Grāmatzīmes

LEGO Star Wars: Skywalker Saga

Citi nosaukumi:

LEGO Star Wars Skywalker Saga ir jautra piedzīvojumu RPG spēle. Šeit jūs gaida izcilas kvalitātes grafika, izstrādātāji arī paveica labu darbu pie balss aktiermākslas un muzikālā pavadījuma.

Spēle patiks gan Zvaigžņu karu Visuma faniem, gan tiem, kam patīk kolekcionēt Lego konstruktorus. Ja jums patīk Zvaigžņu kari un būvēšanas rotaļlieta, jūs nedrīkstat palaist garām savu iespēju spēlēt LEGO Star Wars The Skywalker Saga

Šī spēle ir viena no spēļu sērijām, kuru pamatā ir Zvaigžņu karu filmas.

Spēles laikā jūs sagaida daudz piedzīvojumu:

  • Apmeklējiet visas slavenās vietas Zvaigžņu karu visumā
  • Jauniniet sava varoņa statistiku
  • Cīņa pret daudziem ienaidniekiem
  • Braukt ar transportlīdzekļiem
  • Kļūsti par uzvarētāju daudzās kosmosa cīņās

Un tas nav pilnīgs saraksts ar visu, kas jūs sagaida spēlē. Bet, instalējot spēli, jūs noteikti uzzināsiet visus noslēpumus, ko izstrādātāji jums ir sagatavojuši.

Pirms turpināt, atlasiet rakstzīmi:

  1. Viens no džedaju bruņiniekiem
  2. tīrītāji
  3. Varoņi
  4. Nelieši
  5. Headhunters

Vai pat protokola droids. Nav ierobežojumu, ir pieejamas visas nodarbības.

Tālāk jūs atradīsiet aizraujošu spēles stāstījumu, kurā jūs tieši piedalīsities.

Kā jau minēts iepriekš, spēles notikumi zināmā mērā atkārto stāstu, kas stāstīts filmās par šo fantāzijas pasauli.

Bet negaidiet perfektu sakritību, ir dažas atšķirīgas iezīmes.

Piemēram, spēlē ir daudz vairāk smieklīgu situāciju, kas var likt jums pasmaidīt, pat ja jūsu garastāvoklis nebija pārāk jautrs, pirms nolēmāt veltīt laiku spēlei.

Spēle rada atkarību, un jūs vēlaties pavadīt vairāk laika spēlē. Notiekošais netraucē, jo uzdevumi nemitīgi mainās. Vienu brīdi jūs vadāt kosmosa kauju, bet 10 minūtes vēlāk jūs braucat pa Tatuinas smiltīm ātrgaitas ātrumā.

Kopā jūs varat apmeklēt vairāk nekā 20 planētas, no kurām daudzas jums noteikti šķitīs pazīstamas, ja jums patīk šis Visums.

Iepazīstieties ar visiem šīs fantāzijas pasaules iemītniekiem. Jūs nebūsiet apmierināts ar visām šīm tikšanās reizēm, jo papildus draudzīgajiem personāžiem jūs gaidīs daudzi ļaundari. Pievērsiet uzmanību nodevīgajiem hutiem un dīvainajiem vientuļniekiem, kurus sauc par Javu. Kopumā spēlē ir vairāk nekā 300 veidu varoņi, tostarp leģendārais džedajs Obi-Wan Kenobi, šis ir viens no visprecīzāk atspoguļojošajiem Zvaigžņu karu spēļu atmosfēru.

Pabeidziet uzdevumus, lai iegūtu vairāk pieredzes vai atrastu labāku aprīkojumu. Lai uzvarētu ienaidniekus, jums noteikti būs nepieciešama perfekta visu prasmju meistarība un visspēcīgākie ieroči un bruņas, ko varat atrast tikai spēles plašumos.

Diemžēl

LEGO Star Wars Skywalker Saga bezmaksas lejupielāde uz PC diemžēl neizdosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē. Bieži vien šī seriāla spēles piedalās izpārdošanā un tad tās var iegūt savā kolekcijā par simbolisku naudu.

Instalējiet spēli tūlīt, lai atgrieztos slavenā Zvaigžņu karu Visuma plašumos!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more