Grāmatzīmes

Looney noskaņo Mayhem pasauli

Citi nosaukumi: Looney melodijas Mad World, Looney melodijas Mad World

Looney melodijas Mayhem World - iecienītās varoņi jaunajā apvalkā

Spēle Looney Tunes World of Mayhem no studijas Scopely atvērs jums piekļuvi visiem multfilmu varoņiem Visuma Looney Tunes. Jums ir jāapkopo jautra komanda, lai cīnītos ar ļaunumu. Galu galā, kurš ar to vislabāk tiek galā, neatkarīgi no tā, cik Bugs Bunny un viņa draugi.

Viss sākas ar mazo nelietis Marvins, kurš ir gatavs iznīcināt cilvēci. Viņš sēž savā laboratorijā mežā un veido mānīgus plānus. Un mūsu draugs Bugs, kā vienmēr, mazliet apmaldījās un pagriezās nepareizā virzienā, kad veica ceļu uz Pismo pludmali. Saraujot nelietis prom no biznesa, viņš sadusmojās un izšāva no lāzera pistoles. Bet arī mūsu trusis nav garām, atbildot, nosūtot seifu no debesīm savam likumpārkāpējam. Cīņa beidzas ar to, ka Bugs nejauši iznīcina Marvina vadības paneli un visu viņa multfilmu laboratoriju. Tagad kādam šie karikatūras ir jāsavāc atpakaļ ;-)

Bagz Bunny ir nepieciešama jūsu palīdzība spēlē Looney Tunes Crazy World uz datora. Visi multfilmu varoņi aizbēga uz kurieni, un viņi ir jāatdod. Jums daudz jācīnās un jāapkopo sava sapņu komanda, kas palīdzēs visu atgriezt normālā stāvoklī. Sākumā jums ir pieeja pašam sava truša kontrolei, šis ir jūsu pirmais varonis. Viņam ir divi unikāli uzbrukumi:

 • pamata - katrs gājiens tiek izmantots, lai nodarītu zaudējumus - trušiem tas ir drošs kritiens no debesīm ienaidniekam, tāpat kā karikatūrās;
 • ir īpašs - tas ir ievērojams ar savu spēku, taču ir nepieciešams laiks, lai tos atkārtoti ielādētu - rakšana aiz pretinieka muguras un sitiens ar galvu ar slīdošo tapu, kas izraisa apdullināšanu vienā kustībā.

A izveicīga šo uzbrukumu kombinācija dos jums vairāk uzvaru.

Pēc pirmās uzvaras jūs iegūsit nelielu ilūziju, kas pulverizatoru aktivizē, un to var izmantot, lai aktivizētu karikatūru. Karikatūrām ir dažādas kvalitātes un dažādiem mērķiem:

  10 0009 aizstāvji - augsts dzīves līmenis un aizsardzība, bet zems uzbrukums;
 • uzbrucēji - augsts uzbrukuma līmenis, bet zema aizsardzība un dzīvība;
 • atbalsta varoņi - līdzsvaroti personāži, noderīgi dažādās situācijās, daži var dziedēt.

Katrai multfilmai ir savs izcilības līmenis, kas parāda, cik tā ir varena. Vairāk zvaigznes ir foršākas par varoni. Pastāv arī retums: parasts, rets, episks un leģendārs. Atcerieties, ka vairāk zvaigžņu un retāk varonis - pievienojiet to savai aktīvajai grupai.

spēle “Looney Tunes World of Mayhem” galvenokārt ir cīņas un ne tikai pa galveno uzdevumu līniju, bet arī ar citiem spēlētājiem. Cīņas - cīņas ar spēlētājiem, proti, viņu karikatūras. Cīņas beigās, ja jūs uzvarējat, iegūstiet kastīti ar atlīdzību. Lai to atvērtu, būs nepieciešams nedaudz laika un jūsu varoņu darbs. Spēlei ir vērtēšanas sistēma, un, sasniedzot jaunus augstumus, jūs saņemsit cienīgas balvas.

Līdz šim spēlē ir 141 varonis. Izstrādātāji uzlabo spēli un pastāvīgi pievieno šai spēlei arvien vairāk rakstzīmju - interesanti un smieklīgi. Vienā vietā jūs varat atrast karikatūras no dažādām multfilmām, kuras TV ekrānā nevarēja krustoties.

 • Taz ir jauks, zobveidīgs radījums, kurš var ātri griezties kā viesuļvētra, noplēšot visu savā ceļā.
 • Hugo ir lielgabals, kurš meklē mājdzīvnieku, vienlaikus sasaldējot visu, kas ir viņa ceļā.
 • Lola the Raider - ienaidniekiem rada daudz vājo vietu, novērš teritorijas bojājumus ar kritisku postījumu iespējamību un novērš Maskēšanās iespēju.
 • Twiti - jauns putns, dārgumu meklētājs, zina, kā dziedēt un smagi sist; sitot savus ienaidniekus ar akmeņiem no droša attāluma.
 • King Duffy ir ne tikai monarhs, bet arī mantkārīgs uzbrucējs, kurš ar katru kustību cenšas nozagt kāda labumu.
 • Gans Samurajs - uzticīgs tempļa turētājs; aizstāv savu pozīciju un kļūst stiprāks, jo vairāk ienaidnieki vilcinās.
 • Hippeti Hopper ir leģendārais bokseris, prasmīgi apejot pretuzbrukumus un izvairoties no pretinieka, kurš nav aizstāvis, sava vainaga sitiena.
 • Gossamer regbija spēlētājs - saspringts pussargs, apņēmies uzvarēt; tiklīdz viņš nonāk sajūsmā, spēles rezultāts ir iepriekš pieņemts secinājums.
 • Cūkmena cūka - līdzsvarots atbalsta raksturs; Draudzīga cūka var dziedināt sabiedrotos un nodarīt zināmu kaitējumu ienaidniekiem.

Looney lejupielāde datorā Looney Tunes World of Mayhem un spēles sākšana ir pavisam vienkārša. Lai sāktu, lejupielādējiet Bluestacks Android emulatoru un tikai pēc tam instalējiet tajā spēli un palaidiet to. Mēs vēlam jums veiksmi, atrodot izkaisītas karikatūras!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more