Grāmatzīmes

Gredzenu pavēlnieks: Rise to War

Citi nosaukumi:

Gredzenu pavēlnieks: Rise to War ir stratēģijas spēle, kuras pamatā ir Gredzenu pavēlnieka grāmatu sērija un filmu adaptācijas. Ikviens, kurš pazīst šos darbus, šeit satiks daudzus draugus.

Kad sākat spēlēt Lord of the Rings: Rise to War, pirmais, kas jums jādara, ir izvēlēties grupu, kurā spēlē pavisam ir sešas.

  • Lothlorien
  • Erebor
  • Rohan
  • Gondor
  • Isengard
  • Mordor

Visas frakcijas savās spējās ir aptuveni vienādas, un līdzsvars spēlē ir kārtībā. Izvēlieties frakciju, kas jums patīk vislabāk.

Pēc tam vēl kādu laiku jāpavada, veidojot gredzenu pēc saviem ieskatiem.

Tālāk sākas pati spēle. Māci visas gudrības, kuras tu būsi neviens cits kā pats Gendalfs.

Pilī, kuru jums iedeva izstrādātāji, nav daudz ēku. Sākotnēji to uzbūve un uzlabošana notiek gandrīz acumirklī, taču, pieaugot līmenim, tas prasīs daudzas stundas. Jūs varēsiet savām acīm redzēt, kā jūsu pils mainās un no grauza garnizona kļūst par īstu cietoksni.

Spēlē ir visas Gredzenu pavēlnieka rases: hobiti, cilvēki, rūķi un elfi.

Jums būs jānoalgo komandieri, lai vadītu armiju. Šīm rakstzīmēm var būt dažādas vervēšanas izmaksas. Dažus ir viegli nolīgt, un dažus būs ļoti grūti iegūt, pat pats Gendalfs ir viņu vidū. Katrs no komandieriem var attīstīties un apgūt jaunas prasmes, tāpēc viņam regulāri jāpiedalās kaujās un jāuzvar ienaidnieki. Viena no prasmēm, kas var būt pieejama, ir dziedināšana vai jūsu karavīru īpašību uzlabošana un daudz kas cits.

Pilī var nolīgt

armijas. Katra armija kļūs stiprāka, gūstot pieredzi.

Cīņas spēlē notiek automātiski, kaujas iznākumu kaut kā ietekmēt nevar, visu izšķir skaitļi un kaujas spēks.

Teritoriju ap pili var iekarot, iznīcinot uz tām izvietotās ienaidnieka armijas. Šādai sagūstīšanai nepieciešamais armijas spēks ir atkarīgs no konkrētās teritorijas. Dažus ir viegli notvert, savukārt citiem ir nepieciešama ļoti spēcīga armija.

Ja vēlaties, varat uzbrukt kaimiņiem frakcijā, lai gan tas nav īpaši labi, bet, ja jūs nolemjat kļūt par nelieti, neviens jūs neapturēs.

Jūs varat izklaidēties ar stāstu kampaņas fragmentu, kas pilnībā atkārto grāmatu un filmu saturu.

Spēlē ir tā saucamie gadalaiki, kuros tev ir pieejami dažādi uzdevumi, un pašās sezonas beigās tev būs jāietver kāda no galvaspilsētām kartē. Ja izdosies, jūs saņemsiet gredzenu un lielu daudzumu līdzekļu.

Ir iespējams sadarboties klanos ar citiem spēlētājiem. Tas ievērojami vienkāršo izstrādi. Turklāt kļūs pieejams klanu veikals un iespēja piedalīties štāba citadeles celtniecībā.

Reālu naudu spēlē nav nepieciešams tērēt, bez tās ir pilnīgi iespējams iztikt, taču, ja vēlaties pateikties izstrādātājiem, varat veikt pirkumus spēlē.

Gredzenu pavēlnieks: Rise to War bezmaksas lejupielāde Android ierīcēm. Varat sekot saitei.

Netērējiet laiku, fantāzijas pasaule jūs gaida! Tikai tu izlem, vai kļūsi par nelieti vai cīnīsies pret ļaunumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more