Grāmatzīmes

Lord of Ultima

Citi nosaukumi: Lord Of Ultima

LORD OF Ultima Online - jaunu tiešsaistes projektu no pasaules slavens attīstītājs datorspēļu - Electronic Arts, kompānija lielākoties bija izcelsmi visu datorspēļu nozarē. Un visums izdot savas pārlūkprogrammas spēles "elektronika", tika izvēlēts ar pazīstami un labi zināms - pirmā spēle sērijā Ultima parādījās pirms vairāk nekā divdesmit gadiem. , Kas notika no šīs kombinācijas? Jaunu, sarežģītu, veiksmīgi apvienojot ekonomisko un militāro stratēģiju spēle ar jauku grafiku un jautri spēle.

Pievienoties spēlē Kunga OF ULTIMA - kaut kas, ar ko jūs sākat savu garu ceļu, lai attīstītu savas apmetnes. Spēle ir pilnīgi pārlūkprogrammu balstīta un nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt klienta, viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu spēlēt spēli Lord of Ultima Online - interneta pieslēgums un pārlūkprogramma. Reģistrēties LORD OF ULTIMA neaizņems daudz laika - vienkārši ievadiet e-pasta adresi, uz kuru jūs saņemsiet e-pasta apstiprinājumu par reģistrāciju un kuru tiešsaistes spēli LORD OF ULTIMA izmanto pieteikšanās un paroles, izvēlieties savu vārdu spēļu pasaulē un Ievadiet savu valsti. Kā jūs varat redzēt, spēle Kungs OF ULTIMA pārbaudi veic, kā vienkārši un ātri, lai neaizkavētu vēlas spēlēt Lord of Ultima nevajadzīgiem pasākumiem.

Viena no iezīmēm, kas ir spēle Lord of Ultima Online ir iespēja izvēlēties vienu no diviem ceļiem attīstības - miera, ekonomiskās un militārās. Ja jūs vēlaties, lai pilnībā koncentrēties uz miermīlīgu attīstības ceļu, izveidot tirdzniecības attiecības, veidot un uzlabot dažādas ēkas un tādējādi saglabāt savas pilsētas uzplaukumam, jūs vienkārši nav nepieciešams būvēt pilsētas pils. Šajā gadījumā, pat ar milzīgu armiju naidīgu konfigurēta kaimiņš var tikai organizēt plēsonīgu ekspedīcijā uz savu pilsētu, ka pat gadījumā, ja jūsu neveiksmes nebeigsies arestu teritorijas vai iznīcināšana pilsētu - jūs zaudēsiet tikai daļu no savas kases. Ja vēlaties aktīvu veidu un militāro attīstību mūsu valstī, LORD OF Ultima Online spēle piedāvā citu ceļu - jums ir nepieciešams būvēt pili, kas būs pamatstruktūra jebkuru pilsētu. Tas ļauj jums, lai saglabātu pili pilna ar karadarbību un noņem jebkādus ierobežojumus, izņemot septiņu dienu iesācējiem aizsardzību no uzbrukuma. Bet arī klātbūtne pils ļauj spēlētājiem, lai uzbruktu visiem ap savu pilsētu, un līdzīgs uzbrukums sliktākajā gadījumā var izraisīt pilnīgu varas nodošanu uz pilsētu veiksmīgāka pretinieks.

LORD OF Ultima Online spēles ir arī cita interesanta iezīme - ēku celtniecība tajā pats par sevi ir interesants puzzle, un mini-spēles, jo izvietošanu katras ēkas tās efektivitāte ir atkarīga! Piemēram, kas atrodas atklātā laukā mežstrādnieks būdā arī ražo kokmateriālus, bet tikai tā summa būs daudz mazāka, nekā no pašas kabīnes mežā - patiesībā katru reizi malkas cirtējs darbosies kokiem. Nu, kad runa ir laiks likt dzirnavas, tas ir arī labāk novietot pie mežstrādniekiem, kuri bija jau kokzāģētavas strādnieki nebūs tālu, lai palaistu materiāliem.

Pamatojoties uz šo spēli funkcijas LORD OF ULTIMA spēlēt ir interesanti un jautri, viegli spēle ar atkarību vairākas stundas. Līdz šim, pasaulē to cilvēku skaits, kas vēlas spēlēt spēli online Lord of Ultima ir mērāms simtos tūkstošu, un to skaits turpina pieaugt, jo spēle Kungs OF Ultima Online turpina augt un sajūsma faniem jaunas funkcijas un prēmijas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more