Grāmatzīmes

Dzīve ir feodāls

Citi nosaukumi: Dzīve no feodāla

Life ir feodāls: feodālās dzīves izcelsme.

Var teikt, ka spēle Life ir Feudāls daudzos aspektos līdzīgi citiem klienta multiplayer produktiem, taču tai joprojām ir savas unikālas īpatnības. Viens no tiem ir tas, ka spēle var turpināties bezgalīgi, daudzus gadus attīstot savu pelēkto vai atsevišķu lauku.

Uzņēmums Bitbox izstrādātājs, kurš pirms dažiem gadiem paziņoja par saviem plāniem par savu smadzeņu, padarīja šo akcentu. Autori vēlējās iepazīstināt spēlētājus ar pilnīgi unikālu rotaļlietu, kurā viss ir pēc iespējas tuvāk realitātei. Viduslaiku tēmas izvēli var saukt arī par veiksmīgu. Tieši šis laiks piesaista cilvēkus ar sarežģīto dzīvesveidu.

. feodālisma ticamība.

By spēlējot dzīvi ir feodāls, jūs, iespējams, gaida dažas no šajā klasē raksturīgajām privilēģijām. Bet jāatzīmē, ka pašreizējā elite un viduslaiks atšķiras, piemēram, vasarā un ziemā. Šodien valdošā klase patīk dot rīkojumus un gaida viņu tūlītēju izpildi. Vecajās dienās viņi savu darbu varēja sasniegt labi. Sākumā jums nav absolūti nekas, un uz nenoteiktas zemes gabala, jums ir jāveido aktīvs norēķins. Grib ēst? Iesaistieties lauksaimniecībā. Visi darbi tiek pārdomāti līdz akmeņu ekstrakcijai no zemes, aršana, sēklu sēšana, laistīšana un kaitēkļu apkarošana, ražas novākšana. Tad tas jāapstrādā, atbrīvojoties no salmiem un sasmalcinot miltos. Pēdējais posms ir maizes cepšana. Tā rezultātā jums būs nepieciešama smalcināšanas rūpnīca un maizes ceptuve. Neaizmirstiet par instrumentiem darbam uz zemes. Galu galā, jums ir nepieciešams arkls, un zirgi var palīdzēt paātrināt darbu uz zemes. Tas noved pie liellopu audzēšanas nepieciešamības un smithy būvniecības, lai izveidotu nepieciešamos instrumentus un karus.

Mājas būvniecība notiek līdzīgā sistēmā. Jūs esat bruņojies ar cirvi, dodieties uz tuvāko meža jostu un nogrieziet kokus, līdz koks ir pietiekami, lai būvētu māju vai citu struktūru. No rūdas vai oglēm? Ir pienācis laiks uzņemt ķeksīti un doties uz raktuvi. Vai vēlaties dažādot tabulas izvēlni? Tas noved pie idejas, ka ir pienācis laiks domāt par ekonomikas paplašināšanu. Veidojiet dzīvnieku patversmes, sējiet vairāk kultūraugu, būvēiet papildu ražošanas ēkas. Kā redzat, visiem rūpēm ir nepieciešama rūpīga darbība. Tāpēc, lai pasūtītu nepieciešamo skaitu dēļu veikalā, un pēc tam aktivizētu automātiskās konstrukcijas funkciju nedarbosies. Visur jums ir nepieciešama tieša līdzdalība, un no tā nāk visa spēļu sistēma.

  • Ievadiet ģildi

Mažas iespējas

Lai sāktu, jums ir nepieciešams lejupielādēt dzīvi feodāli, un izpētīt spēles telpas iespējas.

  • Izvērst resursus
  • Rīku un ieroču ražošana
  • Atbalsta dažādas prasmes
  • Mācības militārajās lietās
  • Aizsargājiet savu domēnu
  • Izvērst teritoriju
  • Pētīt jaunas jomas
  • Izveidojiet vairāk ēku

Izvēlieties savu scenāriju, lai koncentrētos uz personisko īpašumu uzlabošanu vai jūsu vadībā esoša norēķinu izveidi. Šajā procesā, kad jūs esat dzīvē, ir spēle, ko var spēlēt, jūs varat vadīt saimniecību, un, kad tas kļūst garlaicīgi slēgtā telpā, pievienojies ģildei, un jūsu dzīve mainīsies ievērojami. Jā, tam būs zināms risks, bet tas kļūs daudz interesantāks.

Darba laikā dzīve ir feodāls, jūs varat izveidot savas komandas bruņotām sadursmēm ar kaimiņiem vai pievienoties citiem, lai iegūtu savu daļu no zemes vai citu peļņu kampaņu laikā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more