Grāmatzīmes

Light & Tumsa

Citi nosaukumi: Gaisma un tumsa, LD

Tiem, kas iekaroja pasauli «Lineage» un nostalģisks, piedāvā tikties ar spēli gaisma un tumsa tiešsaistē - pārlūku RPG, nav daudz zemāka nekā tā priekštecis. Tiešsaistes spēle Gaisma un Tumsa - tas ir pārsteidzošs darbs grafiskie dizaineri, kvalitātes animācijas, lielisku izsekot mieru un fantastisku attēlus. Lai nokļūt šo rakstu, spert pirmo soli - reģistrs. Pievienoties spēlē gaisma un tumsa parasti paiet bez sarežģītu posteņiem - nosaukums (viņa paša, tad nāk klajā ar raksturu), e-pasta adresi, paroli un apstipriniet to, vai ne parakstīties uz jaunumiem, lietotāja līgumu. Visi no tiem? Vai reģistrācija Gaisma un Tumsa - jūsu kabatā. Tagad atliek gaidīt vēstules ar aktivizēšanu konta, apstipriniet to un pārliecinieties, ka jūsu Gaisma un tumsa reģistrāciju tiešsaistē bija veiksmīga.

Pirmais solis, pirms sākat spēlēt spēli online gaisma un tumsa, ir izvēlēties serveri, kas tiks izveidota ar savu raksturu. Tas ir parasti sauc par divām pasaulēm - Thor un Ares. Thor serverī darbojas standarta PvP. Šeit jums būs iespēja realizēt sevi cīņās un kaujās kā monstriem un citiem spēlētājiem. Interesanti, ka atļauju uzbrukt jums nav nepieciešams, lai būtu gatavs zibens uzbrukumu, un sagatavot sevi par to. Labi parādīt sevi - un jūs sapratīsiet, ne tikai sabiedrotie, bet arī konkurenti (pievienot punktus, lai savu kaujas prasmes). Ja jūs iet spēlēt gaisma un tumsa uz servera Ares, jums tiks aizsargāts no jebkura veida pārsteigumiem - ir iespējams tikai konkrētiem saprast pie duels un cīņas, ne spontanitāti ienaidnieks, lai gan jūs arī pasliktina klāt. Labi un citām niansēm - piemēram, iespējams noslēgt paktu ar tādu pašu tādu pašu pretinieku, lai iznīcinātu ienaidnieka neitrāli (monstriem).

Noteikts serveri, un tas būtu labi izveidot raksturu. Ar gaismu un tumsu, var spēlēt Warriors, zagļiem, tirgotājiem, loka, priesteriem un Mages. Izvēloties klasi, jums tiks novirzīts uz atbilstošo vietu, un sākt no "Hronika" viņa varonis. Pieņemot jaunu līmeni, nopelnīt punktus, lai uzlabotu personiskās īpašības varonis - veiklību un izturību, spēku un inteliģenci, veiksmi un prasmes. Pievienojot to naudas rezerves, iet uz ieročiem un ekipējumu no pilsētas, tur jums veikalnieki un "labs vairogs" piedāvājums, un "slikti čības" var apbalvot.

Gaisma un tumsa spēles tiešsaistē, vienkārši ir teeming ar stāstu quests, un ir pat daži, kas ir īpaši izstrādāti, lai noteiktu klasi raksturu, kas ir īpaši populārs ar tiem, kas apņēmās spēlēt spēli online Gaisma un tumsa. TK spēle problēmas uzdot ne-player rakstzīmes, un kā viņi ir ātra un atvadu vārdi dāvināt.

Gaisma un tumsa tiešsaistes spēli, "kas aptver" milzīga teritorija - teritorija kartē notiek 15 th m. km. Ir ļoti daudz vietu, bet pārvietot starp tām nav viegli. Ja jūs esat bagāts varonis, tad ar īpašiem portāliem sniegt jums ātri un ērti, bet, ja ar monētām ir grūti, tad doties uz ilgu ceļojumu uz stiprinājumiem vai peldēšana ar citiem varoņiem, kuri organizēti klanu, piem.

Arī gaisma un tumsa var būt, pieņemt neitrālu pozīciju - ražu, mācīties kuģi. Un tas viss notiek ļoti reāli, ja raža - tā īstā laikā, ja uzturas, lai naktī (spēle ir dienu un nakti), un daudzas citas detaļas, kas rada brīnišķīgu atmosfēru, krāsains un vilinošs atskaņotāju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more