Grāmatzīmes

Mazās Pandas ferma

Citi nosaukumi:

Little Panda's Farm ir mobila ferma, kuru vada ļoti jauka panda. Spēles grafika atgādina īstu karikatūru. Mūzika var ērti uzmundrināt ikvienu, un balss spēle ir nedaudz smieklīga.

Spēle patiks gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem. Visi burvju fermas iemītnieki izskatās jauki.

Pat mazs bērns var viegli saprast, kā spēlēt Little Panda's Farm, pateicoties vienkāršai un skaidrai mācībai.

Rūpes par saimniecību:

  • Ražas novākšana laukos
  • Pabarojiet dzīvniekus
  • Novāc augļus no kokiem
  • Ēku modernizācija
  • Preču tirdzniecība

Saraksts nav sarežģīts, un jums tas noteikti izdosies. Sakopt fermas apkārtni. Iepazīstieties ar visiem pasakainās spēļu pasaules iemītniekiem.

Jūsu saimniecībā ražotie produkti tiek pārdoti vislabāk. Organizēt preču transportēšanu un to pārdošanu.

Nauda, ko nopelnāt lauksaimniecībā, palīdzēs padarīt saimniecību vēl pievilcīgāku. Ēku remonts. Pirms jūsu parādīšanās neviens neuzrauga ēku stāvokli un tās bija nolaistas. Atjaunojiet un uzlabojiet darbnīcas, noliktavas un māju, kurā dzīvos spēles galvenais varonis.

Kad esat pabeidzis remontdarbus un uzlabojumus, varat kādu laiku veltīt teritorijas dekorēšanai. Pērciet dekorācijas, kas jums patīk, un novietojiet tās tur, kur vēlaties tos redzēt. Katra spēles saimniecība ir unikāla, un nav divu vienādu.

Ja jums apnīk saimniekošana, dodieties makšķerēt. Apkārtējos ūdeņos ir daudz dažādu zivju veidu. Skatiet, vai varat tos visus noķert.

Nodarbojies ar biškopību. Spēles galvenais varonis ir panda, un zināms, ka lāči ļoti mīl medu, pat ja tie pieder pie kādas eksotiskas sugas. Lai bitēm būtu kur dabūt kādu saldo našķi, stādiet saimniecībā vairāk puķu un koku. Tas palielinās medus ražošanu un papildus dekorēs saimniecību.

Apmeklējiet pandu katru dienu un saņemiet ikdienas un iknedēļas balvas par pieteikšanos spēlē.

Svētku laikā spēle tiek pārveidota. Jums tiks pasniegti skaisti tematiski rotājumi. Turklāt jūs atradīsit daudzus konkursus ar balvām, kuras nav tik viegli uzvarēt. Mums būs jāpamēģina.

Spēle tiek bieži atjaunināta. Jūsu saimniecībai ir jauni interesanti uzdevumi, tērpi, dekorācijas un iemītnieki.

Spēļu veikalā jūs varat iegādāties noderīgas lietas celtniecībai, dekorācijas, ziedu un koku sēklas. Pirkumus var veikt ar spēles valūtu vai reālu naudu. Ja jūsu bērns spēlējas, izslēdziet iespēju veikt pirkumus par naudu, ja vēlaties. Atcerieties, ka spēle ir bezmaksas un vienīgā materiālā pateicība, ko izstrādātāji saņems, ir pirkumi spēlē. Varbūt vēlaties pateikt paldies un atbalstīt attīstību, pēc tam iegādājieties spēlē kaut ko lētu. Bet tas nemaz nav nepieciešams un ir atkarīgs tikai no jūsu vēlmes.

Varat bez maksas lejupielādēt

Little Panda's Farm operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Instalējiet spēli un palīdziet jaukajai pandai veikt uzņēmējdarbību lauku fermā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more