Grāmatzīmes

Lineage 2

Citi nosaukumi: L 2

Prequel miljoni mīļākā RPG «Lineage» - tiešsaistes spēle Lineage 2 diezgan ātri arī ieguva labu spēļu. Protams! Vairāk rakstzīmju, vairāk ieroču un bruņas, monstriem un priekšniekiem, uzlabotas grafikas un atjaunināta spēle - 2 Lineage online jums nav pieķeru sevi domājot, ka "tas viss ir noticis."

, Lai dotu sev absorbēt šo jauno un neizpētītās šo pievilcīgs pasauli, jums ir nepieciešams, lai saņemtu savu kontu. Pievēršam jūsu uzmanību, ka ofsayte Lineage 2 Online reģistrācija netiek veikta. Tas tiek darīts uz servera pusē, jums ir nepieciešams lūgt palīdzību ar "reģistrācijas Lineage 2", un jums tiks iesniegts saraksts ar serveriem (oficiālās un nav īsti), kas piedāvā pakalpojumu "reģistrāciju spēlē Lineage 2."

Tātad, ja jums ir veiksmīgi reģistrēts, un var spēlēt spēles Lineage 2 internetā, ir pienācis laiks, lai izveidotu savu raksturu. Sacensības šajā spēlē joprojām ir pieci, bet klases kļuva vairāk - tagad ir astoņi. Bet iet kārtībā. Spēlēt Lineage 2, jums var Orc tiem kā cilvēkiem (personām), Dwarves, elfi tumšāki vai gaišāki. Rases cilvēki, protams, visvairāk skaitliskā un tas piedāvāja šādas klases - kaujas Mages, necromancers, Summoners, ārstiem un palīgiem. Vismaz skaitliski, bet ļoti noderīgs sacensības - rūķi. Tie ir neizglītots šķiro resursi, ieročus vai reti artifacts, protams, par naudu, un dalīties ar jums. Ir divu veidu - Ieroču izgatavotājiem un meklētājiem resursi. Spēcīgākais sacensības - Orcs, kas cīnījās par pārsvarā "norūdījies" spēlētājiem Lineage, ir četras klases: iznīcinātāji, Jaudīgi Kungu un aicinot cīnīties. Gaismas Elven skrējiens - sacīkstes skaisti radījumi. Šī stalts, ātri un interesanti rakstzīmes, tie ir diezgan pietiekami spēcīga, lai dotos uz ienaidnieku, bet to mierīgu raksturu parasti iebilst pret vardarbību. Gaismas elfi sacīkšu spēle Lineage 2 Online piedāvā mums izvēlēties no septiņām klasēm - Singing Sword, Knight altāra Plain Runner Sudraba Hunter Dziesmotās burvestību Seržants vārdus, un Summoner. Un, visbeidzot, padzina sacīkšu Dark Elves dievkalpojumu varens un nežēlīgs dieviete Shilen ir tur ir sešas klases - Shillien Knight, Sword Dejotāja, Dark Runner, tossing viļņus, un Petty Officer Dark Summoner Shillien Oracle.

Definēti šīs šķirnes rakstzīmes, to īpašības un prasmes, pirms spēlējot tiešsaistes spēli Lineage 2, neaizmirstiet nākt klajā ar nosaukumu viņa varonis, viņš ir pelnījis, un lai izveidotu portretu, saskaņojot savu rasi. Un, protams, grīda - nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz sievietēm, iespējas visām rakstzīmēm ir vienādi, neatkarīgi no dzimuma. Raugoties nākotnē, atklāt maz noslēpums par savu raksturu izskatu - nākotnē jums būs iespēja iegādāties īpašu dziru, kas var mainīt izskatu varonis (bet tikai izskatu).

Neapšaubāmi, Lineage 2 tiešsaistes spēles, kurām nav žēl šķirties ar savu realitāti. Šī pasaule ir patiešām uztver - spēlēšanas, attēlus, pārsteidzošs spējas, ieročus, aprīkojumu, inventāru. Starp citu, attiecībā uz pēdējo trīs punktos - jaunpienācējs būs tikai standarta saviem klases ieročus un priekšmetus, kas nepieciešami, lai meklējumi (un pats par sevi - bruņas par to). Nākotnē, jo sūknēšanas varonis, jums būs iespēja, lai saņemtu viņu nopietnāku munīciju. Izmaksas ir iespējams vērst jūsu uzmanību uz to, ka visi ieroči, bruņas un citus priekšmetus, piemēram, burvju modes rotaslietas ir tā sauktās Grady tobish Termiņš līmeni, kurā tās var izmantot.

Papildus visu iepriekš minēto, es vēlētos, lai vēl dažus akcentus, bez kuras spēlē Lineage 2 nebūtu tik interesanti. Piemēram, ir pieejama, lai saprastu karmas sistēmu vai attīstības stadijā klanu (līdz pat 5 līmeni), vai ... ak, tas ir grūti būt objektīviem, lai spēli, kas jums nav īsti elpojam! Tāpēc es apdare ar opus un ieteikt jums, lai uzzinātu par visu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more