Grāmatzīmes

Lord of Ages

Citi nosaukumi: Lord of Ages

Ko jūs saistīt izstrādātājs Aeria spēles? Daudziem spēlētājiem, tā ir garantija uzticamības un kvalitātes spēli, kas noteikti patiks, lai pavadīt daudz laika kopā ar viņu. Tātad, spēle Lord of Ages nav izņēmums. No spēles būtība nav daudz atšķiras no visām citām stratēģijām, bet īstenošana un izpilde no tā tik pievilcīgs, ka vienkārši nevar apstāties pie uzmanību. Kvalitāte spēle un interesants stāsts, viegla ekspluatācija un jauku grafiku, nav tas ir noslēpums veiksmīgu tiešsaistes projektu?

Lord of Ages online palīdzēs jums apmeklēt seno zemju iedzīvotāji ir vajadzīga gudra un saprātīga lineālu. Varbūt tas ir jums un kļūt valdnieks šo? Kopš spēles jums pieder nelielā platībā, uz kura var būvēt apmetnes, mājas, pilis, kas strādā celtniecībā. Jūsu galvenais mērķis ir uzlabot viņu maz karaļvalsti patiesi royal proporcijas. Nomākta ēkas un palielināt iedzīvotāju skaitu. Apgūt jaunas cīņas paņēmienus, lai vēlāk pārvērst tos neuzvarams militārs spēks. Jo stiprāka savu raksturu un savu armiju, vairāk zemes, jūs varat uzņemt un lielāka platība būs zem kontroles.

Tas ir tipisks tiešsaistes spēli, lai jūs varat iedomāties sevi Kunga Ages reģistrācijas būs nepieciešams veiksmīgai uzsākšanai spēle. Lai gan lapā spēles un bez krievu vārdiem, kādi krievvalodīgie spēlētāji varēs saprast, ko darīt, kā reģistrēties un aizpildīt veidlapu, un tiks galā ar pamata noteikumiem un nosacījumiem.

Lai sāktu reģistrāciju, nospiediet pogu «Play Free», kas atrodas apakšā mājas lapā spēles.

Pirms ekrānā atvērs īpašu standarta veidlapu reģistrāciju, pēc kura jūs varat aizpildīt, lai sāktu spēlēt Kungu viduslaikos. Uzmanīgi izlasiet lauku nosaukumus un mājienu sistēmu un pārmaiņus aizpildīt visus laukus. Jums būs nepieciešams, lai pierakstītu savu lietotājvārdu un unikālu paroli, un jums jānorāda adrese elektronisko pastkasti.

Ja esat pieradis reģistrēt kontus, izmantojot sociālo tīklu, un jums ir lapa Facebook, jums būs iespēja izmantot savas atļauju datus šajā spēlē. Un, ja jums jau agrāk reģistrēts vismaz viens no projektiem Aeria, bet tagad jūs varat izmantot iepriekš ierakstītos datus, kas iet reģistrāciju.

Pirms sākat spēlēt spēli Kungs Ages jums ir jāizvēlas zeme, uz kuras teritorijā izstrādās savu karaļvalsti. Tā var būt:

Bohemia.

Lombardija.

Saksijas.

Morāvija.

Bavaria.

Turinzhiya.

Swabia.

Katrā no jomām, raksturo tās īpašo klimats un reljefs - izvēlēties to, kas visvairāk patīk.

Unite klanu un kolonijas ar citām pusēm, lai sakaut ienaidnieku. Sūtīt savu armiju, lai iekarotu savvaļas teritoriju. Tā platība jūsu karaļvalsts var ievērojami palielināties. Un labākais no visiem, ka Kungs Laikmetu brīva var būt jebkurš!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more