Grāmatzīmes

Litlvuda

Citi nosaukumi:

Littlewood ir piedzīvojumu spēle ar pilsētas celtniecības elementiem. 2D grafika ir vienkāršota, bet tajā pašā laikā viss izskatās diezgan jauki un atgādina klasiskās spēles. Balss aktierspēle veidota tradicionālā stilā, mūzika patīkama.

Spēle vienlaikus apvieno vairākus žanrus. Tajā jūs atradīsiet daudz ceļojumu pa burvju pasauli, turklāt jums ir jārūpējas par savu pilsētu, jāuzlabo un jāatjauno. Pilsētā iespējams ražot dažādas noderīgas lietas.

Spēlei ir interesants sižets. Pasaule ar nosaukumu Solemn ir izglābta, un tas ir iepriecinoši, lai gan detaļas nav zināmas. Tu esi tumšā burvja uzvarētājs, taču kaujas rezultātā tavs varonis ir zaudējis daļu savas atmiņas. Spēles laikā būs iespēja atjaunot atmiņu ķēdi un uzzināt, kas noticis kaujas laikā.

Netērējiet laiku, izejiet īsu pamācību un sāciet spēlēt Littlewood.

Jums ir daudz darāmā:

  • Izpētiet plašo fantāziju pasauli, meklējot noderīgus artefaktus
  • Rūpējieties par savu pilsētu, pārliecinieties, ka iedzīvotāji ir ar visu apmierināti un viņiem nekas nav vajadzīgs
  • Dodieties lejā cietumos un izpētiet necaurejamos mežus
  • Sazinieties ar apkārtējās pasaules iedzīvotājiem, komunikācijas gaitā varēsiet atjaunot atmiņas fragmentu pa fragmentam
  • Ražojiet noderīgus priekšmetus un pārtiku
  • Zvejojiet un palieliniet savu kļūdu kolekciju

Būs grūti to visu pārvaldīt vienam, jums būs vairāki palīgi.

Viens no viņiem ir aizmāršīgs zēns, kuru visi sauc par Daltonu. Viņam ir liela kļūdu kolekcija, un viņš ļoti cenšas jums palīdzēt it visā. Bet ir arī citi:

  1. Vītols ir meitene, kura atrada tevi mežā un ļoti vēlas padarīt Litlvudu par pārtikušu apmetni
  2. Lilita ir burve, kas ar izcilību absolvējusi akadēmiju, ir ļoti zinātkāra, mīl eksperimentus

Un citi pilsētas iedzīvotāji. Uzziniet, kas viņiem nepieciešams, un mēģiniet palīdzēt it visā, viņi, savukārt, pateiksies ar pārsteidzošām dāvanām un jauniem interesantiem uzdevumiem.

Ceļošana ļaus iegūt atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem, turklāt iegūsi resursus, kas noderēs pilsētas labiekārtošanai. Turklāt klejojumos varat iegūt unikālas lietas, kas jums būs nepieciešamas nākotnē. Šo artefaktu atrašana nav vienkārša.

Ir arī iebūvēta kāršu mini spēle. Kad ļaunais burvis tika uzvarēts kaujas laukā, visi viņa radītie briesmoņi tika salīmēti kārtīs, pilsētnieki apmaina šīs kārtis un izmanto tās spēlei. Savāc savu nepārspējamo klāju un laimē vērtīgas balvas čempionātā, kas katru gadu notiek blakus esošajā Dīrborosā.

Nevajadzīgās preces varat pārdot iepirkšanās rajonā. Tas dos ievērojamu peļņu. Jūs varat pārdot gan klejojumos atrastus artefaktus, gan pašu izgatavotas lietas.

Littlewood lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai iegremdētu burvju pasaulē un atpūstos no realitātes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more