Tower Defense stila režīms, kurā jums ir jāiegūst ienaidnieka spēki un jāsakārto savs karaspēks aizsardzībai
  • Imperatoru sadursme, kurā varat mēģināt sagrābt troni un kļūt par valdnieku
  • Pūķu arēnas ģildes karš, kurā jūs piedalīsieties grupas cīņā ar citu ģildi
  • Sacensties ar citiem spēlētājiem PvP un PvE cīņās
  • Palieliniet savu armiju spēku, paaugstinot tās uz piekto klasi, kas sniegs jūsu karotājiem nepieredzēti lielāku spēku un izturību

Šis ir īss to funkciju saraksts, kuras varētu būt vēl lielākas, kad šo lasāt, jo spēle bieži tiek atjaunināta. Pateicoties tam, tas kļūst vēl jautrāk.

Piesakieties regulāri uz īsu laiku, tas ļaus jums saņemt ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas.

Pērciet aprīkojumu, kostīmus, ieročus un dekorācijas saviem varoņiem spēļu veikalā, izmantojot spēles valūtu vai īstu naudu.

Varat lejupielādēt

Lords Mobile bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli tūlīt, lai pretendētu uz troni pasaku valstībā neuzvaramas armijas priekšgalā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more