Grāmatzīmes

Līgas leģendas

Citi nosaukumi: League of Legends, LOL

League of Legends online - bezmaksas multiplayer lomu spēle ar stratēģijas elementiem. Projekta attīstītājs - Kalifornija uzņēmuma policistu spēles, un kalpo kā izdevējs THQ. Lielā mērā spēle līgas leģendas atgādina bēdīgi projekta Dota All Stars. Aizraujoši notikumi spēli risināties uz četrām kartēm. Kā tieši cīnīsies atkarīgs no kāda kartes ir brīdī. Piemēram, par pirmajām divām kartēm cīņas var kalpot trīs spēlētāji pret trīs vai pieci pret pieci. Trešajā kartes ir cīņa starp komandām kontroles punktos, un ceturtais - šaura eja, kur ir ienaidnieki pieciem spēlētājiem pret tādu pašu summu. Grafikas visās vietās burtiski pasakains. Spēle izklāstīts un detalizēti, ka nevar, bet priecāties daudziem lietotājiem. Stāsts par spēli ir jābūt, lai nodrošinātu, ka iekārtas tika iznīcinātas pretiniekus, bet neaizmirstiet, lai kontrolētu savus aizsardzības torņus. Ja ikdienā jums nav pietiekami daudz thrills skraste savu uzturēšanos atpūtas virtuālajā realitātē. Spēle LOL ir vislabāk piemērota, lai paaugstinātu adrenalīna līmeni asinīs!

Kļūt likumīga lietotāja palīdzība League un Leģendas reģistrāciju. Tādā veidā, jums ir veikt šādu informāciju: lietotāja vārdu, paroli (atkārtots nākamajā rindā), e-pasta adresi, dzimšanas datumu. Jums vajadzētu arī nodot atzīme, izsakot piekrišanu noteikumiem. Parakstīties uz jaunumiem pēc noklusējuma sniegta. Beidzot jums ir nepieciešams pārrakstīt kodu attēliem un noklikšķiniet uz "spēlēt par brīvu». Pirms jūs izveidojat kontu, pārliecinieties, ka konfigurācija datora nepievils. Lai spēle prasa šādām minimālajām sistēmas prasībām:

- OS Windows XP Service Pack 2/Windows Vista Service Pack 1/Windows 7;

- Pentium 4, 2GHz,

- Brīva vieta uz cietā diska 750MB;

- Savietojams ar DirectX 16 bitu skaņas ierīci;

- Video atmiņa 128 MB;

- RAM 1 GB;

- Interneta pieslēgums ar vismaz 128KB \ s.

Tātad spēlēt League un Leģendas būs varoņi, kas šeit sauc par čempioniem. Katrai no tām ir savas īpatnības. Protams, varoņi var būt stiprās un vājās puses. Lai kāds lielīties augstas burvju spējas, kāds ir liels kaitējums, bet citi ir tik spēcīga, ka izskatās kā dzīvo vairogu. Bet tas, kurš jūs darbināt, attīstīties. Laikā spēle jūs nopelnīt punktus. Viņi pavada uz sūknēšanas vai zemes līmenī, vai pirkt jaunus varoņus un rūnas, kas uzlabo veiktspēju. Turklāt katrai panākumu nes peļņu formā spēlē valūtā. Starp citu, jūs varat ieguldīt reālu, ja pēkšņi bija tāda vēlme. Tas, protams, dod zināmas priekšrocības, bet jūs varat darīt diezgan labi League un Leģendas spēlēt par brīvu.

Sākumā jums dažas rakstzīmes, un, iespējams, to skaits tikai pieaugs. Visi spēlē 30 līmeņi. Un lielāks jūsu nobīdīts uz kreiso, lielāku iespēju. Spēle līgas leģendas mudina attīstīt prasmes varoņiem. Ir talants koks, kas ir kopīgs visām rakstzīmēm. Masteries, proti, talantu koks ir trīs filiāles: uzbrukums, aizsardzība un tās palīgiekārtas. Izvēloties konkrētu attīstības ceļu, ar šo jūs noteikt likteni varonis. Bez pamata prasmes, jūs varat izvēlēties divas papildus. Piemēram, ātri darbojas, un tā ārstēšana zaklinalnoe

Šī aizraujošā spēle kļūst turēt jūsu uzmanību no pašas pirmās minūtes. Dažādība spēle neļauj palaist garām minūti! Cīņa jautri ar vile monstriem, cīnītos ar citiem spēlētājiem, un ir katru dienu vairāk un vairāk pārliecināti par savām spējām! Ļaujiet apmierinātu visas jūsu cerības!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more