Grāmatzīmes

Les Royaumes Renaissants

Citi nosaukumi: Les Royaumes Renaissants

Spēle Royaumes Renaissants ir bezmaksas, starptautisko un tiešām masveidā multiplayer online spēli. Jums nav nepieciešams lejupielādēt kaut ko - pilnvērtīgu spēli atdzimšanu Karalistē ir nepieciešams tikai interneta pārlūkprogrammu. Šī spēle lieliski atveido dažādu žanru un ir stratēģiska nozīme, un kopā ar politisko komponentiem.

Ja tu esi Royaumes Renaissants spēlē, jūs varat iegremdēt sevi agrīnās renesanses Eiropā. Jūsu raksturs sāks spēlēt nelielu lomu līgumreisu, bet, ja viņš būs neatlaidība, neatlaidība un prasmes, tad galu galā, jums būs iespēja kāpt hierarhiju un spēlēt nozīmīgu lomu politiskajā dzīvē Karalisti.

Pirms spēles Royaumes Renaissants , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz; RAM-1GB Video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Royaumes Renaissants neaizņems daudz laika un vienkārši:

1.                   Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "reģistrāciju";

2.                   Ievadiet lietotājvārdu,

3.                   Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4.                   Ievadi drošu paroli un atkārtojiet to,

5.                   Izvēlieties "reģistrāciju", un Royaumes Renaissants reģistrācija ir beigusies.

Spēle tika izlaists 2004.gadā, pēc tam, kad viņa ātri kļuva klasika, tā sakot, par etalonu interneta spēles. Spēle Royaumes Renaissants tika atzīmēta ar daudziem apbalvojumiem, ir tulkota 25 valodās, un tā panākumi ir vienkārši neiedomājama.

Ja jūs meklējat asiņainu kaujas vai jaunāko mākslas 3D, tad Royaumes Renaissants online tiksies visas jūsu cerības . Šajā spēlē, ja jūs vēlaties, lai pārietu hierarhijā, vai arī veikt pozīcijām ietekmīga persona, tad jums ir nepieciešams, lai sarunas ... Spēle Royaumes Renaissants - tas ir sarežģīts un bagāta spēle, kurā cilvēciskās attiecības pāri visam.

Renesanses laikā, jūs kļūstat klaidonis jaunajā Eiropā vidū piecpadsmitajā gadsimtā, un ir vajadzīgi, lai panāktu sociālā mērogā. Visi rakstzīmes, ka jūs sastopas spēlē, tas ir galdnieks, maiznieks, kura maize jūs pērkat, tad dzirnavnieks, kas ražo miltus, pauninieks, kas importē graudus no tālām zemēm ... un pat mērs savu pilsētu, savu novads tiesu izpildītāji, tiesneši, vadītāji armijām vai karaliene Francijā!

Jūs Royaumes Renaissants spēlēt un saprast, ka tas ir milzīgs pasaules, kas attiecas uz visu Eiropu 25 valodās: jūs varat Piemēram, ņem laivu šķērsot Lamanšu, un var pievienoties Osmaņu impērijas. Bet jums ir jāatceras, ceļojot Royaumes Renaissants online , ir noteikts , ka politiskā situācija, ka jūs šķērsot robežu, un tādēļ izraisīt konfliktus!

Bet, ja šie piedzīvojumi nav par jums, tad jūs varat izvēlēties un mierīgu dzīvesveidu. Varbūt jūs drīzāk cenšas nopelnīt iztiku spēlē Royaumes Renaissants , izmantojot savus laukus un audzēšanas dzīvniekus vai ražo retas preces starptautiskajai tirdzniecībai ( gobelēni, vietējie alkoholiskie dzērieni, un tā utt. ). Kāpēc jūs atvērt restorānu vai laimi tirdzniecībā? Pateicoties nopelnījis kapitāla jūs varētu arī atļauties, piemēram, kļūt par mēru, vai vienkārši dzīvot laimīgu dzīvi, neizejot no ciemata spēli Revival Karalistes.

Kopš 2004, izstrādes komanda Shogun nepārtraukti bagātināt spēle pasaulē Royaumes Renaissants online pastāvīgi pamats. Navigācija, kuģu būve, medicīna un slimību, tā ir daļa no jaunākajiem uzlabojumiem. Un 2013.gadā, jauni spēlētāji gaida jaunus pārsteigumus. Pievienojieties tagad un izpētīt pasauli Royaumes Renaissants online , ja jūs darīt to ar zobiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more