Grāmatzīmes

Tumsas gaisma

Citi nosaukumi: Tumsas gaisma

Tumsas gaisma: mūžīgs ceļojums

A apvedceļš sniedz prieku par neparastu tautu tradīciju atzīšanu un ainavas skaistuma pārdomām. Bet pat šāds reiss nav nekas salīdzinājumā ar pārvietošanos laikā. 3Claw izstrādātāji nolēma, ka spēle "Dark of Darkness" būs portāls, kas sūta spēlētājam viņa aizraujošāko piedzīvojumu gadsimtiem un leģendām.

Spēles varonis nolādēja ēnas dēmons un iestrēdzis laikā. Bet viņš nevar ļaut nelietim pakļaut kosmosa laika kontinuumu un aizņem ieročus, lai novērstu vēstures maiņu un dēmona radīto haosu. Viņš pāriet no viena laika uz otru, stiepjot 2000 gadus, tikoties ar leģendārajām personībām:

  • Robin Hood
  • Ar Arthur roll
  • Zhanna Dark
  • Burvis Merlin
  • Vecais valdnieks Julius Caesar

Stāsts sola būt aizraujošs, un tumsas gaisma būs patiešām interesanta. Kas atsakās sazināties ar karizmātiskām personībām, kas atstājušas savu zīmi vēsturē, turklāt glābjot pasauli no katastrofas? Pagaidu lēcienu laikā jūs atradīsiet unikālus artefaktus, kas palīdzēs izpildīt misiju. Piemēram, ir pilnīgi iespējams iegūt priekšgala priekšgala, Artūra mistisko zobenu - Excaliburu vai Merlina burvju personālu. Iedomājieties, cik daudz spēka jums ir jūsu rokās. Ja tā tiek pareizi pielietota, jūs varat nostiprināt acīmredzamāko ļaunumu.

Mēs izvēlamies hero

attēlu Lai piedalītos šādā aizraujošā piedzīvojumā, ir nepieciešama reģistrācija „Tumsas gaisma”, pēc kuras mēs turpinām pētīt dažus varoņu klases pārstāvjus.

  • Warriors. Tā ir īsta tvertne, kas steidzas uz priekšu un ieliec ienaidnieku no ceļa. Un nav pārsteidzoši, kam ir tik neticami zobens. Viņš nebaidās cīnīties cīņā, un šāda drosme viņam dod spēku un iedvesmo ienaidnieka bailes. Viņa dāvana ir neaizstājama tuvcīņa uzbrukumā, un prasmes ir: asmeņu virpulis, plaisa, gaismas trieciens.
  • Assassin ir arī ciešs sekotājs, un tas ir bruņots ar diviem nelīdzeniem zobeniem. Tas ir piedzimis slepkava, ātrs, veikls, enerģisks, ienaidnieks. Viņa prasmes: nāves mirāža, virpuļvēja, ēnu deja.
  • Mag ir apveltīta ar dāvanu, lai sazinātos ar dzīvniekiem un prasmīgi kontrolētu dabas elementus. Viņam ir nepārtraukti jāuzlabo zināšanas par dabas elementu noslēpumiem, lai pilnībā izmantotu burvju. Viņa prasmes ir: tornado, burvju vilnis un iznīcināšana. Lai uzvarētu ienaidnieku, tas nav nepieciešams.

Tas joprojām ir visas rakstzīmes, no kurām izvēlēties, bet, tā kā spēle turpina attīstīties, var cerēt, ka nākotnē būs daudz vairāk.

rakstzīmju izstrāde un cīņa

B Tumsas gaisma nevar izdarīt bez pastāvīga veiktspējas pieauguma. Piedalīšanās cīņās un quests veicina ne tikai personisko īpašību pieaugumu, bet arī paver ceļu dažādiem mājdzīvniekiem un iekārtām (normāls, reti, episks). Ir ļoti svarīgi uzkrāt hrono enerģiju dažādos pasākumos, lai tādējādi uzlabotu varoņa prasmes un apgūtu noderīgu aprīkojumu.

Šeit ir

.PvE vai PvP cīņu iespēja. Turklāt daudzi notikumi notiek automātiskajā režīmā. Ir jāatstāj varonis dažu minūšu laikā bez uzraudzības, kad viņš atgriežas, tiks atklāts, ka viņam izdevās apmeklēt vairākas vietas un pabeigt pāris uzdevumus. Lai kontrolētu, pievienojies ģildēm un doties uz Arēnu, kur tiek veikti leģendārie feats. Rotaļlietas izcilību var uzskatīt par zināmu novirzi no parastā scenārija - pretējais dzimums var brīvi ieiet virtuālajās laulībās, un to pat veicina prēmijas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more