Grāmatzīmes

Dzīve ir dīvaina: pirms vētras

Citi nosaukumi: Dzīve ir dīvaina lieta: pirms vētras

Jauna dzīve ir dīvaina: pirms vētras.

Players, kuri spēlēja piecas epizodes "Life Is Strange" (dzīve ir pārsteidzoša lieta), kas izlaists 2015. gadā, noteikti būs prieks par tās vēsturi. Abi produkti ir izgatavoti interaktīvā kino stilā, tikai attīstītājs ir mainījies. Ja pirmā daļa pieder franču kompānijai Dontnod Entertainment, tad spēle Life Is Strange: pirms vētras ir amerikāņu prātadzīve stila Deck Nine spēlēm. Rotaļlieta tiek veidota šādām platformām:

  • PlayStation 4
  • Microsoft Windows
  • Xbox One

Papildus attīstītājam ir arī citas būtiskas izmaiņas. Piemēram, piecu epizožu vietā, kā pirmajā daļā, tagad ir tikai trīs. Raksturs Chloe runāja citā balsī. Viņu iepriekš pauda Ashley Birch, kurš šajā gadījumā nolēma veltīt šo skriptu. Tomēr Ashley apsolīja nodrošināt, ka aktrise, kas deva savu balsi varonim, ievērojusi tēla ietvaru.

Par zemes gabalu metamorfozēm.

Tulkojumā jaunā spēle izklausās: "Dzīve ir dīvaina lieta: pirms vētras." Tas nozīmē, ka autori mums nosūta trīs gadus pirms galvenā stāsta sākuma. Toreiz Chloe Price tikās un tad kļuva draugi ar Rachel Amber.

Sākt spēlēt spēli Dzīvība ir dīvaina: pirms vētras, jūs tiksat vilkti sarežģītu rakstzīmju maģistromā. Pusaudžu meitenēm vienmēr ir grūti izdzīvot nogatavināšanas periodā, un viņiem šķiet, ka viss ir pārāk sarežģīts, neskaidrs, pretrunīgs. Viņi meklē atbalstu no draugiem, un vienīgais veids, kā viņi spēs pārvarēt katru dienu realitāti, kas viņiem ir radusies.

Kad Rachel negaidīti noskaidroja, ka viņas ģimene jau sen ir turējusi briesmīgu noslēpumu, tas radikāli pārvērsa savu dzīvi otrādi. Smagas domas, likteni, cita līmeņa rūpes var mazināt ticību ikvienam labam un cilvēcīgumam. Īpaši grūti pretoties jauniešiem. Tikai draudzība ar Chloe palīdz meitenei tikt galā ar šo situāciju, lai gan viņai pašai bija jāiztur daudz traģēdiju, piemēram, tēva nāve, viņas labākā drauga zaudēšana un daudzi citi notikumi. To visu nevar ietvert vienā dvēselē un neizlauzties. Kārtībā un ir draugi, lai pēc iespējas vairāk atbalstītu viens otru, vienlaicīgi aizstājot trauslu, bet uzticamu plecu.

Download Life Is Strange: Pirms vētra var būt no 2017. gada septembra. Kā norādīja projekta autori, šī spēle ietekmē katra no mums dzīves sociālos aspektus. Ir nāves, zaudējuma un ciešanas brīži, bet negatīvo kompensē patiesas draudzības, mīlestības un mīlestības izpausmes. Spēle ir veidota uz spilgtas emocijas, un tāpēc tā neatstāj vienaldzīgu. Chloe parādās mums kā diezgan asa un apņēmīga meitene. Lai pārliecinātu kādu rīkoties noteiktā veidā, viņa izmanto argumentu spēku, reizēm spriedzot savu runu ar asu maz vārdu. To drīz var redzēt, sākot spēlēt Life Is Strange: pirms vētras. Tāpat kā pirmajā daļā, ir uzdevumi ar dažādu uzdevumu un mīklu īstenošanu. Piedaloties dialogā, ir iespējams izvēlēties atbildes replikas. Tādējādi jūs attīstāt alternatīvas realitātes, izraisot notikumus vienā no iespējamiem ceļiem.

B dzīve ir dīvaina: pirms vētra nodrošina bonusa spēļu epizodi "atvadīšanās". Tajā pēdējo reizi spēlētājiem būs atļauts darboties varoņa vārdā Max Caulfield. Tie, kas nav piedalījušies pirmajā daļā, būs ieinteresēti uzzināt, ka tas ir Chloe draudzene, ar kuru viņa bija pazīstama pat pirms tikšanās ar Rachel Amber. Maxam bija talants laika vadīšanai, bet viņš vēlējās labot pagātnes neveiksmes, viņa gandrīz sāpēja tagadni un nākotni.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more