Grāmatzīmes

Angļu līga 2

Citi nosaukumi: Angļu līga 2

Angļu līga spēle 2: trīsdimensiju skaistums.

Ja esat fantāzijas stāsta pirmās daļas cienītājs, spēle League of Angels 2 iepriecinās jūs ar jauniem uzlabojumiem:

  • Trīsdimensiju grafika, neticama dinamika un iespaidīgi specefekti.
  • Vairāk nekā 50 rakstzīmes, kur starp jaunajiem varoņiem jūs noteikti sastapsieties ar veciem paziņas.
  • Stratēģijas izstrāde un taktikas piemērošana ir kļuvusi vēl interesantāka, pateicoties jaunajām iezīmēm.
  • Vairāk vairāk dungeons apdzīvo pūķi, dēmoniski radījumi, milži un citi monstri.
  • Eņģeļi piedalās cīņās, to sūknēšanā un spējā organizēt savu līgu.

Kā redzat, MMO pārlūku balstītais produkts ar soli pa solim ir gatavs jauniem izaicinājumiem, gaidot pieredzējušus spēlētājus, kuri steidzas spēlēt Līgas Angļu 2 spēli, cenšoties aizsargāt to, kas palicis no lieluma bijušajā pasaulē.

Vas gaida sadursmi ar ļaunumu, bet pieredze, maģija, ieroči un dusmas palīdzēs uzvarēt visus ienaidniekus un cīnīties ar galveno priekšnieku. Viņš ir kļuvis vēl sliktāks, lielāks un spēcīgāks, un to var uzvarēt tikai kopā.

Atkal karš.

Ja eņģeļu vidū, miers nav mūžīgs. Vecās nesaskaņas atkal atgriezās, vecais ļaunums sacēlās, pazeminātās pazemes dēmoni. Skaisti eņģeļi: Athena, Moira un Fortune nodibināja savas neatkarīgās karaļvalstis, Iniciatīvu savienību, Celestialu Citadeli un Nemirstīgo Karalisti.

Neviens nezina, kad nāks miers, bet visi cer dzīvot līdz šim. Tikmēr jums ir nepieciešams savākt senā artefakta fragmentus, bet tam ir nepieciešama jauna Angļu līga.

Pirmais svarīgais solis būs Angļu līgas reģistrācija 2. Nākamā ir patīkama jūsu eņģeļa izvēle ar unikālām iezīmēm. Jūs varat tos pakāpeniski attīstīt, uzlabot, ieviešot jaunas iespējas, cīnoties ar esošajām. Lai to izdarītu, veiciet uzdevumus, kas labvēlīgi ietekmē pieredzi. Pakāpeniski jūs kļūsiet tik spēcīgi, ka jūs varat tikt galā ar patiesi bīstamiem pretiniekiem.

Lai gan visa šīs pasaules eņģeļa populācija pieder pie dažādām grupām, tas neliedz viņiem pievienoties līgām, lai panāktu labāku rezultātu. Kopā jūs varat izpētīt attālās alas, kuras apdzīvo biedējošas radības, tās iznīcina un saņem labi pelnītu atalgojumu. Pēc piecpadsmitā līmeņa kļūs pieejami prestižāki dungeoni ar īpaši vērtīgiem artefaktiem un dārgumiem.

Cīņas un aprīkojums.

Jūs spēlēsi Līgas of Angels 2, kam būs iespēja apmeklēt PVP Arena, lai sadursmētu ar pretinieku dueli. Ja jūs izrāda iespaidus un brilles, sakārtojiet masveida demontāžu starp grupām un sasniedzot 20. līmeni, jums ir tiesības izveidot savu ģildi un organizēt masveida zvērības dungeon.

Lai veiksmīgi pabeigtu misijas, jums ir nepieciešams labs aprīkojums, kas ir sadalīts 4 veidos:

  • Epic
  • Leģendārais
  • Unusual
  • Rare10006

Jūs varat uzlabot to dabiskā veidā vai paātrināt procesu, izmantojot spēļu valūtas palīdzību.

The varoņu līmenis iPlayer League of Angels 2 palīdzēs arī dekorācijām, aksesuāriem un apģērbam, kam pievienoti jauni spārni. Pirms ģērbt varoni citā tērpā, izpētiet visas viņa iespējas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka apģērbs ir sadalīts sievietēm un vīriešiem.

Kad nonākat pasaulē, kas ir pilna ar burvību, jūs varat sagaidīt jebkādus pārsteigumus, vai tas ir brīnums? Kļūstot par vienu no eņģeļiem, jums būs daudz iespēju, un ir svarīgi pareizi iemācīties izmantot kritušo dāvanu. Jūsu eņģelis ir pietiekami spēcīgs un spējīgs, bet ģildē viņš kļūst vēl spēcīgāks. Un, ja vēlaties atstāt uzņēmumu, jūs vienmēr varat to darīt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more