Grāmatzīmes

Eņģeļu līga 3

Citi nosaukumi: Eņģeļu līga 3
Spēle Eņģeļu 3 līga, kas jāturpina

Fantāzijas piedzīvojumu fani caur maģisko Elīzijas zemi labprāt atbrīvo turpinājumu. Spēle League of Angels 3 ir kļuvusi par krāšņa krāsainā projekta trešo daļu, kurā nerimstoši notiek eņģeļu un pūķu konfrontācija. GTarcade, iedvesmojoties no iepriekšējā darba panākumiem, vēl vairāk uzlaboja grafiku un padarīja sižetu daudzveidīgāku. Tagad attēls ir kļuvis pilnīgi apjomīgs, un tā ir galvenā produkta ārējā atšķirība. Lai palīdzētu eņģeļiem aizstāvēt savas zemes tumšo spēku priekšā, spēlētājiem ir nepieciešama League of Angels 3 reģistrācija vai pieteikšanās caur sociālo tīklu.

Maģijas un burvju pasaulē

Gamers ir iespēja ienirt ārkārtas notikumu virpulī, ļaujot aizmirst parasto. Sākot no League of Angels 3, jūs dodaties atpakaļ laikā, lai atrastu duci burvju artefaktu un izmantotu tos pūķu baru iznīcināšanai. Pašlaik prioritāti ir ieguvis ļaunums, augšāmcēlis ļaunākā un spēcīgākā pūķa Balerijas. Ja jūs kavējaties ar uzdevuma izpildi, ļaunie gari spēs uzkrāt spēku, un tad nekas nespēs apturēt krāšņās Elīzijas krišanu. Katrs no 12 ieroču elementiem ir ticami aizsargāts dažādos laika periodos. Uzņemoties gaismas karavīra lomu, jums jāapmeklē katrs no viņiem un jāuzvar katrā cīņā, lai iegūtu nākamo trofeju.

varoņa ērkšķa ceļš

Spēlē spēli Eņģeļu Līga 3 tiešsaistē savu svēto misiju. No 30 rakstzīmēm izvēlieties savu un pastāvīgi uzlabojiet to ar jaunām prasmēm. Starp citu, šeit jūs varat viegli pārvērst savu karavīru no burvis par tanku, strēlnieku vai kādu citu. Vienkārši mainiet parametrus tā iestatījumos, un izeja saņems pilnībā atjauninātu kaujas vienību. Tas ir ērti, jo varat pielāgot varoni gaidāmajai cīņai, pamatojoties uz sekojošajiem apstākļiem. Atbildīgi vērsieties pie izskata veidošanas, jo katra detaļa dod zināmas spējas. Sortiments ir diezgan liels: spārni, ieroči, formas tērpi. Ir arī stiprinājumi, kas jāpielāgo. Iegūstot asistentu, uzvarēt cīņās un pabeigt uzdevumus būs daudz vieglāk.

Ceļojot visā pasaulē, jūs redzēsit daudzas pazīstamas vietas, kā arī jaunas. No gaidāmajām sanāksmēm nevajadzētu gaidīt pārsteigumu, dažreiz nāk klāt ienaidnieku bari, dažreiz draudzīgas vienības ar uzdevumiem. Atteikties veikt uzdevumus nav ieteicams, jo par tiem tiek piešķirti pieredzes punkti un jūs varat iegūt noderīgu artefaktu. Ja esat iepazinies ar pirmajām divām pārlūka bāzes MMORPG daļām, jūs noteikti jutīsit, ka ienaidnieki League of Angels 3 iPlayer ir kļuvuši nežēlīgāki un izvairīgi. Tagad, lai tiktu galā ar nākamo uzdevumu, ir jāpieliek daudz vairāk pūļu, taču atlīdzība būs saldāka.

Starp citiem jauninājumiem: 10 0003

  • uzlabota 3D grafika
  • Vairāk jautru piedzīvojumu
  • Sīvas cīņas
  • Varoņu prasmju nepārtraukta pilnveidošana
  • Jaunu teritoriju rašanās

Kas attiecas uz cīņām, League of Angels spēle ir palikusi uzticīga žanra virzienam, un šeit ir grūti atrast kaut ko jaunu. Lomu spēlē spēku samērošana un karotāju sūknēšana. Nav pazuduši arī briesmīgie grāvji un lieliskie tempļi, labirinti un arēnas. Jūs varat sacensties ar reāliem spēlētājiem vai pievērst lielāku uzmanību PvE cīņām. Jūs gaida aizraujoši caurlaides veidi, kur vienlaikus piedalās vairāki spēlētāji, bet trofeju iegūs tikai elite.

ienirt maģiskajā pasaulē būs interesanti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Abas būs patīkami pārsteigtas par apkārtējo skaistumu, kas jāsargā no niknā ļaunuma.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more