Grāmatzīmes

Dzīve ir dīvaina: patiesas krāsas

Citi nosaukumi:

Dzīve ir dīvaina: patiesas krāsas ir grūti attiecināt uz kādu konkrētu žanru. Vistuvākais, iespējams, ir RPG vai Simulators. Spēlei ir lieliska grafika, labs muzikālais saturs. Varoņu sejas ir labi animētas, kas ir liels solis uz priekšu, salīdzinot ar iepriekšējiem šīs studijas projektiem.

Spēle atdarina parasto dzīvi.

jums būs

  • Iegūstiet jaunus draugus
  • Palīdziet citiem cilvēkiem
  • Mēģiniet izprast citu jūtas un rīcības motīvus
  • Un vēl daudz vairāk

Spēle sākas ar to, ka galvenais varonis vārdā Alekss Šains pārceļas uz dzīvi pie sava brāļa, kuru viņa sen nav redzējusi nelielā kalnraču pilsētiņā. Viņa ir diezgan jauna, viņai ir 21 gads.

Alekss vēlas atpūsties no dzīves metropolē un nodarboties ar mūziku. Pa ceļam viņa satiek brāļa draugus un pārējo pilsētu. Pārsvarā tie ir labi un vienkārši cilvēki, taču daudziem no viņiem ir psiholoģiskas problēmas, un Aleksa palīdzība viņiem noderēs. Lieta tāda, ka viņai ir sava veida superspēja. Neparasti attīstīta empātija, viņa var saskatīt kaut ko līdzīgu aurai, kas atspoguļo cilvēka emocionālo stāvokli.

Pilsēta dzīvo klusu provinces dzīvi. Katru dienu atkārto iepriekšējo. Vienīgā atšķirība ir kalnrūpniecības uzņēmums, kas atrodas netālu. Viņi izmanto vērstus sprādzienus, lai iznīcinātu klinti. Bet godprātīgi brīdiniet vietējos iedzīvotājus par to.

Taču kādu dienu viss mainās, kad mīklainos apstākļos mirst Geibas brālis Alekss.

Aleksam būs jānoskaidro notikušais un jāparūpējas, lai vainīgie tiktu sodīti. Pa ceļam viņa atklās vēl vienu spēju, kad cilvēki piedzīvo ļoti spēcīgas emocijas, viņai ir iespēja piedzīvot to pašu un tādējādi palīdzēt cilvēkam.

Šī spēle varētu šķist Nensijas Drū piedzīvojums, taču tā nav. Patiesībā tas drīzāk ir sava veida atpūtas simulators prom no pilsētas burzmas. Pat izmeklējot, galvenais varonis neaizmirst iepirkties, apmeklēt ballītes. Viņš sakārto savu personīgo dzīvi un pat ieraksta dziesmu vietējā radiostacijā.

Spēlē ir daži saspringti momenti, taču to ir maz un nekas rāpojošs nenotiek. Spēlēt dzīvi ir dīvaini: patiesas krāsas nemaz nav biedējošas.

Spēle galvenokārt ir par attiecību sarežģītību starp cilvēkiem un to, ka dažkārt rīcību var motivēt emocijas, kas nav gluži acīmredzamas.

Kā jūs varat saprast, spēle ir vairāk vērsta uz meitenēm, bet varbūt daži puiši būs ieinteresēti kā pārtraukums no ienaidnieku iznīcināšanas iepakojumos kaut kādā šāvēja veida.

Spēle spēlē ir maza, būtībā visas darbības ir saistītas ar mijiedarbību ar cilvēkiem vai lietām noteiktās vietās. Sižets ir lineārs, bet ne gluži, atbildes dialogos joprojām ietekmē apkārtējo attieksmi pret Aleksu nākotnē.

Šeit ir arī papildu uzdevumi. To nav daudz, bet tie dažādo spēli, ja pēkšņi apnika.

Dzīve ir dīvaina: īstu krāsu bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam tirdzniecības portālā. Spēlei nav augsta cena un, ja jums patīk šīs spēles, tad tā ir pelnījusi uzmanību.

Sāciet spēlēt tagad un pavadiet dažus vakarus, iegremdējot patīkamā provinces pilsētas atmosfērā!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more