Grāmatzīmes

Brašs 90

Citi nosaukumi: Lihie 90

Brašs 90 online - bezmaksas pārlūka spēle radīta ar iedvesmu no sērijas "Brigada". Šis tiešsaistes spēle brašs 90 ir sociāli ekonomiskā simulators, transportēšanu atskaņotāju pasaulē nesenā pagātnē mūsu valstī. Laiks korupciju, iznīcināšana un Mayhem. Viens no tiem ir spiesti meklēt labāku dzīvi, par to pašu, kas darbojas nozīmē, lai sasniegtu mērķus.

Brašs 90. online spēle, kur darbība notiek virtuālā pilsēta, kas ir sadalīts zonās ietekmes bandu, no kuriem katrs specializējas noteikta veida noziedzīgu darbību. Tavs uzdevums šajā spēlē ir izdzīvot un pakāpeniski palielināt savas pilnvaras, lai kļūtu par ēnu, kā rezultātā pilsētas kapteinis, un, cik vien iespējams, lai paliktu šajā vietnē. Jūs varat spēlēt spēles Dashing 90. tiešsaistē un pievienoties vienai no grupām, kas tiek īstenotas krimināltiesību jomā, kas jums patīk, vai iet savu ceļu un organizēt savu in-game biznesu, atverot izdevniecību, kas nodarbojas ar tirdzniecību, ieroču tirdzniecību un ti, , Vai kopā ar banda un darīt rekets.

Minimālās sistēmas prasības: interneta pieslēgums 64 kbit / s, uzstādīti Adobe Flash Player 10, RAM - 1 GB vietas uz cietā diska - 512 MB.

Lai sāktu spēli, nepieciešams reģistrēties spēlē brašs 90.
Reģistrēties brašs 90 vairākos veidos: Jūs varat ievadīt, izmantojot vienu no sociālajiem tīkliem, kas jau ir reģistrēts. Ja tā nav, to var izdarīt, izmantojot savu e-pasta adresi. Vai reģistrēties uz vietas, norādot nosaukumu (saskaņā ar to jūs zināt citiem spēlētājiem, kas spēlē), e-pasts un parole. Brašs par šo 90 gadu reģistrāciju būs pabeigta.

Kopš spēles sākuma jūs nokļūt neitrālajā zonā. Ja jūs nevēlaties, lai sekot sižets un neizvēlējās lomu viens no kaujinieku grupējumiem, lai pielāgotos spēli un iegūtu pieredzi, ir vēlams, lai iegūtu informāciju no datora rakstzīmes.
Nelietojiet nolaidība apmācību un necelt to līmeni, pamatojoties uz vieglu uzvaru. Sākotnēji viss pats jādara vismaz viegls uzdevums, tādējādi palielinot, to īpašības un prasmes.
Pastāvīgā varoni un spēlēt spēli online brašs 90, var būt jebkurā vietā, ieskaitot teritorijas citām grupām, bet tam ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo ​​raksturs var uzbrukt jebkurā vietā, pat laikā, uzdevums. Pēc tam, pelnot prestižu un naudu, jūs varat iegādāties vai uzbūvēt sev māju un sākt izveidot savu biznesu. Tas ir ļoti interesanta iezīme spēli: Šeit spēlētāji var spēlēt brašs 90 vietas un paplašināt un mainīt savu izskatu. Jūs varat būvēt mājas, veikali, biroji speciāli norādītajās vietās. Tos var izmantot vai pārdot izsolē.

Ļoti ieinteresēts šajā spēlē, Baltijas Viesnīcas cīnās - ar vienlaicīgu multiplayer plānoto pasākumu. Tas ir, kaujas daži spēlētāji var piedalīties vienlaicīgi, spēlētāji nav padarīt pārceļas stingrā secībā, bet tur ir iespēja mainīt kursu kaujas ieroču izvēli, vai kombinācija perforatori.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more