Grāmatzīmes

Izcelsme W

Citi nosaukumi:

Lineage W — mobilā spēle no Lineage

Visuma

Tas nav pilns Lineage 2 klons, tas ir drīzāk uzlabots un pārveidots mobilajām platformām Lineage 1, ko daudzi palaida garām, taču tagad viņiem ir iespēja panākt, un pat mobilajā formātā. Spēlei ir atmosfēra un unikāls šarms, kas raksturīgs visai spēļu sērijai Lineage

Spēles mērķis ir attīstīt savu varoni un, lai apgūtu jaunas prasmes. Izlem būt pozitīvs tēls vai nelietis – citu spēlētāju negaiss, spēlē ieviestā karmas sistēma to visu pieļauj. Ir vairākas pamata varoņu klases. Tālāk ir norādītas dažas funkcijas, kas palīdzēs jums izlemt, pirms izdarat izvēli un sākat spēlēt Lineage W

.
  • Monarhs (Princis) nav spēcīgākais karotājs, bet tajā pašā laikā viņš ir līderis un komandieris. Tikai šī klase var izveidot klanu, un tās unikālās spējas ir vērstas uz sabiedroto stiprināšanu un kopīga mērķa norādīšanu uzbrukuma laikā.
  • Bruņinieks ir spēcīgs karotājs, kurš labi cīnās pret elfiem, kuriem ir vāja veselība un kuri ir vāji tuvcīņā, bet neaizsargāti pret burvju uzbrukumiem un uzbrukumiem no liela attāluma.
  • Elf ir ļoti spēcīga klase spējīgās rokās. Vājš tuvcīņā, bet ļoti spēcīgs attālumā gan pret bruņiniekiem, gan magiem.
  • Mage - tam ir vislielākais uzbrukuma spēks, kas ir pārsteidzošs bruņiniekiem, taču to var kontrolēt elfi no liela attāluma.
  • Dark Elf ir interesanta klase, tā tika pievienota pēc spēles izlaišanas vienā no papildinājumiem. Var nodarīt lielāku kaitējumu vienam mērķim, kļūt neredzams un palielināt vienības kustības ātrumu.

Visas klases ir sadalītas trīs kategorijās, dažas no tām var daļēji apvienot dažādu kategoriju spējas. Pirmajā rindā - vienības ar milzīgu veselības krājumu, otrā rinda - nodarot ievērojamus bojājumus no attāluma, bet vājas tuvcīņā, un trešā rinda - stiprinot pirmās divas atbalsta vienību rindas. Šī ir klasiska shēma daudzām šī žanra spēlēm, perfekti sabalansētā komandā savās vietās jābūt visu trīs kategoriju pārstāvjiem. Esi uzmanīgs, izvēloties tēlu, jo spēles laikā to nevar mainīt, nāksies no jauna izstrādāt jaunu, izejot cauri jau izpildītiem uzdevumiem.

Hronoloģiski spēles darbības notiek trīs simtus gadus pēc Lineage 2 notikumiem, un, iespējams, Visuma fani varēs atrast nelielas atsauces uz iepriekšējām daļām. Tā joprojām ir tā pati fantāzijas pasaule ar dēmoniem, pūķiem un cietumiem. Spēlē ir daudz uzdevumu katrai gaumei, ir arī grupu uzdevumi. Turklāt ir ikdienas uzdevumi, kas neļaus jums garlaikoties un neļaus aizmirst par spēli uz dažām dienām.

Sistēma priekšmetu uzlabošanai un asināšanai ir ārkārtīgi attīstīta, taču ne vienmēr rezultāts būs veiksmīgs. Viss ir kā dzīvē, lietu var būtiski uzlabot, bet sabojāt vai pat pilnībā iznīcināt, esi uzmanīgs. Var mēģināt atjaunot bojātās lietas un visbiežāk tas arī izdodas, bet ar iznīcinātām lietām neko nevar izdarīt.

Ir simtiem dažādu priekšmetu un aprīkojuma kolekciju, var izvēlēties sev tīkamo un savākt visu komplektu, šim nolūkam ir ieviesta sistēma, kas ļauj iegādāties nepieciešamās lietas no citiem spēlētājiem un pārdot nevajadzīgās. Šie komplekti var būt diezgan lieli un grūti atrodami, taču tas tikai padara kolekcijas veidošanas procesu interesantāku.

Lineage W - jūs varat lejupielādēt bez maksas tūlīt un atskaņot to savā iOS vai Android ierīcē

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more